Armastuse ja suhte horoskoop 13.03.2023.


Jäär: Kui oled pühendunud suhtes, on täna hea aeg keskenduda partnerluse arendamisele. Võimalik, et teie ja teie kaaslane tundsite end viimasel ajal veidi eraldatuna, kuid kui te võtate aega, et üksteisega tõeliselt rääkida, avastate, et võite naasta samale lainele. Püüdke olla kannatlik ning kuulake ja rääkige. Kui olete vallaline, tunnete end seiklushimulisena ja võite proovida midagi uut. Kohtumine ebatavalise inimesega võib pakkuda just õiget põnevust.

Sõnn: Kui oled vallaline, ära sulge end maailmast täielikult – sa ei tea kunagi, kellega võid kohtuda, kui hoiad end avatuna uutele kogemustele. Kui olete pühendunud suhtes, on hea aeg keskenduda usalduse loomisele. Võimalik, et teil ja teie partneril on minevikus probleeme olnud, kuid kui suudate usalduse taastamiseks koostööd teha, on teie suhe veelgi tugevam.

Kaksikud: Täna võib teie suhetes olla kasvu ja uuenemise aeg. Võimalik, et teie ja teie partner otsite uusi viise üksteisega ühenduse loomiseks. Võtke kindlasti aega koosolemise jaoks ja seadke oma suhe esikohale. Kui olete vallaline, võib praegune aeg, tuua teile mõned võimalused suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Ärge kartke initsiatiivi haarata ja alustada vestlust kellegagi, kes teile huvi pakub.

Vähk: Praegu on hea aeg keskenduda emotsionaalsele sidemele ja intiimsusele enda ja partneri vahel. Võite tunda end üksteise suhtes haavatavamana ja avatumalt, mis võib teie sidet süvendada. Võtke aega oma suhte edendamiseks ja väljendage kindlasti üksteisele oma tunnustust. Kui olete vallaline, kasutage seda aega oma eesmärkide ja kavatsuste selgitamiseks, et meelitada oma ellu õige inimene.

 

Lõvi: Tänane päev toob sinu ja su partneri jaoks esile kire ja romantika. Võib-olla tunnete end rohkem armunud, kui kunagi varem ja võite leida end väljendamas oma tundeid avatumalt. Võtke aega teineteise seltskonna nautimiseks ja tehke romantilisi žeste. Kui olete vallaline, võib see tuua teile põnevaid võimalusi uute inimestega tutvumiseks ja lõbutsemiseks. Võite luua väärtusliku sideme.

 

Neitsi: Kui olete vallaline, võite tunda end pisut rahutu ja kannatamatuna. Teid ümbritsev energia võib sundida teid otsima uusi kogemusi ja võtma riske, kuid ikkagi võite end tunda kõhklevat. Usalda oma intuitsiooni. Kui olete pühendunud suhetes, peate võib-olla pidama oma partneriga keerulisi vestlusi, et õhku puhastada ja lahendada kõik kestnud probleemid. Lõppkokkuvõttes tugevdab see teie suhet.

 

Kaalud: Sinu jaoks on oluline läheneda igale võimalikule suhtele avatud meele ja südamega ning mitte lasta oma hirmudel või ebakindlusel end tagasi hoida. Kui olete partnerluses, võite tunda oma kaaslase suhtes uut kirge ja pühendumust ning soovida oma tundeid tähendusrikkal viisil väljendada. See võib olla hea aeg romantilise puhkuse planeerimiseks või oma partnerit läbimõeldud žestidega üllatada.

 

Skorpion: Kui olete vallaline, tõmbab teid kellegi poole, kes on teist vanem või kogenum. See võib olla põnev ja täisväärtuslik suhe. Võite avastada, et teie partner toob esile teie seiklusliku poole ja pakub teile emotsionaalset ankrut, kui asjad lähevad raskeks. Kui olete juba suhtes, proovige leida võimalusi põnevuse suurendamiseks. Minge koos uuele seiklusele või uurige uusi vestlusteemasid.

 

Ambur: Tunnete end täna eriti enesekindlalt, mistõttu on see ideaalne aeg ennast väljendada ja suhelda. See võib olla suurepärane aeg veebis tutvumise alustamiseks, kuna teie loomulik sarm ja vaimukus tõmbavad kindlasti palju tähelepanu. Kui olete pühendunud suhtes, võtke aega sisukateks vestlusteks, väljendage oma armastust ja tänu ning leidke uusi viise, kuidas oma tunnustust näidata. Keskenduge oma elu paremaks muutmisele.

 

Kaljukits: Võite täna tunda end pisut introvertsena, eelistades veeta aega üksi või lähedaste sõpradega, selle asemel, et tutvumismaailmas osaleda. Kuigi see võib teie sotsiaalses elus veidi tuulevaikust tekitada, on see ka suurepärane aeg keskenduda oma isiklikule kasvule. Neile, kes on suhtes, võib see olla veidi kurb nädal. Võimalikud on arusaamatused, seega suhtle kindlasti selgelt ja väldi oletuste tegemist.

 

Veevalaja: Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks on see ideaalne aeg keskenduda oma partneriga tugevama emotsionaalse sideme loomisele. Püüdke olla hetkes rohkem kohal ning olge oma tunnete ja soovide suhtes avatud ja haavatav. See võib aidata süvendada teie sidet ja luua teie suhtele tugevama aluse. Kui olete vallaline, võib see olla suurepärane aeg seltskondlikel üritustel osalemiseks või uute rühmade või klubidega liitumiseks.

 

Kalad: Võiksite kaaluda oma loomingulise külje uurimist, sest see võib aidata köita kellegi erilise tähelepanu. Kuulake oma sisemist häält, sest see võib suunata teid uue suhte poole või aidata teil praeguse suhte väljakutsetega toime tulla. Kui olete pühendunud, võite tunda, et teie partner on eemal või ei reageeri ja see võib teie vahel pingeid tekitada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope