Armastuse ja suhte horoskoop 12.08.2023


Jäär: Vallaliste jaoks võib see olla järelemõtlemise päev. Kaaluge, kas loobute potentsiaalsetest sidemetest, pideva põnevuse tõttu. Tõeline intiimsus ei tule alati ilutulestikuga,vahel loovad vestlused ja ühised vaikusehetked kõige sügavamad seosed. Paaridele tuletatakse meelde oma partneri tõelise tundmise ja mõistmise ilu. Kasutage seda päeva oma ühise eesmärgi meenutamiseks.

 

Sõnn: Möödunud päevad võisid olla tunnistajaks sellele, et olete südameasjadest mõnevõrra kaugenenud. Tänane päev tähistab aga pöördepunkti, kus te loobute sellest ja võtate omaks ennetavama lähenemisviisi. Teie valmisolekut tegutseda toidab tõeline hoolitsus ja kiindumus kellegi erilise vastu. See üleminek külmalt kuumale, võib teie lähedast ootamatult tabada, kuid see on teretulnud üllatus.

 

Kaksikud: Leppige vallaliseks olemise rõõmuga, hoides samal ajal suhteid sarnaselt mõtlevate sõpradega. Teid võib meelitada uute suhtlusringkondade avastamine või tegevus, mis on kooskõlas teie huvidega. See võib viia teid tutvumiseni kellegagi, kes köidab teie tähelepanu, mitte ainult romantiliselt, vaid ka intellektuaalselt. Hoidke silmad lahti kellegi suhtes, kes stimuleerib teie meelt ja südant.

 

Vähk: Võite leida end ristteel, jagades oma südant ühe või kahe potentsiaalse armuhuvi vahel. Proovige sellele otsusele läheneda intuitsiooni ja praktilisuse seguga. Vaadake sügavale oma emotsioonidesse, et mõista tõelisi tundeid. Mõelge ühilduvusele, väärtustele ja jagatud unistustele, mis teil inimesega on. Usaldage oma tundeid, aga hinnake ka pikaajalist potentsiaali.

 

Lõvi: Tõeline armastus ei ole hetkeline säde, vaid püsiv ja hõõguv leek, mille kasvatamiseks on vaja aega ja vaeva. See on päev, mil tuleb tunnistada oma partneri isiksuse peensusi ja keerukust. Leiate tohutut rõõmu nende ainulaadsete nüansside ja vajaduste õppimisest. Seda tehes loote püsiva ja sisuka suhte jaoks hädavajaliku usaldusvundamendi. Vallalised peaksid kasutama seda võimalust, et avameelse lähenemisviisiga uusi sidemeid uurida.

 

Neitsi: Võite tunda,et teid tõmbab kellegi poole, kes toob ellu lõbususe ja spontaansuse tunde. Ärge heitke kõrvale sügavama ühenduse potentsiaali lihtsalt seetõttu, et esialgne suhtlus tundub kergemeelne. Mõnikord on kõige sügavamad suhted üles ehitatud jagatud naerule. Olge avatud ootamatuste avastamiseks ja võite leida selle ühenduse sügavuse kohta rohkem, kui esmapilgul paistab.

 

Kaalud: Peate mõistma, et inimesed tulevad teie ellu teatud perioodil ja põhjusel. Kuigi tunnete intensiivsus võib erineda, aitab iga side teie kasvule ja armastuse mõistmisele kaasa. Kui olete suhtes, leidke hetk, et hinnata teie ja teie partneri teekonda. Austage mälestusi, mille olete koos loonud, ja kasvu, mille olete üksteises inspireerinud.

 

Skorpion: Kui olete kogenud emotsionaalset segadust, kaaluge lähedase sõbra usaldamist. See väline vaatenurk võib anda värskeid teadmisi ja aidata teil oma armuelu keerukuses paremini navigeerida. Pidage meeles, et suhtlemise terved piirid võivad soodustada mõistmist ja austust partnerite vahel. Kui olete vallaline, analüüsige oma varasemaid suhteid, et paljastada mustrid ja saada sügavam arusaam oma soovidest.

 

Ambur: Võtke omaks suhted väljaspool pinnapealset suhtlust ja arenege ühiste huvide alusel. Otsige tegevusi ja vestlusi, mis kajastuvad teie kirgedega, edendades ühtsustunnet. Kaaluge kvaliteetaja veetmist, tegeledes teile meeldivate hobidega, olgu selleks siis ühine armastus kunsti, spordi või filosoofiliste arutelude vastu. See ühine tee süvendab teie emotsionaalset sidet ja loob püsivaid mälestusi.

 

Kaljukits: Teie pühendumus ja lojaalsus pole praeguses suhtes märkamata jäänud. Teie partner imetleb teie vankumatust ja võimet üheskoos igasuguse tormiga toime tulla. Suhtlemine võib praegu võtmetähtsusega olla. Võtke hetk oma tunnete väljendamiseks. Laske partneril oma emotsioonide sügavustesse siseneda. Haavatavus võib soodustada tugevamat sidet, suurendades teie mõlema ühist intiimsust.

 

Veevalaja: Avastage tunnete sügav ilu, igal romantilisel kohtumisel. Selle asemel, et peatuda mineviku südamevaludel või tuleviku ebakindlusel, nautige praegust aega. Kui olete vallaline, võtke omaks need ainulaadsed omadused, mis muudavad teid selliseks, nagu olete ja toovad enesekindlust, mis tõmbab potentsiaalseid partnereid teie särava energia poole. Kui olete pühendunud suhtes on teil võime luua armsamaga sügavam ühendus.

 

Kalad: Võite sattuda väiksemasse lahkhelisse kellegagi, keda peate kalliks. Kuigi see võib tekitada frustratsiooni, tunnistage, et konfliktid on osa inimkogemusest. Just nende väljakutsete kaudu suhted arenevad ja küpsevad. Tundliku inimesena mõistate tunnete nüansse paremini, kui enamik. Kasutage seda, kokkupõrkega seotud emotsioonide ja murede dešifreerimiseks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope