Armastuse ja suhte horoskoop 12. märtsiks 2022


Jäär : Olge julge ja tegelege võimalikult kiiresti sellega, mis teie suhetes valesti näib liikuvat. Rääkige oma partneriga ja tõstatage see teema aruteluks. Las ta räägib avalikult, kartmata, et teda naeruvääristatakse või hukka mõistetakse.

Sõnn : Võimalik, et mõni väline sündmus või sisemine ilmutus sunnib teid vaatama oma praegusest armusuhtest väljapoole. Uurige välja, mis põhjustab pidevalt esile kerkivaid raskusi, ja võtke meetmeid nende lahendamiseks. Tänu sellele, mida saate täna korda saata, on teie tulevased suhted tugevamad.

Kaksikud : Teie armuelus võib täna toimuda dramaatiline muutus. Kui te ei käsitle mõnda oma suhte osa või endaga seotud asju, võivad need teie armuelu kahjustada. Nende probleemidega silmitsi seistes võite teha hämmastavaid muudatusi. Pidage konstruktiivset dialoogi ja vaadake ette.

Vähk : Praegu rõhutatakse teie sotsiaalset elu ja üldist inimestega suhtlemist. Võite kasutada seda võimalust, et suhelda vanade tuttavatega ja kohtuda uutega, samuti õppida kõike, mis teid huvitab. Kui otsite armastust, on võimalik, et kohtute ideaalse inimesega kohas, kus on kaastatud intellekt, koolitus või mõni huvitav loeng.

Lõvi : Armastuse ja kire küsimustes kasutage mõistlikku lähenemist. Kui tundub, et asjad ei lähe nii, nagu soovite, ärge muutuge süngeks. Teie ise olete ainuke, kes saab oma meeleseisundit muuta. Asjad muutuvad paremaks, kui pöörate oma huulenurgad pigem üles kui alla. Ärge stressake kõige väiksemate probleemide pärast. Võtke olukord omaks.

Neitsi : Teie suure entusiasmi ja andekuse tõttu olete täna tähelepanu keskpunktis. Sellegipoolest võib teil olla sügavalt juurdunud rahutus, mis sunnib teid uude suhtesse suruma. Saavutate kõik, mida soovite, kui ühendate oma sihikindluse oma elegantsiga. Sellisel päeval nagu täna on teil võime sädeleda veelgi eredamalt kui tavaliselt.

Kaalud : Võimalik, et oled praegu valmis oma suhtesse uuel tasemel põnevust tooma. Kui teie ja teie partner olete sattunud rööbastesse, on nüüd õige hetk asju raputada. Kui soovite oma elamispinda laiendada, kaaluge kolimist kenamasse majja. Seejärel võite olla valmis pere looma.

Skorpion : Tõsises suhtes olevad inimesed võivad avastada, et partneritel on täna palju ühist. See on armastus, kui lihtsalt tahate, et teine ​​inimene oleks õnnelik, isegi kui te ise ei saa sellest naudingust osa. Täna ei ole äärmuslikke tõuse ega mõõnasid, lihtsalt positiivsete tunnete ja kiindumuse pidev voog. Nautige, sest põnevad ajad on ees!

Ambur : Oma romantilises elus saate täna teada, et peate lõõgastuma ja lõpetama oma partnerile ebarealistliku standardi seadmise. Lõpetage vähemalt täiusliku kaaslase otsimine ja olge realistlikum. Võtke oma väljavalitu mõned vead omaks. Isegi kui teie kallimal pole täiuslikke omadusi, andke talle põhjust teid hellitada.

Kaljukits : Sel hetkel, just täna, olete partneriga üle pika aja kõige õnnelikumas ruumis. Kui rääkida pikaajalistest suhetest, siis nüüd on õige hetk teha oma kallimale ametlik ettepanek. Teie ettepanekul on hea võimalus saada heakskiit.

Veevalaja : Loodetavasti saate täna kinnituse ja võimaluse parandada suhet, mis varasemalt on käest ära läinud. Jätkake paremate valikute otsimist, olles samas oma tegevuses vankumatu. Peagi saadab teid edu.

Kalad : Olge täna ettevaatlik, et teie raevutunne ei dikteeriks teie mõtteid. Kõige lähedasemad inimesed võivad teid ärritada, kuid see ei tähenda, et armastus, mis teil nende vastu on, oleks kadunud. Kui see juhtub, paneb see proovile teie võime armastada ilma tingimusteta suhtes, milles olete lasknud end haavatavaks muuta.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope