Armastuse ja suhte horoskoop 12. oktoobriks 2022


Jäär: Aeg on õige, et teha romantilisi avamänge. Teie süda võib täna kiinduda töökaaslasesse või naabrisse. Olete oma uue armastuse üle nii rõõmus, et see muudab seda, kuidas maailma vaatate. See värske tunne põhjustab radikaalse nihke väljavaadetes. Kuid võtke oma tunnete väljendamiseks aega. Enne helistamist on parem hoiduda ja õppida võimalikult palju teise inimese kohta.

Sõnn: Tänase kiireloomulise tegevuse ootamatud eelised võivad teid üllatada. Praegune energia on lahustanud barjääri teie ja kellegi vahel, kellega teil on sügav, varjatud side. Võib-olla olete seetõttu temaga kontakti loomist edasi lükanud, kuid nüüd, kui teil pole saatuse keerdkäigu tõttu enam valikut, peate seda tegema. Kasutage seda maksimaalselt ära.

Kaksikud: Täna on ideaalne päev, et rääkida oma armastatule enda tunnetest. Kui olete vallaline ja pole kindel, mida te selle konkreetse inimese suhtes tunnete, või kui teil puudub enesekindlus talle oma mõtteid avaldada, võib teie suhtlusringkonnast abi olla. Nende toel võite kallimale oma varjatud mõtetest rääkida. Emotsioonide oskuslik edasiandmine võib olla positiivne.

Vähk: Olete täna avatud südamlikuks vestluseks, olenemata teemast. Kui olete juba suhtes, avastate, et isikud, kellega suhtlete, lisavad teie olemasolevale suhtele väärtust. Kellegi leidmine, kellega koos aega veeta, on sama lihtne, kui kaasata ta vestlusesse ja vaadata, kuhu asjad sealt edasi lähevad. Võimalik, et teie teele tuleb mõni üllatav ilmutus.

Lõvi: Mis puutub teie praegusesse partnerisse, siis on teil nüüd suurepärane võimalus tasa teha need ajad, mil teil kahel võis olla probleeme hea suhtlemisega. Näete oma meetodite rumalust ning teil on alandlikkust ja lahkust üksteisega konstruktiivsemalt suhelda. Koos veedetud hea aeg teeb teile mõlemale head, nii et ärge viivitage lahkumisega.

Neitsi: Teie partnerluse suurim tulu on praegu teie käeulatuses. Kui kulutate aega ja vaeva, et näidata oma kaaslasele, kui palju te hoolite, premeeritakse teid kaaslase surematu pühendumusega. Kui soovite oma emotsionaalset sidet tugevdada, peate teie ja teie kaaslane rohkem aega koos veetma. Täna koos veedetud aeg jääb teile mõlemale soojalt meelde.

Kaalud: Neile, kes on hiljuti suhtes tundnud südamevalu, pole just parim aeg välja minna ja uut elukaaslast otsida. Südamevalu kaotatud armastuse pärast võib teie psüühikat hävitada. Suure tõenäosusega puutute kokku kellegagi, kes teeb teile põneva pakkumise täiesti juhuslikult. Peaksite sellele plaanile siiski ettevaatlikult mõtlema ja ärge laske suurel kiitusel end pimestada.

Skorpion: Täna on teie suur päev tähelepanu keskpunktis säramiseks. Kuid teil on suutmatus potentsiaalsete kosilaste nimekirja kitsendada, tunnete end tõenäoliselt ülekoormatuna ja rahutuna. See pole meeldiv väljakutse, mida lootsite. Võite öelda, et te ei kavatse halba, kuid tõde on nüansirikkam. Selle mõistatuse lahendus peitub teie oskuses kasutada diplomaatiat ja hoolikalt sõnu valida.

Ambur: Suure tõenäosusega veedate täna hästi aega, kuna tähed joonduvad teie kasuks. Lõbus ajaveetmine kallimaga on suurepärane viis aidata tal raskel perioodil huumorimeelt taastada. Kui saate, planeerige lõbus väljasõit ja viige ta kohta, kus ta saab turvaliselt suhelda erineva tausta ja kogemustega inimestega.

Kaljukits: Täna on suurepärane võimalus suunata oma tähelepanu sinna, kuhu see kuulub, ja teha oma elus armastavaid, konstruktiivseid muudatusi. Võib-olla on teie mõttes inimene, kellega just kohtusite. Teie tunded selle inimese vastu on aja jooksul oluliselt suurenenud. Peate kasutama oma pead, kui soovite oma ellu positiivseid muutusi luua. Võtke kindlasti aega ja mõelge sellele, mis teeb selle inimese eriliseks.

Veevalaja: Võite praegu oma romantilist elu oluliselt muuta. Peate olema paindlik ja kiiresti reageerima, et tulla toime äkiliste tõdemuste või muutustega, mis teie armusuhtes ette tulla võivad. Siiski võite jõuda järeldusele, et muutus on vajalik, kuna teil hakkab igav ja vajate uut väljakutset. Teadke, et igas olukorras on halli varjundeid.

Kalad: Intellektuaalne side võib praegu olla teie partnerlusele eluleib. Sõltuvalt teie tujust võiksite täna soovida oma kallimatelt õppida. Kogemuste ja teadmiste kaudu loodud jagatud seose võlu võib praegu olla eriti tugev. Te ei tohiks olla tõrksad küsimast järelpäringuid. Olgu iga väljakutseid pakkuv arutelu stiimuliks tugeva sideme loomiseks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope