Armastuse ja suhte horoskoop 13.02.2024.


Jäär: Täna võite sattuda egoga seotud kokkupõrgetesse. Oluline on käsitleda erinevusi kannatlikult ja mõistvalt. Ärge laske uhkusel potentsiaalsete ühenduste teele sattuda. Sujuva teekonna nimel on parem teha kompromisse. Kui olete pühendunud suhtes on täna hea aeg emotsionaalsete suhete arendamiseks ja soodsa keskkonna loomiseks. Vältige võimuvõitlusi, suunake fookus läbipaistvale dialoogile ja leidke kesktee.

Sõnn: Täna on tähelepanu keskpunktis armastus, kus võivad avaneda uued võimalused. See, mis tundub juhusliku kohtumisena, võib muutuda enamaks, kui lihtsalt tutvus. Laske sellel tundel õitseda ja kasvada sinu sees. Külastage veebiplatvorme, näiteks kohtingusaite, et otsida seltskondlikke koosviibimisi või üritusi. Vaadake maailma teisest vaatenurgast ja nautige hetke. Kui olete pühendunud suhtes, nautige oma ühtsust ja looge hetki, mida armastate veel pikka aega.

Kaksikud: Täna pidage meeles, et kuigi rahumeelse kooselu jaoks tundub järeleandmine lihtsam, tuleb igas suhtes hoolikalt kinni pidada isiklikest piiridest. Just vastastikuse usalduse ja mõistmise kaudu areneb tõeline armastus. Usalda oma instinkte ja tee seda, mis teeb sind õnnelikuks, ilma väljakannatamatuid kompromisse tegemata. Laske end vabaks ja ärge olge mitte kellegi kontrolli all ning arutlege ausalt selle üle, mida vajate või soovite.

Vähk: Üksikud inimesed võivad täna ühiskondlikes tegevustes osaledes, ootamatult sideme leida. Suhtlemine on ülioluline, kuna see aitab paljastada tõelist olemust ja avab võimaluse millekski olulisemaks. Kui soovite tõsist suhet, kaaluge oma ühiseid huvisid potentsiaalsete partneritega. Kui olete pühendunud suhtes, muutke oma suhe tugevamaks, arutades plaane ja eesmärke. Tähed soovitavad pikaajalisest pühendumisest tõsiselt rääkida.

Lõvi: Võite täna oma kohtinguelus kokku puutuda, nii elevuse, kui ka ärevusega. Minge vooluga kaasa, kuid olge teadlik võimalikest emotsionaalsetest sõitudest. Hoidke süda vaba ja looge uusi sidemeid, kuid ärge kiirustage end siduma. Suhted peaksid olema orgaanilised ja võimaldama nii teil, kui potentsiaalsetel partneritel kasvada. Kui olete pühendunud suhtes, olge oma tunnete suhtes empaatiline ja hea kuulaja. Lahendage konfliktid ja vältige neid, mis pole teie suhte tugevdamiseks vajalikud.

Neitsi: Vallalistel võib täna olla võimalus, end enesemõtlemise kaudu lohutada. Vabadus on imeline, nii et nautige seda aega üksikisikuna kasvamiseks. Pöörake tähelepanu oma kirgedele ja avastage ennast uuesti. Armastus ei pruugi praegu pinnal olla, kuid see eneserefleksiooni aeg võib valmistada ette tulevasteks suhtlusteks. Enne potentsiaalse partneri otsimist vaadake endasse, et teada saada, millised soovid ja eesmärgid on pikemas perspektiivis mõistlikud.

Kaalud: Täna lubatakse kodust rahu. Pereelu püsib harmoonilisena ja nii saab elu nautida. Kasutage seda energiat, et tugevdada veelgi oma emotsionaalset sidet nendega, keda armastate. Jagage oma unistusi ja soove ning olge üksteisele avatud. Teid õnnistatakse perekonna toetusega, mis puudutab armastuse küsimusi. Hinnake neid rahulikke aegu, need on hüppelauad igavese armastuse ja mõistmise poole.

Skorpion: Tänane päev on täis romantilist energiat. Kõik, mida peate tegema, on valmistuda uueks intiimsuseks ja põnevateks sidemeteks. Kasutage avanevaid võimalusi ja laske oma südamel ennast juhtida. Kuid olge teadlik välistest jõududest, mis võivad teie suhet ohustada. Hoidke oma armuelu saladuses, et säilitada oma suhte pühadus. See kaitseb teie ühendust võimalike häirete eest.

Ambur: Tänane päev on nagu tühi lõuend, kuhu saab maalida mälestusi oma partneriga. Nautige koos aega ja arendage suhet, mis muudab teie armastuse ainulaadseks. Siiski olge ettevaatlik, sest teie enesekehtestamine võib tahtmatult pingeid tekitada. Ärge reageerige üle ja ärge laskuge tarbetutesse konfliktidesse. Vallalised karastavad teie impulsiivset käitumist, kuna entusiasm võib põhjustada soovimatut stressi. Tehke paus, peatuge ja mõelge, enne kui teete vea.

Kaljukits: Vallalised võivad täna mõelda minevikusuhetele ja emotsioonidele. Kuigi on inimlik peegeldada, ärge laske minevikul varjutada seda, mis võib tulevikus juhtuda. Ärge sulgege oma südant uutele võimalustele, võite olla meeldivalt üllatunud. Kohtumine võib olla juhuslik, kuid tulemus on märkimisväärne. Õppige keskenduma isiklikule arengule ja ärge kõhelge oma tunnetest rääkimast.

Veevalaja: Täna on päev, mil teid võivad šokeerida kummalised emotsioonid. Kui kaartidel on uued võimalused, olge ettevaatlik võimalike väärtõlgenduste eest. See võib olla potentsiaalne maamiini, nii et usaldage oma instinkte, püüdes selguse poole, et vältida arusaamatusi. See on enesearengu ja teie soovide vastavuse tagamise periood. Pühendunud suhetes võib ilmneda lühiajaline ebakõla faas.

 

Kalad: Täna näib armastuse maailm olevat väljakutsuva alatooniga. Teil võib tekkida tunne, nagu oleksite ümbritsetud potentsiaalsetest sidemetest, mis tunduvad kättesaamatud, mistõttu tekib soov sügavamalt suhelda. Aeg on kriitiline, laske asjadel kulgeda nii, nagu loodus on ette näinud. Kuulake oma sisehäält ja ärge astuge kiires tempos uude suhtesse. Sõbrad võivad väärtuslike arusaamade andmisel olla olulised.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope