Armastuse ja suhte horoskoop 13.01.2024.


Jäär: Teie tähtedes peegelduv muutus, võib tuua armuellu intrigeeriva sädeme. See võib olla uus romantiline huvi või isegi värskendav pööre, teie olemasolevas suhtes. Pidage meeles, et head suhted nõuavad vastastikust austust, mõistmist ja ausust. Veenduge, et need põhiprintsiibid säiliksid keset kogu põnevust. Kasutage seda maksimaalselt, luues oma sidemeid ja külvates seemneid tulevase armastuse jaoks.

Sõnn: Suur hulk tundeid ja puperdav süda sümboliseerivad teie tänast päeva. Astuge kerge südamega edasi. Julged ja otsustavad sammud võivad teie partnerit häirida. Otsige armastuses kannatlikkust ja leebust. Südamlikud vestlused on teie tee triumfile. Ärge kiirustage südameasjades otsustega. Peegeldage armastust!

Kaksikud: Oma kaasasündinud sarmi ja seltskondliku loomuga on aeg lasta armastusel õitseda. Romantika ei pea alati olema tõsine ega sünge. Planeerige oma partneri meelitamiseks ainulaadne ja kerge kohting ja on tõenäoline, et teie suhe liigub järgmisse, põnevasse faasi. Üksikud hinged, vaadake ringi suhtlusringkondades. Teie vaimukus ja mõistus võivad täna kedagi erilist meelitada.

Vähk: Ootused armuasjades, ei pruugi täna tegelikkusega ühtida. Ühest küljest, võivad tekkida vaidlused mineviku arusaamatuste tõttu. Teisest küljest, võib see osutuda suurepäraseks võimaluseks avada uus suhtlusleht. Tõeliste emotsioonide väljendamises, mitte tagasihoidmises on vaieldamatu jõud. Mõistate, et tõeline side tugevneb. Püüdke luua harmoonia südame ja vaimu vahel.

Lõvi: Täna olge julge ja laske oma tunded välja, kuid olge tähelepanelik ka teiste inimeste emotsioonide suhtes. Pühendunud inimeste jaoks on tänane päev hea, sideme süvendamiseks. Veetke koos kvaliteetaega ja andke partnerile teada, et hoolite. Arusaamatused kaovad, luues teed tugevamatele armastussidemetele. Tähed lubavad rõõmsaid ja südantsoojendavaid elamusi.

Neitsi: Armastuse areenil on täna mõned konfliktid vältimatud. Teie kaaslane võib teile visata palli, mis nõuab hoolikat käsitsemist. Kuid, kui olete pidev jõuallikas, usaldage oma otsustusvõimet ja ärge hoiduge keerulistest vestlustest. Selle asemel kasutage võimalust, avada oma suhetes uus peatükk, lahendades erimeelsused mõistmise, austuse ja armuga. Jääge oma tunnetele truuks ja suhelge tõhusalt.

Kaalud: Teie kaasasündinud diplomaatia aitab täna tasandada armastuse lainetust. Armastus ei pea olema väljakutseid pakkuv ja väsitav. Teie meeldiv käitumine toob teie partnerile lohutust. Laske armastusel tunda end väärtustatuna. Vallalised, olge optimistlikud ja ligipääsetavad, läheduses varitseb emotsionaalsus. Oluline on hoida tasakaalu.

Skorpion: Te ei väljenda tavaliselt oma emotsioone. Kuid tänane planeetide joondumine sunnib teid seda muutma. Looge sügavam side oma partneri või kellegagi, kellele olete silma jäänud. Oma tunnete suhtes aus olemine võib tunduda hirmutav, kuid see võib viia rahuldustpakkuvate tulemusteni. Avage oma süda ja laske armastusel voolata.

Ambur: Kogete sügavaid emotsionaalseid sidemeid ja tunnete end oma partneriga paremini kooskõlas. See periood julgustab romantilisi tundeid ja võib tekkida võimalus sisukateks aruteludeks. Vallalised, võite leida enda ümber potentsiaalseid armuhuve. Olge avatud, optimistlik ja laske armastuse energia sisse. Pidage meeles, et tõelised sidemed saavad alguse südamlikest vestlustest. Kui tekib probleeme, tegelege nendega küpselt.

Kaljukits: Armastust on täna õhus! Tähed näitavad vallaliste jaoks õidepuhkevaid, potentsiaalseid armusuhteid. Kui olete püsisuhtes, oodake sügavamat sidet oma partneriga. Olge aus ja edastage oma tunded läbipaistvalt, et nautida õndsat armuelu. Suurepärane päev arusaamatuste lahendamiseks ja armuelu värskendamiseks!

Veevalaja: Armastuse teed on täna avatud. Olete kulutanud palju aega, et hinnata, mida suhtelt vajate ja täna hakkate nägema tulemusi. Dialoog ja suhtlemine on teie parimad vahendid partneri jaoks, mõistva keskkonna loomisel. Kui olete vallaline, võib see olla ideaalne aeg ennast välja tuua. Ärge kartke oma tundeid jagada.

Kalad: Teie armuelu võib täna võtta ootamatuid pöördeid. Kuigi teid on alati tõmmanud armastuse ilu, võite täna silmitsi seista oma suhte teatud tõsiasjadega. Need võivad olla seotud varasemate lahendamata probleemidega. Kuigi see võib alguses tunduda hirmutav, pidage meeles, et see võib aidata tugevdada suhteid partneriga. Kui olete vallaline, olge avatud võimalikele kohtumistele, need võivad osutuda intrigeerivateks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope