Armastuse ja suhte horoskoop 12. juuliks 2022


Jäär : See on päev, mil tuleb hoida asjad lihtsad ja selged. Päeva jooksul võite lähisuhte kohta midagi uut teada saada. See ebakindluse loor hajub lõpuks, jättes teile sädeleva enesekindluse ja kindlustunde. Mõistmine, mida teie ja teie partner suhtest soovite, on kõige olulisem samm täisväärtusliku romantilise elu poole.

Sõnn : Ärge kartke end praegu väljendada. Kuna te ei tea, kuidas probleemiga toime tulla, ei too enesehaletsusse uppumine või tagasitõmbumine teile praegu midagi head. Ebatavalisema perspektiivi leidmine, mis pakub optimistlikku tulemust ja seejärel selle järgi tegutsemine võib olla konstruktiivsem strateegia.

Kaksikud : Täna on üleminekupäev. Võib-olla ei suuda te täna oma armuhuvis positiivset näha, kui teil on kangekaelne mõtteviis. Kuna peate mõlemad oma tundeid arutama ja proovima, kas leiate probleemi allika, võib vestlemine olla hea mõte.

Vähk : Uurige oma praegust suhet põhjalikumalt. Võimalik, et teie partner käitub viisil, mida te varem ei märganud, või näete tema isiksuse uut külge. Vastupidi, see võib olla suure rõõmu allikas, kuna see võib avada ukse täiesti uude ühiste hobide ja ajaviitemaailma!

Lõvi : Lõdvestuge ja laske oma mõtetel vabalt joosta. Te ei kannata ebakindlust, mistõttu seisate täna silmitsi keerulise probleemiga, otsustades, mis on lähedasele parim. Ärge heituge, kui te ei mõista partnerit. Lihtsalt usaldage enda kõhutunnet ja valikuid.

Neitsi : Kui olete pühendunud suhtes, on sobiv olla leplik. Võimalik, et teie kahe vahelist hämmastavat sidet takistab teie kalduvus omada. Teil võib olla raske hoiduda kinnitamast, et teatud asjad on teie õigused, mille tulemusena te oma partneri isoleerite. Keskenduge kollektiivsetele huvidele.

Kaalud : Täna võite avastad, et teie vajadused põrkuvad kellegi teise otsustega. Kindlasti ei ole see reetmine ega põhjus end halvasti tunda. Tõde on see, et kui te ei ela oma tõe järgi, ohverdate oma õnne kellegi teise õnne nimel.

Skorpion : Tänane päev võib tuua teile ootamatuid kogemusi. Armastusest rääkides võite avastada, et teid tõmbab inimeses miski, kuid te ei suuda täpselt kindlaks teha, miks te nii tunnete. Isik peegeldab teile ainult midagi, mis on teie sees juba olemas ja see võib olla teile õppetund, mis pärineb teie olemuse sügavusest.

Ambur : Kui suhetes tekivad konfliktid ja võimuvõitlus, pole pühendumist kunagi lihtne täita. Võimalik, et leiate end olukorrast, kus tekib küsimus, miks te seal jätkuvalt olete. Kuid lõpuks saate sellest keerulisest etapist üle ja tunnete end, oma lubaduste austamise tõttu, hästi.

Kaljukits : See on päev, mil romantikaleegid tõusevad uutesse kõrgustesse. Tõenäoliselt saate teada, kui palju teil ja partneril tegelikult ühist on ning kui kaugele ta on valmis minema, et asjad toimiksid. Ühine nägemus oma rahalisest tulevikust võib soodustada usaldust ja sõprustunnet.

Veevalaja : Tänastel sündmustel on jõuline, kirglik ja mõistatuslik maitse. Võimalik, et päevavalgele tuuakse suhe, millest keegi teine ​​teadlik ei ole. Seda on pikka aega vaka all hoitud ja tundub, et see on teie enda huvides. Tänane päev tähistab teie suhetes selle inimesega pöördepunkti, millel võivad olla kaugeleulatuvad tagajärjed.

Kalad : Tõenäoliselt avaldate täna kõik oma tunded maailmale. Kuid lisaks sellele, et tunnete tavapärasest suuremat vajadust või isegi keskendute rohkem oma emotsionaalsele stabiilsusele, on tõenäoline, et olete ka oma kallima suhtes avameelsem. On kindel, et hakkate flirtima, nii et kasutage seda entusiasmi maksimaalselt ära.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope