Armastuse ja suhte horoskoop 12.11.2022.


Jäär: Praegu võivad suhtes esile kerkida tõelised emotsioonid. Teie enda nõudmiste täitmine on teie jaoks oluline, kuid see on vaid osa loost. Kaaslane võib teie tähelepanu kõrvale juhtida ja suunata teid keskenduma vastastikku kasulikele eesmärkidele. On võimalus, et ta võtab mõlema poole kohustusi, mis peaks olema äratuskõne. Kinnitage oma pühendumust üksteisele.

Sõnn: Paarid, kes on viimasel ajal tülitsenud, näevad kindlaid märke, et nende erimeelsused on lahenemas ja nende suhetes on taastumas rahu. Seda kohandamist on võimalik teha. Reaalsus on aga see, et edu saavutamiseks peate natuke tööd tegema. Teie suhte huvides on oluline, et te mõlemad mõtleksite pikemale perspektiivile.

Kaksikud: Võite avastada, et teie sügavaimad soovid ilmnevad esimesel kohtingul romantilise õhkkonna tõttu. Küünalde sära all tunnete sina ja su kaaslane end kahe ainsa inimesena Maal. Ära kiirusta siiski asjadega; kõige parem on oodata enne täielikku pühendumist. Enne edasiliikumist seadke enda ja selle inimese vahele vahemaa.

Vähk: Romantilise dialoogi keerukus on nüüd võimalik. Vestlust iseloomustavad kindlasti kõrged väited ja tahtlikult provokatiivne toon. Võite saada teadlikuks sisemisest agitatsioonist, mis takistab tõelise sideme teket. Kui teil on suhe, võib see aidata, kui teil on partner, kes soovib uusi asju proovida ja teid reaalsusesse tagasi tuua.

Lõvi:Tähed on lõpuks joondunud, nii et jätkake ja rääkige oma kallimaga olulisi teemasid.Kasutage seda võimalust, et pidada seda vestlust, mida olete temaga juba mõnda aega kavatsenud pidada. See mitte ainult ei aita teil end mõlemal paremini tunda, vaid pakub ka hulgaliselt loomingulisi võimalusi tulevaste tegevuste jaoks, mida võite koos nautida. Koostage strateegia kokkulepitud asjade elluviimiseks.

Neitsi: On aeg viia oma romantiline elu uues suunas. Su lähedased toetavad tõenäoliselt sinu plaane oma kallimaga lõpuks ometi liit sõlmida. Rääkige neile, mida te tegelikult tunnete, ja andke neile enne otsuse tegemist aega sellele mõelda. Kui olete praegu vallaline, pole õige aeg uude suhtesse astuda. Teie suhe selle inimesega võib olla väga varane.

Kaalud:Tõenäoliselt olete oma jõudude tipus ja annate endast edasi veetlevat enesekindlust ja kindlustunnet. Kuigi on arusaadav, et soovite oma enesetunnet jagada, võib päevane meeleolu tuua fookusesse hoopis teie väljavalitu soovid ja vajadused. Ta võib selgeks teha, et tunneb et ignoreerite teda ja monopoliseerite vestluse. Ühenduse loomiseks peate oma tähelepanu talle suunama.

Skorpion: Pühendunud inimestel võib tekkida probleeme, kui nad tülitsevad asjade pärast, mis pole üksteise jaoks olulised. Suhtest välja kolimise võimalused võivad sul peast läbi käia. Võib-olla soovite sügavalt sisse hingata ja oma seisukoha ümber mõelda. Ärge tehke midagi kiirustavat või impulsiivset, mida hakkate kahetsema. Kõik erimeelsused, mis teil ja teie partneril on, tuleks võimalikult kiiresti lahendada sõbralikult.

Ambur: Nüüd on õige aeg oma kallima ees vabandada hiljutise arusaamatuse pärast. Probleemist vestlemine võib aidata kõigil asjaosalistel asju selgemalt näha. Üks teist võib ka teise eest midagi varjata, kuid kui leiate võimaluse üksteisega ausalt ja avatult suhelda, saate kõik haavad kiiresti parandada.

Kaljukits: Võib-olla suudate kohe luua silmatorkava sideme. Avaneb võimalus kohtuda uute inimestega ja käia kohtingul. Vaatamata uuele vaatenurgale armastuses, osutub suhtlemine sageli väljakutseks. Võib-olla avastad peagi, et sul pole midagi selle vastu, et lasta inimestel näha tegelikku sind. Kuigi teiste aitamine on imetlusväärne, ei tohiks see tulla teie enda õnne ohvriks.

Veevalaja: Täna peate võtma oma partnerluses kasvatava osa. Mõnikord võib päevatuju panna inimest ootamatult käituma, näiteks käituma ärahellitatud jõmpsikana. Ärge muretsege, kui see ei tundu praegu nauditav; see ei jää kauaks nii. Kui kõik on lahendatud, saate te lõõgastuda ja õhtut nautida. Rääkige sellest õigel ajal.

Kalad:Inimese südame mõistmine tundub praegu nii oluline. Võimalik, et armastusel pole piire. Julgete ettevõtmiste käigus tuleb teele aga aeg-ajalt konarusi. Teil võib olla vabaduse kohta oma ideid, kuid armastatud inimene võib sellega nõustuda. Tema suhtlemissoovi tõttu võite teha pausi, et olukorda hoolikamalt kaaluda.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope