Armastuse ja suhte horoskoop 12. veebruariks 2022


Jäär: Teie partnerile ei pruugi täna olla meeltmööda Teie tunnetele vastamine. Andke oma praegusele suhtele ruumi. Üksi aja veetmine pole nii halb, kui arvestada, et see aitab Teil oma psühholoogilist dünaamikat sügavamalt uurida. Püsipartnerid tunnevad soojust ja suuremeelsust ning saavad üksteise nõuannetest kasu.

Sõnn: Teie loomulik soojus ja entusiasm muudavad Teie armuelu säravaks. Keegi, keda Te tõeliselt imetlete, on sinu žestidest rabatud ja reageerib Teie liigutustele positiivselt. See avab uksed õndsuse ja õnne perioodiks. Kasutage seda faasi maksimaalselt ära ja andke tärkavale suhtele aega.

Kaksikud: Peate oma suhetega küpselt hakkama saama. Teid võidakse eksitada, uskudes oma partneri kohta käivaid kuulujutte, mis võivad Teid häirida. Parem on rääkida oma kallimaga ja puhastada õhku, selle asemel, et uskuda, mida teised räägivad. Ärge sattuge pisiasjadesse ja vaidlustesse ning keskenduge oma sidemele.

Vähk: Konkreetse inimese kohta, kellele Te läheneda püüate, on vaja palju rohkem uurida. Te mõlemad mõistate hästi tunnete sügavust, kuid oluline on teineteise vastu kiindumust näidata. Minge õhtusöögile ja väljendage oma tundeid. See näitab teed uue alguse jaoks, mis teeb Teid õnnelikumaks kui kunagi varem.

Lõvi: Te võite tunda pettumust, kui olete viimasel ajal oma armueluga seotud otsuseid teinud. Usaldage oma tahtejõudu ja enesekontrolli ning vaadake oma probleemidele pragmaatiliselt vastu. Suhtele pühendumisest pole kahju, kui olete teise inimese kavatsuses veendunud. Võitke oma ärevus ja astuge samm edasi.

Neitsi: Olete valmis täna oma armuelule rohkem aega pühendama. Kui olete vallaline, võite mõelda inimesele, kes on mõnda aega Teie tähelepanu köitnud. Teie kahe vahel on teatud keemia, mida tuleb uurida. Ärge kartke neid tundeid esile kutsuda. Püsipartnerid veedavad intiimseid hetki.

Kaalud: Teie elus on ilmnenud teatud muutus. Olete viimasel ajal pühendanud palju aega oma tööelule, kuid täna tunnete vajadust leida emotsionaalne kindlustunne. Kuid ärge leppige millegi vähemaga kui see, mida olete väärt. On õige olla valiv ja oodata, millal õige inimene Teie ellu astub.

Skorpion: Teie armuelu kulgeb hästi ja muutub iga päevaga intensiivsemaks. Peagi peate välja mõtlema, kas olete valmis sügavamalt pühenduma sellele, keda armastate. Ärge laske mõttel ruumist ja vabadusest endas edasi liikuda. Võib-olla on õige aeg pühenduda inimestele, kes Teile kõige rohkem tähendab.

Ambur: Teie armuelus valitseb rahulikkus. Tee mõned juhuslikud plaanid ja veeda päev oma kallima seltsis. Üllatuskingitust hindab Teie partner väga. Teie pingutused tasuvad end pikas perspektiivis ära. Püsipartnerid peaksid jätma ruumi teineteise arvamusele ja vältima hinnangute andmist.

Kaljukits: Teie kiindumus teatud inimese vastu kasvab iga päevaga. See võib olla veel kauge seos, kuid kui pingutate, areneb see tõenäoliselt millekski tähendusrikkaks. Laske asjadel ise areneda ja vaadake, kuhu need viivad. See võib Teie silmaringi laiendada. Olge avatud kõigile oma võimalustele.

Veevalaja: Te saate inspiratsiooni oma armuelus muudatusi teha. Need, kes on vallalised, teevad teadliku otsuse kohtuda uute inimestega ja leiavad võimaluse kohtuda kellegi erilisega. Need, kes on pühendunud, peavad olema oma partneri suhtes hellad ja südamlikud. Vältige vastasseisu ja lahendage probleemid sõbralikult.

Kalad: Võite olla ebaselge selles, mida tunnete oma lähedaste vastu. Tundub, et Teie armuelu läheb suurepäraselt, kuid Te pole ikka veel kindel, mida soovite. Ettevaatust, sest Teie partnerit võidakse eksitada väljastpoolt. Jääge kindlaks usule, et olete mõlemad sellele suhtele täielikult pühendunud ja võite emotsionaalse turvatunde tõttu areneda. Ärge varjake oma tundeid ja jagage oma kavatsusi.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope