Armastuse ja suhte horoskoop 12.05.2024.


Jäär: Tähtede seis võimaldab teil lahkuda oma mugavustsoonist ja kohtuda uute inimestega. Laske oma võlul esile tulla ja olge valmis kogema, läbi planeerimata kohtumiste, uusi tähendusi. Kohting või juhuslik kohtumine, võib saada kõige õnnelikumaks asjaks, mis teiega kunagi juhtunud on. Hoidke oma vaim seiklushimulisena ja kasutage võimalusi.

Sõnn: Täna ärge kartke hinnata oma eripära ja hellitada ennast. Osalege asjades, mis annavad meelerahu ja õnne. Võite alustada vestlust kellegagi, kellel on sarnased huvid ja tõekspidamised, mille tulemuseks on veetlev ühendus. Pidage meeles, et teie õnn ei sõltu partneri olemasolust, vaid reisi nautimisest.Murdke oma vana maailmavaade ja ehitage uus.

 

Kaksikud: Täna on päev, kus saate oma mõtteid armastusest ümber kujundada. Võite avastada tõsiasja, et teie ideaalsest partnerist tekkinud kujutluspilt ei pruugi olla reaalsuses see, mida te päriselus näete. See võib olla puhastav kogemus ja avada teile realistlikuma viisi armastamiseks. Lubage endale luua uusi kogemusi, sest selle käigus avastate sellise partneri, kes teile tõeliselt meeldib.

 

Vähk: Võtke vastu ettearvamatud pöörded, mida elul on pakkuda, mõistes, et teie sidemel on tugevad juured. Võtke aega oma partneri soovide kuulmiseks ja laske oma intuitsioonil juhtida, tema soove rahuldama. Olete kõiges koos . Üksteise toel saate armu ja mõistmisega ületada kõik raskused, mis teie teele ette tulevad. Tähistage oma suhte karismat ja nautige iga sekundit sellest.

 

Lõvi: Armastus ei seisne ainult romantilistes suhetes, ka need, kes tunnevad teie vastu respekti, võivad rahuldust pakkuda. Säilitage mõtteviis, oma elu tähenduslike suhete leidmiseks ja hoidmiseks. Toetuge sõpradele ja perele, et olla õnnelik. Hea sõbra seltskond võib olla hindamatu, kui jagate temaga oma tundeid. Lähedane sõber või sugulane võib olla rahuliku ja intiimse õhtu jaoks, toe ja inspiratsiooni allikas.

 

Neitsi: Olge teie ise ja näidake oma vastuvõtlikkust alati, kui teie süda on seotud. Te ei pea olema veatu ega kogu aeg enesekindlust välja näitama. Tegelikkuses muutute atraktiivsemaks, kui avaldate oma emotsioone või eemaldate oma maski. Avatus või lubamine endale lähedale lasta ja olla ehe, võib olla sidemete loomise ning teie ja potentsiaalse partneri lähedasemaks muutumise võti.

 

Kaalud: Täna veenduge, et teie ja teie kallim pühenduksite teineteise täiustamisele ja hindaksite üksteise vajadusi. Teie partnerlus areneb, kui mõlemad pooled tunnevad, et neid armastatakse ja austatakse. Pidage meeles, et teie vajadused on sama olulised, kui armsama omad. Kuulake avatud dialoogi ja jagage oma soove siiruse ja lahkusega. Veenduge, et austate oma suhetes enesehoolduse tähtsust.

 

Skorpion: Täna on päev, mil tuleb uurida püsivaid kahtlusi. Kui olete märganud, et umbusaldate oma partneri pühendumust ja ustavust, on aeg nende kahtluste ja hirmudega silmitsi seista. Paranoia lõksu jäämise asemel, rääkige oma partneriga ausalt ja avatult. Valage oma hirmud välja ja proovige partneri seisukohti hoolikalt mõista. Ebakindluse ületamine meeskonnana võib muuta teie suhte tugevaks.

 

Ambur: Tagasivaade minevikku, võib tuua teie ellu põnevust. Olgu selleks ettenägematu sõnum vanalt armsamalt või juhuslik kohtumine kellegagi, keda te pole ammu näinud, võtke see avatud südamega vastu. See võib olla tõeline uks minevikku, mis võib aidata teil saavutada vana peatüki sulgemise, mida võisite võimatu ks pidada või isegi äratada uue sädeme, mille arvasite kustunud olevat. Olge kogu kogemuse vältel aus.

 

Kaljukits: Armastus on kõige võimsam, kui viljelete seda siiralt ja annate kasvuruumi. Julgustage end astuma oma partneriga suhtesse, kuid tunnistage ka tema vajadust privaatsuse järele. Selle tasakaalu kaudu luuakse sügav side. Kasutage oma meeli ümbritsevate väikeste signaalide tabamiseks. Säilitage usk, võtke elu voolu rahulikult ja olge avatud ootamatustele.

 

Veevalaja: Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partner täna ära tunda vähimadki muutused teie käitumises. Väljendage oma muresid ja tundeid vabalt. Võib juhtuda, et teil on tuju omaette aega veeta või soovite leida ruumi, enda elu üle mõtisklemiseks. Ärge unustage partnerile oma armastust ja pühendumust meelde tuletada, kuigi võite mõnda aega kaugel olla.

 

Kalad: Täna on teie töö- ja eraelu kirglik, mis võib takistada teil romantikat nautimast. Selle kaose keskel hoidke oma meeli uute seostega kohanemisvõimelisena ja ärge laske end piirata eelarvamustest. Kuigi elus on palju asju, mille eest peate hoolitsema, ärge unustage oma südame vajadusi. Tehke paus, et hoolitseda oma emotsionaalse tervise eest.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope