Armastuse ja suhte horoskoop 13.04.2023.


Jäär: Hoidke avatud meelt ja laske oma südamel end armastuse küsimustes juhtida. Kui olete pühendunud, pidage meeles oma kalduvust olla suhetes liiga idealistlik. Oluline on säilitada realistlikud ootused oma partneri suhtes. Kasutage päeva energiat emotsionaalse intiimsuse suurendamiseks ja vaimse sideme tugevdamiseks oma kallimaga. Vabastage kõik emotsionaalsed seinad või hirmud, mis võivad teie suhte edenemist takistada.

 

Sõnn: Kui oled vallaline, võid avastada, et sinu poole pöördub keegi, keda köidab sinu enesekindlus ja sarm. Lase oma seikluslikul poolel särada. Teie julgus ja entusiasm võetakse hästi vastu ning see võib viia paljutõotava ühenduseni. Kui olete pühendunud suhtes, olge avatud oma partneri tagasisidele ja vältige liigset kaitset või kangekaelsust. Tervislik suhtlemine on teie suhte süvendamiseks hädavajalik.

 

Kaksikud: Nii vallaliste,kui ka paaride puhul on oluline meeles pidada kalduvust olla täna, liiga analüütiline või otsustusvõimetu. Olete tuntud oma analüütilise meele poolest, kuid südameasjade puhul on oluline kuulata oma intuitsiooni ja järgida oma südant. Vältige olukordade ülemõtlemist või üleanalüüsi, kuna see võib põhjustada asjatut segadust või kahtlusi. Selle asemel usalda oma instinkte ja lase oma südamel end juhtida.

 

Vähk: Püüdke säilitada tasakaal oma sotsiaalses elus. Kuigi on tore olla seltskondlik ja suhelda teistega, pöörake kindlasti piisavalt tähelepanu oma partnerile või potentsiaalsele romantilisele huvile. Vältige liigset flirti, sest see võib tunduda ebasiiras. Olge hetkes kohal ja näidake üles tõelist huvi inimese vastu, kellega koos olete, olgu selleks siis juhuslik vestlus või romantiline kohting.

 

Lõvi: Täna võib ette tulla ootamatuid üllatusi, seega ole avatud spontaansusele. See võib olla üllatuskohting, ootamatu tunnete tunnistamine või spontaanne romantiline žest teie partnerilt. Võtke need üllatused avatud südamega omaks ja nautige ootamatut põnevust. Ärge unustage nende romantiliste hetkede eest oma tunnustust avaldada, sest see võib aidata luua sidet ja hoida sädet.

 

Neitsi: Täna võite leida end mõtisklemas, suhtesse pühendumisest. See võib olla päev, kus teie ja teie partner vestlete tõsiselt ühise tuleviku üle. Kui olete vallaline, võite olla avatud pühendunud suhte võimaluse uurimisele ja meelitada ligi potentsiaalseid partnereid, kes otsivad samuti midagi püsivat. Jääge optimistlikuks ja minge vooluga kaasa.

 

Kaalud: Võite olla oma suhtluses avatum ja haavatavam, võimaldades endal sügavamal tasandil, tõeliselt ühendust saada. Võite avastada, et suudate oma soovidest, hirmudest ja unistustest partneriga rääkida. Kui olete pikaajalises suhtes, võib see olla päev, kus teie ja teie partner kogete uuenenud lähedustunnet. Võite tunda end emotsionaalsemalt seotuna ja teie füüsiline lähedus võib samuti olla kõrgem.

 

Skorpion: Täna võite avastada, et teie suhe pakub teile kasvuvõimalusi. Tunnetage uusi asju oma partneri või potentsiaalse kallimaga suhtlemise kaudu. Võite õppida lahti laskma vanadest mustritest või uskumustest, mis teid enam ei teeni, ning võtta omaks uued vaatenurgad ja ideed. Teie suhe võib teid inspireerida kasvama erinevates eluvaldkondades.

 

Ambur: Täna võid leida end mõtisklemas oma praeguse suhte edenemise või uue romantilise sideme kasvupotentsiaali üle. Võite hinnata, kas teie suhe on soiku jäänud või areneb ja kasvab helgema tuleviku suunas. Kas teie ja teie partner kasvate koos või kasvate lahku? Need küsimused võivad tekkida ja teil on oluline oma suhte dünaamikat objektiivselt hinnata.

 

Kaljukits: Kui olete vallaline, uurite oma vaimseid tõekspidamisi ja nende seost teie armueluga. Võib-olla otsite partnerit, kellel on sarnased vaimsed väärtused või kes on avatud seda koos uurima. Kui olete pühendunud suhtes, võite avastada, et sügav side võib suurendada suhte intiimsust ja rahulolu ning pakkuda teie ellu, nii vajalikku selgust.

 

Veevalaja: Kui olete pühendunud suhtes, võib see olla päev, kus teie ja teie partner vestlete sisukalt,teie isiklike ja ühiste eesmärkide üle. Võite arutada oma tulevikuplaane nii paari- kui ka üksikisikuna ning toetada teineteise kasvu püüdlusi. Samuti võite avastada, et teie partner julgustab teid oma kirgede poole püüdlema ja aitab teil ületada kõik takistused, mis võivad teid tagasi hoida.

 

Kalad: Võite mõelda oma partnerile pühendumise tasemele. Kas olete tõesti suhtesse investeerinud? Kas olete nõus pingutama ja tegema tööd, mida on vaja tervisliku ja pikaajalise suhte nimel? Need küsimused võivad tekkida ja teil on oluline olla enda ja oma partneriga, soovide ja kavatsuste osas aus. Laske oma mõtetel pingevabalt areneda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope