Armastuse ja suhte horoskoop 12.12.2023.


Jäär: Täna ärge laske lahkarvamustel ennast muuta rohkem, kui vaja. Säilitage selge suhtlus ja ausus, et asjad sujuvalt lahendada. Kui olete vallaline, võib teie sarm meelitada potentsiaalseid partnereid, muutes selle päeva suurepäraseks suhtlemiseks. Võtke seda kui võimalust uurida uusi armastuse aluseid.

Sõnn: Emotsionaalselt võivad asjad teie armuelus täna veidi segased tunduda. Suhtlemine on teie võti selles ebakindluses manööverdamiseks. Üksikud inimesed, ärge peituge oma mugavustsooni. Olge valmis välja minema ja õhtut romantiliselt veetma, nii võite lihtsalt komistada kellegi tõeliselt erilise otsa.

Kaksikud: Elav suhtemaailm võib täna tunduda teile mõneti väljakutseid esitav. Suhtlemine, nagu teate, on võtmetähtsusega. Pidage meeles, et tõeline mõistmine on element, mida alati esile ei tõsteta. Tegelege väljaütlemata mõtete ja lahendamata asjadega, et luua veelgi tugevam side. Ärge laske end keerukusest segada, teie avatud ja elav olemus kiirgab kindlasti soojust, mida teie lähedased otsivad.

Vähk: Võite oma romantilises suhtes kogeda väikest segadust. Need katsumused pole aga muud kui meeldetuletused, et peaksite oma partneri vastu rohkem armastust ja kaastunnet näitama. Kuulake oma südamega ja andke oma partnerile teada, kui palju te teda hindate. Vallalised, olge valmis selleks, et armastus koputab teie uksele siis, kui seda kõige vähem ootate.

Lõvi: Romantiliselt on tänane päev ideaalne oma sidemete tugevdamiseks. Laske oma armastuse lool kaunilt areneda, kuna tähed joonduvad ideaalselt. Siiski on oluline pidada selget dialoogi, et vältida arusaamatusi ja selgitada kahtlusi. Ole oma sõnadega õrn, mõistke, et suhtlemine on võti. Soe üllatus võib teie suhte magusaks teha.

Neitsi: Stabiilne ja emotsionaalne õhkkond õnnistab teid täna, sillutades teed südamlikeks, siirasteks aruteludeks kallimaga. Selgusetunne muudab teie emotsioonid läbipaistvamaks, kui kunagi varem, võimaldades mõlemal osapoolel üksteist paremini mõista. Vallalised võivad kohtuda kellegagi, kes suudab nende meeli ja hinge köita. Avaldage kindlasti oma tunded ilma hirmuta ja laske armastusel teha imet.

Kaalud: Täna on romantilisele suhtele keskendumise päev! Näidake oma südamlikku külge oma kallimale või kellelegi erilisele, kes on teie mõtetes olnud. Olge oma tunnete osas väljendusrikas, kuid avatud ka sellele, mida armsam võiks öelda. Vastastikune mõistmine määrab tänase suuna. Vallalised võivad kohata uusi intrigeerivaid inimesi. Laske tunnetel tulla omas tempos ja nautige avastamisrõõmu!

Skorpion: Teie emotsionaalne maailm võib tunduda intensiivsete emotsioonide keerisena, mis loob võimalusi tugevamate sidemete või takistuste tekkeks. Teie jaoks ülioluline, et te ei kohkuks nendest emotsionaalsetest orkaanidest, vaid sõidaksite neist läbi armu ja aktsepteerimisega. Täna võib romantiline väljakutse esitada lahkarvamusi või arusaamatusi. Kuid see, kuidas te selle olukorraga toime tulete, võib teie suhet muuta. Vaidlemise asemel valige avatud dialoog.

Ambur: Teie süda ihkab kiindumust ja ausust. Taevalikud mustrid toovad teie ellu täna romantilist intensiivsust. Võite komistada ettenägematute emotsioonide otsa, õhutades kirglikke mõttevahetusi oma partneriga. Kui olete vallaline, ärge vältige erilist sõpra. Need tähendusrikkad pilgud ja rõõmsad naljad võivad täna võtta põneva pöörde! Avage oma süda ja laske armastusel sisse tungida.

Kaljukits: Partneriga töötamine tugevdab teie suhet veelgi ja annab üksteise kohta rohkem teadmisi. Kasutage tänast päeva üksteisega kvaliteetse aja veetmiseks. Mõelge planeerimata puhkusele või asjade tegemisele, mis tugevdavad sidet ja annavad eluaegseid kogemusi. Täna võivad vallalised luua suhte kellegagi, kellel on teie tõekspidamised ja unistused.

Veevalaja: Täna oodake, et armastus õitseks kõige ootamatumal viisil. Võtke päev omaks avatud südamega, sest keegi võib teid lihtsalt üllatada. Teid tõmbavad intellekt ja karisma ning neid jooni otsib ka teie partner. Usaldage oma intuitsiooni. Kui olete suhtes, suhelge rohkem armsamaga. Pidage meeles, et teie partner ei ole mõtete lugeja. Avatud ja aus suhtlemine sillutab teed tugevama sideme loomisele.

Kalad: Täna on ideaalne päev, et kasutada oma loomulikku mõistmist ja kaastundlikku olemust oma armusuhete edendamiseks. Kui olete oodanud oma südame avamist uuele võimalusele, ärge laske kõhklustel end tagasi hoida. Romantika võib ootamatult õitseda! Kui olete suhtes on täna õige aeg alustada oma partneriga ausaid vestlusi ja muuta oma suhe veelgi tugevamaks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope