Armastuse ja suhte horoskoop 13.01.2023.


Jäär: Ära kahjusta oma armsaid suhteid ebaviisaka käitumisega. Täna saab olema üks neist päevadest, mil teie ja teie kallim tülitsete kõige pärast, mis on päikese all. Võib juhtuda, et olete tavapärasest otsustavam ja otsekohesem. Tunnistage, et see tunne möödub, ja proovige säilitada teatud tasakaalutunnet. Vältige emotsionaalset reageerimist ja selle asemel treenige oma meeli,probleemidest mööda vaatama.

Sõnn: On aeg oma suhet uuesti uurida. Teie igapäevaelu monotoonsus võis kustutada teie ja teie partneri vahelise esialgse leegi. On aeg tuli uuesti süüdata ja täna on päev sellesse tahku sügavamale süüvida. Võtke oma kallimaga uuesti uuel tasandil ühendust. Alustage tagasihoidlike, kuid tähenduslike kiindumuse žestidega ja väljendage oma tundeid.

Kaksikud: Austa ja tähista imelist armastust, mis sul praegu on. Emotsionaalne ühilduvus on viinud teid olukorda, kus võite täna tunda oma partneri kiindumust ja lohutust. Kui annate oma partnerile teada, kuidas te tunnete, vastab ta teile, näidates, kui palju ta hoolib. Kui olete vallaline, keskenduge enda väljendusele, et teid märgataks.

Vähk: Oled täna rõõmsas tujus, seega kasuta olukorda ära. Sul on oma lähedastega sügav side ja täna oled täis tänulikkust nende toetuse eest. Olge sõnadega tänulik kõige eest, mis nad sinu heaks on teinud. Peaksite oma partneriga kvaliteetaega veetma. Säilitage täna oma emotsioonide osas avatud suhtlusliin.

Lõvi: Sa ei tohiks püüda oma kohustustest kõrvale hiilida.Võtke täna veidi aega, kui teie partner on püüdnud teiega tõsiselt rääkida. Laske tal rääkida oma sügavaimatest mõtetest ja tunnetest ning kuulake kannatlikult, kuni ta seda teeb. See on suurepärane võimalus viia oma ühendus järgmisele tasemele. Toetage selle kasvu armastuse ja hoolega.

 

Neitsi: Täna köidavad teie tähelepanu tulevikumõtted. On loomulik, et kahtlete, kas viia asjad nüüd suhetes järgmisele tasemele või mitte, eriti kui olete juba mõnda aega sama inimesega kohtamas käinud. Kui olete praegu vallaline, kuid teil on tekkinud lähedase sõbra suhtes romantilised emotsioonid, võite otsustada viia suhte järgmisele tasemele. Tasu õigustab riski, nii et minge edasi.

 

Kaalud: Nüüd on aeg teha mõned muudatused ja panna asjad õiges suunas liikuma. Võib-olla tunnete, et olete nüüd oma prioriteetidest paremini aru saanud, kui olete veetnud mõnda aega oma lähimate inimestega. See motiveerib sind lähitulevikus oma isiklikku elu oluliselt korrigeerima. Jagage oma plaane partneriga ja jätkake koos sellel teel.

 

Skorpion: Toetage oma hingesugulast ja rõõmustage teda kõiges, mida ta teeb. Elus edu saavutamiseks peab teie partner võib-olla ainult kuulama, et usaldate ja armastate teda sellisena, nagu nad on. Ta mäletab alati, kui palju sa hoolisid ja toetasid teda lihtsalt sellega, et oled olemas. Koos tunnete end lähedasemana kui kunagi varem ja teie suhe muutub siit edasi ainult paremaks. Nautige neid hetki, kuni need kestavad.

 

Ambur: Kuna vaatate alati asjade helgemale poolele, on täna suurepärane päev, et rahulikult võtta ja teha kõike, mis teid õnnelikuks teeb. Teil ja teie partneril on mõlemal võimalus kogeda suhet, mis on täis harmooniat ja intiimsust. Täna tunnete seda väga lähedalt ning selle tulemusena olete tavapärasest haavatavam ja emotsionaalsem.

 

Kaljukits: Võite lõpuks tunda, et olete leidnud kellegi, kes armastab ja aktsepteerib teid, ilma et peaksite muutma seda, kes te inimesena olete. Teie armastusvõimalused tõusevad täna, kuna teie partneri pühendumus aitab teil liikuda mineviku raskustest õnnelikumate aegade poole. Hoolitsege üksteise eest ja väärtustage asju, mida jagate.

 

Veevalaja: Uurige oma kohtinguvõimalusi põhjalikumalt, et teha kindlaks inimene, kes teile kõige paremini sobib. Inimesed peavad teid täna atraktiivseks ja võite avastada, et olete aruteluteema mitmes olukorras. Kui kavatsete neid tõsiselt võita, peate andma endast parima. Määrake täpselt, mida te kogu selle fookuse kaudu saada soovite.

 

Kalad: Tehke midagi ebatavalist ja veetke kvaliteetaega oma erilise inimesega. Teile kahele võib kasu olla puhkusest ja koos maailma nägemisest. Et oma elus rahu säilitada, võiksite planeerida reisi looduskeskkonda. Teie suhe muutub põnevamaks, kui avastate teineteise isiksuste uue tahu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope