Armastuse ja suhte horoskoop 12.12.2022.


Jäär: Täna võite teie ja teie kaaslane paremini mõista üksteise põhilisi tõekspidamisi. Saate põhjaliku ülevaate sellest, kellega olete määratud koos olema. Saate aru, kas teie ja teie potentsiaalne abikaasa jagate põhilisi igapäevaseid väärtusi, mis on teie suhte tervise jaoks olulised. Kui teie väärtused ei ole kooskõlas, võiksite sellesse valdkonda rohkem süveneda.

Sõnn: Teie ja teie kaaslane võisite hiljuti kogeda sünkroonsuse puudumist. Te oleksite võinud oma tiheda ajakava tõttu lahku minna. Nüüd tabab sind järsk ärkamine, mis paneb sind mõistma, kui olulised on inimsidemed. Selle mõttega suudate positiivse energiavoo mõne lisapingutuse ja üksteist toetava vestlusega taastada.

Kaksikud: Põnevust ja elujõudu, mida praegune aeg pakub, saate nautida. Teie ja teie kaaslane kogete intiimsuse taastumist, mida teie suhtes pole pikka aega olnud. Võib-olla peaksite selle ühenduse viima järgmisesse etappi. Võib-olla on nüüd õige hetk esitada kõige olulisem küsimus, kui te pole seda veel teinud. Nüüd on ideaalne aeg pere loomiseks, kui olete abielus.

Vähk: See, mida sa nüüd enda kohta õpid ja kuidas käitud suhetes, jääb sulle meelde. Romantilistes suhetes on olulisem kui kunagi varem olla iseendale truu. See võib olla armas kosmiline kingitus, kui teie ja partneri vahel on viimasel ajal olnud kirgede möll. Kõik teie fantaasiad ja illusioonid ilmutavad ennast. Te ei tohiks lasta armastusel oma elu üle võimust võtta.

Lõvi: Täna võivad teie partneri tegevused teile pisut reeturlikuna tunduda, mistõttu on oluline oma enesetundega rohkem arvestada. Võib juhtuda, et ta ei suutnud seda, mida lubas, või ei vastanud sinu ootustele. Tuvastage kontekst ja hinnake vastavalt oma suhtele tekitatud kahju. Ärge ärrituge, kui see oli väike rikkumine.

Neitsi: Kaasahaarava ajaveetmise jagamine oma partneriga on kindel viis, kuidas täna mõnusalt aega veeta. Koos tegevustes osalemine tugevdab teie omavahelist sidet. Kasutage seda võimalust, et öelda sellele inimesele, mida ta teie jaoks tähendab, ja takistada tal end ignoreerituna tundmast. Seda, kas olete õigel teel või mitte, näitab saadud vastus.

Kaalud: Teie armuelule annavad hoogu ja energiat lõbusad koosviibimised. Rõõmu on kõige lihtsam saada, kui jagate seda nendega, kellest hoolite. Pikaajaline armastus võib õide puhkeda igasugusest sidemest, kuid see kõik saab alguse tugevast sõprusest. Nii palju kui võimalik ümbritsege end inimestega, kes tuletavad teile meelde häid aegu, mida suhete kaudu kogeda.

Skorpion: Täna tunnete kergenduslainet, kui distantseerute ühendusest, mis on teile viimasel ajal palju stressi tekitanud. Vajate oma prioriteetide ümberhindamiseks ja mõnede otsuste tegemiseks omaette aega. Selle uue ülevaate abil saate teha otsuse, millest on pikas perspektiivis kasu nii teile kui ka partnerile. Olge läbipaistev ja aus ning otsustage vastavalt.

Ambur: Anna oma suhtele teine ​​võimalus ja uus perspektiiv. Teie olemasolev suhe võib märkimisväärselt kasvada, kui võtate selleks ette,vajalikke samme. Kui teile tundub, et asjad on teie vahel viimasel ajal pisut ummikus olnud, võite töötada selle nimel, et lahendada probleeme, mis näivad takistavat uue elujõulise suhte saavutamist.

Kaljukits: Võite avastada, et varasem suhe taaselustub. Meeleolu on sel nädalal intensiivselt flirtiv ja kergemeelne. Seevastu on võimalik tugevdada oma pühendumust ühele ainulaadsele inimesele oma elus. Kergelt alanud vestlused viivad sageli sügavamate küsimusteni, kuna te ei karda oma tõelisi tundeid paljastada. Siiski on oluline, et inimesed peaksid sind ausaks.

Veevalaja: Nüüd saad aimu teatud sideme nüansirikkast olemusest. Võib-olla on aeg edasi liikuda, kui teie ja teie partner olete õnnelikus koosluses kümmelnud, kuid teil on äkki tekkinud tunne, et suhtes on palju rohkem lubadusi, kui te täita olete suutnud. Proovige koos teha midagi uut või ebatavalist, kui see on võimalik.

Kalad: Tänane võib äratada sinu vajaduse partneri heakskiidu järele, olgu selleks siis uus armastushuvi või olemasolev armastus. Tunnustust soovides peaksite end mugavalt tundma, sest sa oled kõik hea välja teeninud!. Parem on olla avatud ja aus selles osas, mis teile tegelikult palju tähendab, mitte jahtida kiidusõnu. Ärge olge kibestunud!

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope