Armastuse ja suhte horoskoop 12.07.2023.


Jäär: Täna võib teie romantilises suhtes olla rahulolematust. See on hea päev oma ootuste hindamiseks. Kas need on realistlikud ja õiglased? Pidage meeles, et ükski suhe pole täiuslik ning mõlemal partneril on oma tugevad ja nõrgad küljed. Saate edendada kasvatavat keskkonda, keskendudes positiivsetele külgedele ja hinnates oma partneri jõupingutusi. Valige aeg, mil saate mõlemad siiralt vestelda ilma segajateta.

Sõnn: Kuigi võite täna tunda südameasjade suhtes hoolimatust, on ülioluline meeles pidada, et teie partner või potentsiaalne armastusehuvi ei pruugi olla sama meelt. Pidage meeles, kuidas märkused või mõtlematu käitumine võivad teie partnerit mõjutada. Kui olete vallaline, on see päev mõtisklemiseks oma lähenemise üle kohtingutele. Küsige endalt, kas olete jätnud tähelepanuta potentsiaalsete partnerite emotsionaalsed vajadused või te ei arvestanud nende tundeid.

Kaksikud: Kuigi armastus on elu ilus aspekt, on aegu, mil meie tähelepanu juhitakse teistele valdkondadele, mis nõuavad meie energiat ja pühendumist. Täna on teie jaoks üks selline päev. Teie karjäär ja isiklikud kohustused võivad olla kesksel kohal, nõudes teie täielikku tähelepanu. Rääkige oma partneriga ausalt, teavitage teda oma aja nõudmistest ja kinnitage, et annate vaba aega hiljem.

Vähk: Olete partneriga jõudnud faasi, kus tunnete end mugavalt koos oma tulevikku arutades ja planeerides. See otsus võib olla seotud teie ühise elu erinevate aspektidega, nagu näiteks kokku kolimine, kodu renoveerimine või paarina finantsotsuste tegemine. Igal juhul julgustab universum teid lähenema sellele otsustusprotsessile avatud südamega ja kompromissivalmidusega.

 

Lõvi: Ebakindlus, mida täna tunnete, võib tuleneda hirmust tagasilükkamise ees. Võib-olla kahtlete, kas olete piisavalt atraktiivne või kas teil on õnne kellegi südame vallutamiseks. Pidage meeles, et eneseväärtus tuleb seestpoolt, tõeline armastus leiab tee teie juurde, kui selleks on õige aeg. Keskenduge enesekindluse suurendamisele ja tegevustele, mis panevad teid ennast hästi tundma. Võtke omaks oma ainulaadsed omadused.

 

Neitsi: Olge ettevaatlik, et te ei muutuks armastuse suhtes liiga enesekriitiliseks või perfektsionistlikuks. Teil on lihtne seada endale ja teistele võimatult kõrgeid standardeid. Pidage meeles, et kõigil on vigu, sealhulgas teil endal. Võtke omaks haavatavus ja ebatäiuslikkus, osana inimkogemusest. Lubage endal teha vigu ja õppida neist, soodustades oma suhete kasvu.

 

Kaalud: Päeva edenedes võite tunda end emotsionaalselt kurnatuna. Oluline on seada esikohale puhkus. Võtke aega, et end laadida ja energiat taastada. Tegele tegevustega, mis toovad teile rahu. Täiendades oma energiat, olete paremini varustatud väljakutsetega toimetulemiseks ja armastuse nautimiseks. Kui olete pühendunud suhtes, mõistab teie partner teie olukorda, kui te temaga suhtlete.

 

Skorpion: Suhetes on loomulik soov oma partnerit õnnelikuks teha ja tema ootustele vastata. Siiski on ülioluline leida tasakaal andmise ja saamise vahel. Veenduge, et te ei ohverdaks selle käigus oma õnne ja isiklikku kasvu. Võib-olla olete mõne oma isikliku eesmärgi suhte huvides ootele pannud. Nüüd on aeg oma prioriteedid ümber hinnata ja leida viis, kuidas need oma ellu tagasi lisada.

 

Ambur: Mõnikord võib teil olla raske tunnistada, kui eksite. Täna aga julgustavad tähed uhkust kõrvale jätma ja kallima poole pöörduma. Võtke hetk, et mõtiskleda oma tegude ja selle üle, kuidas need teie suhet mõjutasid. Teie siirus ja valmisolek heastada,aitavad paljuski võimalike tekkinud konfliktide lahendamisel. Teie partner hindab teie ausust ja haavatavust.

 

Kaljukits: Täna võite leida end olukorrast, kus distants või puudulik suhtlemine tekitab ajutise sideme katkemise. Selle asemel, et lasta hirmul või kahtlusel võimust võtta, kasutage seda aega usalduse kasvatamiseks ja oma emotsioonide sügavuste uurimiseks. Mõelge jagatud mälestustele, kogetud armastusele ja lubadustele, mida olete teineteisele andnud. Tuletage endale meelde tugevat alust, millele teie suhe on rajatud.

 

Veevalaja: Kui teil on lähedase sõbra vastu tekkinud romantilised tunded, soovitab tänane tähtede seis olla ettevaatlik. Kuigi on loomulik kogeda külgetõmmet ja soovi millegi enama järele, võib romantilisse suhtesse kiirustamine ilma oma sõpruse dünaamikat tõeliselt mõistmata, kaasa tuua komplikatsioone. Enne oluliste liigutuste tegemist leidke aega enda ja sõbra ühilduvuse jälgimiseks ja hindamiseks.

 

Kalad: Täna võivad tekkida arusaamatused või segased signaalid, mis külvavad teie ja partneri vahel segadust. Selle asemel, et teha ennatlikke järeldusi või oletusi, lähenege oma kallimale avatud südamega ja valmisolekuga kuulata. Otsige selgust ja mõistmist, osaledes ausates ja südamlikes vestlustes. Võtke müsteerium omaks ja lubage endal olla võimalustele kättesaadav.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope