Armastuse ja suhte horoskoop 13.03.2024.


Jäär: Pühendumusprobleemide tõttu, võiksite praegu põgeneda, mis tahes romantilisest sidemest. Kasutage seda perioodi iseendale keskendumiseks, oma hobidega tegelemiseks ja oma identiteedi arendamiseks. Pole vaja kiirustada millegi tõsisega, võtke rahulikult ja laske õigel ühendusel leida tee teieni, kui see on õige. Paarid, ärge unustage, et meeskonnana väljakutsetest üle saamine võib teie sidet tugevdada.

Sõnn: Teie hinnatud sõber või eriline inimene võib saata siira kutse, õhtuseks väljasõiduks. Võite avastada, et soovite keelduda. On õige aeg enda eest hoolitseda, mõista, mida soovite,et olla suhtega rahul. Rääkige kindlasti oma partnerile, mida tunnete. Mõelge muudele viisidele, ühenduse loomiseks ja kvaliteetsetele hetkedele, koosolemise veetmiseks.

Kaksikud: Täna on päev, mil võite proovida saavutada tasakaalu, mida oma armuelus otsite. Kasutage seda hetke oma soovide ja lootuste üle mõtisklemiseks. Tehke strateegia, kuidas tulla toime kõigi järelejäänud muredega. Olgu selleks siis varasemate probleemide lahendamine või uute eesmärkide seadmine, uskuge, et lähenete oma tegudega armastusele. Väikeste märkide tundmine võib viidata olulisele ühendusele.

Vähk: Täna palub universum teid, meeskonnatöös avada. Ärge tundke end oma armuelus üksikuna. Sõprade nõuannete kaudu või potentsiaalsete armukaaslaste kaasamisega, otsuste tegemisse on meeskonnatöö rahuldustpakkuva armureisi jaoks hädavajalik. Pidage meeles, et te ei ole üksi, saate toetuda inimestele, kes teid armastavad ja teie parimad huvid on teie südames. Jagage oma mõtteid vabalt ja olge avatud tagasisidele.

Lõvi: Eemalduge oma tavapärasest igapäevarutiinist ja elukärast ning veetke veidi aega oma partneriga. Ühepäevane reis või mugav koosviibimine võib olla esimene samm, mille te mõlemad peate sädeme taaselustamiseks ja sideme süvendamiseks tegema. Laske lahti igapäevaelu pingetest ja segajatest ning pühendage oma aega üksteisele ja teekonnale. Kasutage seda võimalust oma suhte toitmiseks ja unustamatute mälestuste loomiseks.

Neitsi: Täna kutsub kosmos teid taas ühendust võtma, oma sisemise jõuga armuküsimustes. Tõenäoliselt olite täiuslik andja, kuid nüüd on aeg saada volitatud inimeseks. Teie koduses keskkonnas on toimumas väike muutus, mis võib paljastada tõed, mis olid varem varjatud või saladuses. Avastage see üleminek, kui võimalus areneda. See võib olla tee avastamaks, kes te olete ja mida te suhtes tõeliselt vajate.

Kaalud: Usaldus ja tõepärasus on sillad sügavama ühenduse loomiseks. See on võimalus tugevdada oma sidet, pakkudes üksteisele abi ja kaastunnet. Koos saate edasi liikuda, pannes vaatama teineteise teekonda värskest vaatenurgast. Teadke, et ükskõik, kui raskeks asjad ka ei läheks, jääb teie armastus võitjaks, kui astute oma väljakutsetele koos vastu.

Skorpion: Universum käsib teil uskuda, oma romantiliste seikluste protsessi. Teile võib väljakutse esitada armastushuvi, kes proovib panna teid uskuma armastusse ja võimesse end avada. Austage ennast ja oma piire ning olge avatud, uute sõprade leidmiseks. Pidage meeles, et haavatavus võib mõnikord olla tugevus, kuid peaksite pidevalt hindama teid ümbritsevate inimeste siirust. Teie süda peaks jääma avatuks, kuid hoidke samal ajal valvsat pilku.

Ambur: Täna võivad tekkida vestlused ostude või investeeringute üle. Olenemata sellest, kas otsite kinnisvara, autot või muud ühist vara, peate otsustamisel olema rahulik. Leidke aega, et oma partneriga üksikasjad hoolikalt läbi vaadata, suhtudes oma suhte protsessi väärilise tähtsusega. See ei ole kõige romantilisem asi, mida teha, kuid see võib teid lõpuks lähendada ja luua usaldust.

Kaljukits: Teie kallim võib täna tunda end emotsionaalselt laetuna, et end väljendada ja teiega suhelda. See peaks olema häirekellaks, et lasete lahti igasugustest segajatest ja keskendute täielikult partnerile. Sidet saab tugevdada tähelepaneliku kuulamise kaudu ja teie partner näeb, et olete tema sõnadest huvitatud. Kasutage seda võimalust maksimaalselt ja tugevdage oma suhte vundamenti.

Veevalaja: Täna võite olla sõber, kes toetab, selle asemel, et olla see, kes saab romantilise juhtrolli. Sõbra probleemid suhetes võivad olla suunanäitajaks selle kohta, mida te oma romantilises elus ei soovi. See on ideaalne aeg oma väärtuste ja piiride üle mõtisklemiseks. Teie sõber hindab kindlasti teie empaatiat ja tarkust ning armastab teid rohkem selle eest, et olete temaga raskel ajal koos.

Kalad: Tähed kutsuvad teid olema julge ja otsima armastust, isegi kui see paneb teid mõnikord tundma nõrgana. See on suurepärane võimalus saada lähedaseks kellegi uuega ja teid hinnatakse selle eest, kes te tegelikult olete. Teie ausus loob ruumi tähenduslikele sidemetele õitsenguks. Püüdke vältida võltsimist, et teised teid aktsepteeriksid. Tähistage ja armastage oma nõrkusi ja puudusi.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope