Armastuse ja suhte horoskoop 12.09.2023.


Jäär: Täna on hea päev oma armsamaga väljasõidu planeerimiseks. Teie partner mõistab teid lõpuks pärast pikka segadust. Saate minna romantilisele kohtingule ja kõik probleemid leiavad teie jaoks õige lahenduse. Vallalised olge tähelepanelikud, kuna võib tulla probleeme inimesega, kes teile meeldib. Suhelge partneriga see võib teie sideme uuesti tugevamaks muuta.

Sõnn: Haarake kinni võimalusest reisida koos oma partneriga,mis osutub teie suhte jaoks viljakaks. Tänane päev sobib suurepäraselt koos partneriga uute asjade proovimiseks. Teie kahe vahel võib tekkida tülisid, kuid see on mööduv. Kõik vallalised peaksid täna leidma aega, et kutsuda välja inimene, kellele nad on intensiivselt mõelnud.

Kaksikud: Teil on täna õige aeg oma partneriga tõsiselt rääkida. Peate lõpetama vestluse edasilükkamise. Täna on head väljavaateid, probleemide lahendamiseks ja kõik normaliseerub. Kui olete vallaline, on teil hea päev, sest võite reisides leida meeldiva isiksuse,kes teid kõnetab. Jätke endast kindlasti hea mulje, et parandada oma väljavaateid temaga tulevikus kohtuda.

 

Vähk: Täna võivad vallalised kohtuda inimesega, kes võib panna neid uskuma “armastus esimesest silmapilgust” kogemusse. Kasutage päeva parimaks eeliseks, võttes omaks tõmme võõra inimese vastu. Pühendunud suhtes inimesed võiksid olla ettevaatlikud, et mitte oma partneriga tülli minna. Proovige oma armsamaga suhelda, kui sellisesse stsenaariumi satute. Ilmekas arutelu aitab teil üksteist paremini mõista.

 

Lõvi: Tänane päev on seotud teie kirgliku ja sensuaalse poole avastamisega. Veetke oma partneriga kvaliteetaega ja proovige minna välja, et avastada uusi paiku. Kui olete vallaline, saate veeta aega oma sõprade või erilise inimesega, kellega te sooviksite tõsisemat suhet, mis ei pruugi täna teostuda .Seega keskenduge tulemuste ootamise asemel meeldivale ajaveetmisele.

 

Neitsi: Kui olete olnud pikka aega pühendunud suhtes on täna õige päev arutada oma partneriga abieluväljavaateid. See arutelu võib kajastada seda, milline võib teie tulevik välja näha. Kannatlikkus ja empaatia aitab teil väljavaate enda kasuks pöörata. Kui olete vallaline, on tõenäoline, et võite oma imetletud inimesega tülli minna. Kui te ei soovi seda inimest kaotada, on soovitatav säilitada rahu.

 

Kaalud: Pühendunud suhtes inimestel võib armukadeduse või rahaga seotud asjade tõttu olla oma lähedastega erimeelsusi. Soovitatakse, et sellised paarid võtaksid aega ja tegeleksid probleemidega otsekohe. Vallalised inimesed kohtavad aga positiivseid märke ja võivad armuda oma erilisse isikusse. Võite planeerida kohtingu, sest kõik töötab täna teie kasuks. Võite tunda, et olete üheksandas taevas, kuid soovitatav on hoida jalg maapinnal.

 

Skorpion: Tänane päev on soodne oma ellu uudsuse lisamiseks. Alustage päeva, proovides oma partneriga uusi ja intrigeerivaid asju, nagu treenimine või koos hommikueine söömine. Ka vallalised saavad nautida head päeva, kuna nad suhtlevad rohkem sotsiaalselt. Kohtingu planeerimine ja uute inimestega kohtumine võib tuua teid lähemale oma erilisele inimesele mulje avaldamiseks.

 

Ambur: Kui olete abielus, võib teie elu täna tabada taksistus, mis suurendab võimalust lahku minna. Sellistel aegadel on kompromisside arutamine parim, mida saate teha! Proovige oma partneriga konstruktiivset vestlust alustada. Kui olete vallaline, on suur tõenäosus, et lähete kohtingule. Võite tunda nii põnevust, rõõmu,kui ja ärevust.

 

Kaljukits: Täna on hea päev nii vallalistele kui ka abielus olevatele inimestele. Võite kogeda enesearmastuse hoogu,see sisemine õnn toob teie suhtesse viljakaid rõõmuhetki. Peate seda aega kasutama, et oma partneriga mälestusi talletada ja tema lähisugulaste ning sõpradega kohtuda. Vältige vaidlusi tühiste asjade pärast, mis võivad teie suhet takistada.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline ja soovite alustada suhet erilise inimesega, siis on täna hea päev alustada! Päev toob teile ja teie partnerile õnneliku alguse väljavaateid. Abielus inimestel võib aga suhetes olla raske aeg. Sellistel rasketel aegadel on soovitatav partnerile ruumi anda, kuid see ei tohi suurendada teie vahelist kaugust.

 

Kalad: Teie ettekujutus armastusest seostub lõpuks inimesega, kellega täna kohtute. On suur tõenäosus, et teie kaks võite luua suhte ja aidata teineteisel kasvada. Pühendunud inimesed võivad ka pärast tülitsevaid vaidlusi oma suhtes rahu leida. Soovitatav on veeta oma partneriga kvaliteetaega, näiteks minna õhtusöögile, reisida või teha lihtsalt pikki ühiseid jalutuskäike.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope