Armastuse ja suhte horoskoop 12.11.2023.


Jäär: Täna hinnatakse teie siirust armusuhtes. Teid ootavad ees paljud üllatused ja olge valmis isegi uusi pöördeid oma armuelus vastu võtma. Vallalised kohtuvad inimesega, kellega nad eelistavad oma elu jagada. Kuna armastuse tähed on täna tugevamad, võite oma tunnet väljendada ja vastus on positiivne. Kui olete püsisuhtes, võite kohtuda endise kallimaga, et vana armulugu uuesti süüdata.

Sõnn: Armastust on õhus! Kui teil on suhe, on täna ideaalne päev oma kallimale kiindumuse ja armastuse avaldamiseks. Planeerige romantiline õhtu või üllatage teda läbimõeldud kingitusega. Kui olete vallaline, hoidke avatud meelt ja võite lihtsalt kohtuda kellegi uue ja põnevaga. Kuid pidage meeles, et usaldage oma intuitsiooni ja võtke asju aeglaselt – tähed võivad olla teie poolel, kuid siiski peate olema ettevaatlik.

Kaksikud: Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, edastage kindlasti oma soovid selgelt. Teie partner või potentsiaalne armsam on lummatud teie võimest tasakaalustada oma kirglikku poolt teie intellektuaalse poolega. Vallalised võivad leida kellegi, kellega nad suhtlevad ebatavalisel viisil, samas kui paaridel on võimalus tugevdada oma sidet ühise tegevuse või projekti kaudu.

Vähk: Armastuse küsimustes suudate täna, oma tõelisi tundeid kergesti väljendada. Tunnete end enesekindlamalt ja mugavamalt, kui annate oma soovidest ja vajadustest partnerile teada, mis toob kaasa suurema intiimsuse ja mõistmise. Kui olete vallaline, ärge kartke end välja panna ja teha esimene samm. Teie autentsus ja haavatavus on potentsiaalsetele partneritele atraktiivne.

Lõvi: Tänases päevas on teie jaoks palju romantikat. Kui olete vallaline, juhatab tähtede seis teid tundeliste huvide poole, koos sobiva tule ja vaimuga. Teie mõistatuslik võlu võib teie mängulist ja flirtivat olemust esile tuua. Mis puutub suhtesse, pidage meeles, et lasete oma partneril olla tema ise. Jätke talle ruumi, hoides samal ajal ühendust.

Neitsi: Olge täna suhetes õnnelik, hoides ego eemal. Ärge laske omamishimul armuelus töötada, sest partner tunneb ennast siis lämbununa. Mõned armusuhted võivad ebaõnnestuda, kuna partner võib sellest pideva kiusamise tõttu lahkuda. Kaugsuhted vajavad korralikku suhtlemist ja kinnitavad oma pühendumust väljavalitule. Ärge laske kolmandatel inimestel oma armuelus asju dikteerida.

Kaalud: Mõnes armusuhtes võib esineda väiksemaid hõõrumisi ja tuleks leida initsiatiiv asjade klaarimiseks. Ükski arutelu ei tohiks hõlmata verbaalset kuritarvitamist ega isiklikke solvanguid. Mõelge positiivselt ja see aitab teid kriisis. Vallalised, tutvustage väljavalitut oma lähedastele, et saada nõusolek juba täna. Planeerige nädalavahetuse puhkus, mis toimib vaatamata väiksematele pingetele, suhtes.

Skorpion: Tänane päev annab hea võimaluse oma tunnete väljendamiseks kallimale. Kui olete vallaline, võite lihtsalt kohtuda kellegi uuega. Veenduge, et olete võimalustele avatud ja ärge kohkuge esimese sammu tegemisest. Suhtes olijate jaoks on aeg süvendada emotsionaalset sidet oma partneriga. Suhtlemine on võti ja see on hea aeg ennast väärtustada, sest teid hinnatakse.

Ambur: Teie tuline olemus võib armuelus olla õnnistuseks ja needuseks. Täna vähendage kindlasti oma impulsiivsust ja mõelge enne tegutsemist. Kui olete pühendunud suhtes, siis andke oma soovid selgelt teada ja olge avatud oma partneri vajadustele. Kui oled vallaline, soovitab tähtede seis astuda samm tagasi ja keskenduda eneseleidmisele.

Kaljukits: Armastuse küsimustes võib tänane päev tunduda läbikukkunud. Kuigi teie kaaslane võib ihaldada üksiolemist, on teie armastuskeel seotud füüsilise puudutusega. Selle asemel, et lasta sellel pingel konflikte tekitada, proovige avatult suhelda ja leida võimalusi kompromissideks. Vallalised võivad tunda kiindumust kellegi uue vastu, kuid oluline on võtta asju aeglaselt ja mitte kiirustada uue suhtega.

Veevalaja: Täna on hea aeg suhtesse astuda. Väikesed hõõrumised armusuhtes ei kahjusta suhet ja tagavad, et võtate armastatu iga emotsiooni tõsiselt. Te mõlemad peate üksteist oma püüdlustes toetama. See aitab teil sidet tugevdada. Teie partner tunneb tänulikkust teie panuse eest, millega te suhtet kasvatasite. Andke väljavalitule ruumi isiklikus elus ja ärge kunagi survestage.

Kalad: Täna hoiduge kolmanda isiku sekkumise eest, teie suhtesse, mis võib selle segamini paisata. Vaatamata teie pingutustele mõjutab teie väljavalitut isik, kes võib olla sõber, vanem, sugulane või endine armuke. Käsitsege seda kriisi hoolikalt ja veenduge, et te ei rikuks oma partnerlust. Vältige isiklikke solvanguid või jõhkraid nalju, mida armsam võib täna valesti tõlgendada.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope