Armastuse ja suhte horoskoop 12.maiks 2022


Jäär : Võib-olla olete minevikus oma armuelus vigu teinud, kuid ärge olge enda vastu liiga karm. Õppige kogemusest ja rakendage tarkusi oma praeguses suhtes. Ärevus, mis võis koguneda, leevendub. Mõelge sellele, kuidas sattusite olukorda ja seejärel kuidas te end sellest välja tõite. Tulevikus saate teha paremaid otsuseid.

Sõnn : Teie olemasolev side on tugev, kuid see vajab teie abi, et oma elujõudu ja lusti taaselustada. Veenduge, et te ei satu liiga vaimustusse uutest tuttavatest, kes näivad teie igapäevast rutiinist segavat. Jälgige, millises suunas teie tunded täna liiguvad, kuna need näivad nihkuvat teie kaaslasest eemale.

Kaksikud : Vallaliste jaoks võib väljavaade muuta sõprus armusuhteks näida ahvatlev. Siiski peate varuma kannatlikkust. Enne kiirete otsuste tegemist tutvuge oma väljavalituga veidi paremini. Et paremini mõista tema tundeid teie vastu. Astu väikesi samme, miks mitte kasutada mitteverbaalseid vihjeid.

Vähk : Teie suhte keemia läheb täna kuumaks, tuues välja teie mõlema parima poole. Avastate, et soovite oma partnerit õnnelikuks teha. Olge loominguline ja tehke asju, mida pole varem julgenud. Pikas perspektiivis lõikate kasu.

Lõvi : Reeglina olete rahulik ja vaikne inimene, kuid täna võite tunda end pisut rahutuna. On võimalus, et seisate oma partneri ees kindlalt ja avaldate oma arvamust veenvalt. Võite kallimaga pidada kaasahaaravat vestlust teile lähedasel teemal.

Neitsi : On märke, et teie romantilises partnerluses võib täna tekkida lõhe, mis võib tuua pettumuse või isegi haiget teha. See on juba mõnda aega podisenud, olenemata sellest, kas märkasite või mitte. Hoidke end.

Kaalud : võite viia oma armuelu järgmisele tasemele, kui leiate ja kasutate kindlat andmise ja võtmise tasakaalu. Soovite väljavalitule või võimalikule partnerile näidata, et olete tõsine, ilma teda hirmutamata. See lähenemine sobib teile hästi

Skorpion : Enda eest hoolitsemine võib aidata teil leida uue armastuse. Välismaailma uurimine võib aidata teil oma sisemist keskkonda sügavamalt mõista. Kui olete juba pühendunud, tugevneb teise side paarina.

Ambur : Kui rääkida armastusest, siis praegu on see teie jaoks kõik või mitte midagi. Tähtis on see, mis teie jaoks töötab. Võite lihtsalt unustada armastuse fikseerimise, kui see ei anna tulemusi. Tasakaalu säilitamine isiklikus ja tööelus on oluline.

Kaljukits : Teie armuelu iseloomustab täna spontaansus, kirg ja positiivne väljavaade. Romantiline suhe võib tekitada tunde, et võimalustel pole piire. Kui olete valmis oma mugavustsoonist välja minema, saate seda teha ilma hirmuta. Nautige igat hetke

Veevalaja : Nüüd, kui olete taastanud stabiilsustunde, võite olla valmis oma romantilistes suhetes mõningaid võimalusi kasutama. Oluline on meeles pidada, et sõbralikkus viib sihile. Olemasolevate või tulevaste suhete puhul võib turvatunne lubada teil julgeda uurida uusi pinnaseid

Kalad : Veenduge, et olete oma suhetes asjadega kursis. Ärge püüa täna vältida oma partneri emotsioonipurskeid. Tal on tõsi taga ja te peaksite tema tunnetega tegelema kohe. Olge kannatlik kuulaja ja püüdke probleemile lahendus leida. Asjad muutuvad mõne aja pärast kergemaks ja nauditavamaks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope