Armastuse ja suhte horoskoop 12.06.2024.


Jäär: Kui rääkida inimestevahelisest suhtlusest, siis olete palju vastupidavam, kui ennast tunnustate. Võimalik, et täna tuvastad oma sisemise jõu allika ja õpid seda enda huvides kasutama. Teil võib olla raske armastuse piire seada ja hoida, kuid siin on teie võimalus. Lõdvestuge ja pange sõnadesse, mida teie süda tegelikult soovib

Sõnn: Tänasest mustrist väljatulek on esimene samm oma armuelu parandamisel ja enda jaoks uute standardite seadmisel. Olete valmis laskma oma südamesse rohkem valgust. Uute asjade, kontseptsioonide ja maastike uudishimulikkus võib motiveerida teid tooma uut entusiasmi oma elu muudesse aspektidesse. Jätke ebatavalised rutiinid minevikku ja proovige midagi täielikult
uut.

Kaksikud: Oma soovide ja vajaduste jagamine võib aidata teie suhtel õitseda. Täna on suurepärane päev konkreetse kellegagi telefonikõne või tekstisõnumi saatmiseks. Praegu pole õige hetk raadiovaikuse kiusatusele järele anda. Palju rääkimine, isegi kui tunnete end ebakindlalt, on täiesti OK. Mida avatum olete suhtlemisele, seda paremini saate keskenduda uuele.

Vähk: Sul on täna suhete vallas jõudu ja tundlikkust võrdselt. Lähenete oma romantilistele suhetele järjekindlalt, kuid olete sellest hoolimata vastuvõtlik uudsusele, eriti sensuaalsele. Kui teie partner ütleb või teeb midagi, mis paneb häirekella käima, proovige end tema olukorda seada, enne kui ta reageerib viisil, mida ta ei kavatsenudki.

Lõvi: Sinu imetlus oma partneri vastu tuleneb kindlasti tema enesekindlast iseloomust. Peaksite minema kuskile vaiksesse kohta, kus keegi teid ei sega, et saaksite üksteise seltskonda tõeliselt hinnata. See on suurepärane võimalus üksteise kohta rohkem teada saada. Lisaks inspireerib see teid korraldama oma partnerile ja teile endale täiendavaid reise.

Neitsi: Võib-olla tunnete end täna eriti romantilisena. Peaksite esitama küsimuse sellele ühele olulisele inimesele oma elus. Teise võimalusena, kui olete praegu vallaline, võite soovida näidata oma tunnustust lähedasele sõbrale. Inimeste poole pöördumine ja oma armastuse poole jagamine võib parandada enesetunnet. Oma lahkete märkuste kaudu saate paljudele naeratuse näole.

Kaalud: Leiate lõpuks sõnad, mis ütlevad sellele erilisele inimesele, kui suurt mõju nad teie elule hiljuti avaldasid. Planeetide energiad soovitavad planeerida koosviibimist, olgu selleks õhtusöök või reis, et saaksite end avada ja südamest suhelda. Teate, et see järgmine samm on ülioluline, kuna õiged sõnad viivad armuõnne järgmisele tasandile.

Skorpion: Praegu on suhetes palju kasvu- ja muutusteruumi. Teie sotsiaalsed oskused on tipptasemel. Teie suhet partneriga võib tugevdada üllatus ühiselt sõbralt või tuttavalt. Nüüd saate säilitada peent tasakaalu oma väljakujunenud suhte poole püüdlemise ja selle arendamiseks ruumi jätmise vahel.

Ambur: Sa saad oma suhteid praegu muuta, kaevates sügavale oma teadvuse lattu. See, mis teil on oma partneriga ühist, alates teie finantskontost ja lõpetades filosoofiaga, võib saada teie tähelepanu keskpunktiks. See on üks neid hetki, mil liiga palju tahtmine teeb sulle tegelikult haiget. Selle asemel tegelege heategevusega ja teid premeeritakse.

Kaljukits: Planeedi resonants on aidanud teil paremini mõista armastatud inimese tüüpiliste käitumismustrite taga peituvaid motiive. Võib-olla on teid segadusse ajanud nende seni tunduvad segased tõelise kiindumuse ja apaatia tunded. Kui lasete oma mõtetel sellest probleemist mööda minna, jõuab teieni arusaam, mis heidab valgust sellele, mis tegelikult toimub.

Veevalaja: Kui sulle tundub, et sa lihtsalt läbid antud suhete protsessi, on see tõenäoliselt sellepärast, et sa lihtsalt oled. Kosmiline seis vähendab armastuse madalamale tasemele, kus puudub tõelise armastuse kirg ja energia, kuid mis on siiski üsna kindel. Ära karda. Asjad lähevad peagi taas kuumaks, nii et kasutage suhtelist vaikust ja rahu, kuni saate.

Kalad: Pole midagi muud, kui oma sensuaalse elu tuuma taaselustada, pöördudes tagasi oma suhete algusesse. Olenemata sellest, kas olete aastaid suhtes olnud või olete hiljuti leidnud kellegi, kellest olete huvitatud, võib see panna teid mõtlema õnnelikumatele aegadele. Oma praeguse entusiasmi õhutamiseks vaadake uuesti oma suhte päritolu.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 21
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud. https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope