Armastuse ja suhte horoskoop 12.10.2023.


Jäär: Usaldage oma partnerit ja tehke täna olulisi otsuseid. Teie suhte parandamiseks peaksite koos pingutama. Õige aeg on omavahel kõik probleemid lahendada,sellest rääkida ja ühise tuleviku suhtes otsused vastu võtta. Lähedane sõber võib teie erilise sideme pärast armukade olla ja võib proovida probleeme tekitada. Olge piisavalt küps, et oma partneriga õigeaegseid lahendusi leida.

Sõnn: Täna on õige aeg, et mõistaksite oma partneri tundeid ja vastaksite sellele. Vallalised peavad andma endast parima, et suhelda ja kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega. Kindlasti kontrollige oma emotsioone, äsja kohatud võluva inimesega vesteldes. Järgige oma sisetunnet suhete parandamiseks ja ärge tehke vigu, seades ennast prioriteediks.

Kaksikud: Stabiilse suhte saavutamiseks võiksite oma võimetesse uskuda. Kui peate pidevalt tähelepanu nõudma, on parem toksilisusest välja tulla ja elada oma elu. Kui teie ja teie partner kaalute koos ettevõtte asutamist, olge rahaasjades ettevaatlik, eriti kui olete veel vallaline. Suhtes olevad inimesed peaksid hoolitsema oma vanemlike kohustuste eest ja jagama ülesandeid.

Vähk: Täna laske lahti inimeste negatiivsetest kommentaaridest, teie suhte kohta. Andke aega paranemiseks ja näete peagi kiireid positiivseid tulemusi. Külastage koos mõnda teile erilist kohta ja veetke õhtul kvaliteetaega. Teie partner saab täna tunda teie hoolivust ja armastust. Kui olete abielus, on hea mõelda perekonna suurendamisele.

Lõvi: Täna mõistke oma partneri tundeid ja püüdke üksteist võimalikult palju toetada. Tuleb ette mitmeid olukordi, mil te ei saa asju üksi otsustada. Arvestage oma partneriga ja võite peagi leida soodsaid lahendusi. Kui teil on ühiseid sõpru, võite kutsuda nad õhtusöögile ja nautida rõõmsaid hetki. Kui soovite elada oma tingimustel, on parem olla praegu vallaline.

Neitsi: Valmistuge tõsiseks suhteks, sest tõenäoliselt kohtate täna kedagi erilist. Peate olema kindel, et rääkida, kui teie partner süüdistab teid alusetult teatud asjades. Kui teine ​​inimene näeb täna ainult teie süüd, siis võib-olla aeg, suhtest lahti lasta. Tehke olulisi otsuseid üksi, ilma oma partnerit kaasamata, et saaksite kuulata oma südant ja mitte teha vigu.

Kaalud: Teie armusuhe on midagi, mida peaksite kaitsma teid ümbritsevate inimeste negatiivsuse ja kavaluse eest. Tekib mitmeid olulisi olukordi ja te mõlemad suudate täna oma karjääris endast parima anda. Tähistage tööalast edu ja ärge avaldage tuleviku suhtes liiga suurt survet. Teie partner võib plaanida midagi põnevat, nii et proovige tähtsad toimingud lõpule viia ja nautige õhtut.

Skorpion: Parem on usaldada oma partnerit, kui seisate silmitsi segadusega isiklikus elus. Teie armsam toob teie ellu soodsaid arenguid. On aeg tutvustada oma paremat poolt lähedastele ja luua koos sõbralikud suhted. Kindlasti veetke koos kvaliteetaega ja looge kindel vundament oma sideme tugevdamiseks.

Ambur: Teil peab olema julgust oma partneriga ausalt rääkida, suhte kitsaskohtadest ja mitte tülitsedes sõna võtta. See ei tähenda, et asjad lähevad hullemaks. Kui teie partner peab kolima töökohustuste tõttu uude linna, mille tulemuseks on kaugsuhe, mõelge see kindlasti läbi. Kui on muid võimalusi, proovige seda kasutada.

Kaljukits: Praegu on suurepärane aeg oma partneriga suhted korda ajada ja intiimsust parandada. Tunnete end eriti emotsionaalsena, seega kohtuge ja veetke koos romantiline päev. Veenduge,et vastaksite partneri tunnetele ja pange ta ennast erilisena tundma. Kui olete vallaline on aeg leida võimalusi suhtlemiseks inimestega, kes teid inspireerivad.

Veevalaja: Täna parandage oma suhet eriliste hetkedega koos armsamaga. Viige oma partner välja kohtingule, nautige tänavatoitu ja vaadake õhtul filmi. Proovige kõike, et tuua tagasi eriline side, mida paarina jagate. Kui olete hiljuti kellelegi oma tundeid väljendanud, andke talle aega ja ruumi, et vastata ja oma väärtust läbimõeldult mõista.

Kalad: Partneriga kahekesi aega veeta on täna hea mõte. Paljud segajad võivad teid suhtlusest eemale hoida, nii et proovige olukord lahendada ja uuesti kokku saada. Kui olete äsja armunud, püüdke kainelt mõelda ja mitte kohe suhtesse tormata. Vallalised peavad olema ettevaatlikud oma isikliku elu privaatsete üksikasjade jagamisel kellegagi, keda nad just kohtusid.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope