Armastuse ja suhte horoskoop 12.06.2023.


Jäär: Täna võite ihaldada emotsionaalset lähedust. Teil on igatsus oma partneriga sügavalt suhelda. Ava end ja lase oma haavatavusel särada, tugevdades oma sidet kallimaga. Kui olete vallaline, lubage endale töödelda kõiki lahendamata emotsioone, mis takistavad teie võimet armastust täielikult omaks võtta. Hoidke oma süda avatud ja olge vastuvõtlik peenetele külgetõmbemärkidele.

 

Sõnn: Vallaliste jaoks pakub päev, võimaluse hinnata oma lähenemist armastusele ja suhetele. Kasutage seda aega oma kavatsuste seadmiseks ja kindlakstegemiseks, mida pikaajalises suhtes tõeliselt soovite. Universum valmistab teid ette, et meelitada ligi kedagi, kes ühtib teie väärtustega. Kui olete pühendunud suhtes, keskendute partnerluse aluste tugevdamisele. Võimalik, et võtate oma suhetes rohkem kohustusi.

 

Kaksikud: Praegu on sobiv aeg luua oma kodus, harmooniline ja toitev keskkond. Planeerige perekondlik koosviibimine või osalege tegevustes, mis soodustavad ühtekuuluvustunnet. Teie lähedased hindavad teie jõupingutusi sooja ja armastava atmosfääri loomisel. Kui olete vallaline, võtke aega oma vajaduste mõistmiseks, enne kui pühendute kellelegi uuele. Ärge näidake üles meeleheidet uue suhte pärast.

 

Vähk: Teie kohanemine ja paindlikkus pannakse proovile, kui olete pühendunud suhtes. Muutused teie partneri elus või ootamatud asjaolud, võivad nõuda teilt oma plaanide kohandamist või tema toetamist raskel perioodil. Pidage meeles, et suhted arenevad vastastikusel mõistmisel ja toetusel. Olles oma kallima jaoks olemas, näitate talle oma pühendumuse sügavust ja loote tugevama sideme.

 

Lõvi: Teie emotsioonid on sageli jõu ja kaastunde allikaks. Tähed soovitavad teil keskenduda oma viha kontrollimisele ja sobivamate viiside leidmisele, oma emotsioonide väljendamisel, mis mõjutab oluliselt teie suhteid. Osalege rahulikes aruteludes, kuulates partneri vaatenurki, väljendades samal ajal oma tundeid ilma süüdistamise ja vaenulikkuseta. Turvalist keskkonda edendades saate probleeme koos lahendada.

 

Neitsi: Täna lase end lõdvaks ja uuri tutvumise lõbusat poolt. Osalege kergekäelistes vestlustes, seltskondlikel koosviibimistel ja nautige uute inimestega kohtumise põnevust. Sinu mänguline olemus tõmbab kindlasti ligi potentsiaalseid partnereid, kes hindavad sinu vaimukust. Pidage meeles, et armastus võib ootamatutel hetkedel koputada uksele, seega olge avatud uutele sidemetele. Väljendage oma kiindumust oma partneri vastu mängulise nalja ja südamlike komplimentide kaudu.

 

Kaalud: Sul on palju võimalusi kohtuda uute inimestega ja osaleda ühiskondlikes tegevustes. Olenemata sellest, kas käite pidudel või suhtlete sõpradega, on teie seltskonnakalender täis põnevaid sündmusi. Kasutage neid võimalusi, kuna need võivad teile kedagi erilist tutvustada. Kui olete vallaline, alustage julgelt vestlusi. Universum võib teid üllatada ainulaadse ühendusega, mida te poleks oodanud.

 

Skorpion: Tänane päev on muutlik neile, kes on juba pühendunud suhtes. Kosmose energia sunnib teid sukelduma oma ühenduse sügavamatesse aspektidesse. Teil on oodata oma partneriga, intensiivseid ja intiimseid hetki. Kui olete vallaline, muudab teid ümbritsev kõrgendatud sensuaalsus ,teiste jaoks magnetiks. Inimesi tõmbab teie salapärane aura ja nad soovivad avastada teie isiksuse kihte.

 

Ambur: Täna võta aega, et hinnata oma praeguse suhte pikaajalist potentsiaali. Kui olete pühendunud partnerluses, kasutage võimalust, et arutada oma ühiseid unistusi ja seda, kuidas saate üksteist nende saavutamisel toetada. Olgu selleks karjääripüüdlused, reisiplaanid või isiklik kasv.Eesmärkides ühisosa leidmine tugevdab teie suhte alust. Kui olete vallaline, selgitage oma püüdlusi siis olete paremini varustatud kellegi meelitamiseks.

 

Kaljukits: Täna võib teil tekkida soov oma suhte eest hoolitseda. Kuigi enesekehtestamine on hädavajalik, olge tähelepanelik oma partneri vajaduste suhtes. Püüdke tasakaalustatud lähenemisviisi poole, jättes ruumi koostööks. Tunnustades oma partneri vaatenurki, saate vältida tarbetuid võimuvõitlusi ja edendada harmoonilist keskkonda. Võtke omaks idee, et terve suhe nõuab võrdset osalemist ja jagatud otsuste tegemist.

 

Veevalaja: Kui oled juba pühendunud suhtes, toob tänane päev kaasa uuenenud ühtsustunde ja ühise nägemuse oma partneriga. Vestlused pereplaneerimise teemadel võivad tekkida loomulikult, sest tähed julgustavad sind arutlema oma soovide ja ootuste üle,seoses pere loomisega. Uurige koos emotsionaalseid, rahalisi ja logistilisi aspekte, lubades endal unistada ja visualiseerida soovitud tulevikku.

 

Kalad: Keskendu armastuse praktilisele poolele, toetades oma partnerit. Näidake talle,et olete usaldusväärne ja pühendunud. Aidake tal oma kohustusi täita või koos projektiga tegeleda. Need praktilise armastuse teod tugevdavad teie sidet ja loovad teie suhtes turvatunde. Samal ajal tegele tegevustega, mis aitavad lõõgastuda. Enda eest hoolitsedes on teil parem positsioon, et teha oma armuelus olulisi otsuseid.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope