Armastuse ja suhte horoskoop 13.04.2024.


Jäär: Täna on päev emotsionaalse tasakaalu säilitamiseks. Erinevused arvamustes või traditsioonides, põhjustavad tõenäoliselt teie ja teie partneri vahel tüli. Olge teadlik sellest, kuidas te reageerite, diplomaatia aitab teil võidujooksu võita. See on aeg minna sissepoole ja avastada, mida peate enda heaks tegema. Pidage meeles, et mõnikord võivad konfliktid olla kasvu allikaks, kuid see juhtub ainult siis, kui teate, kuidas nendega õigesti toime tulla.

Sõnn: Täna annab teie sodiaagimärk teile võimaluse luua rohkem sidemeid ja tõsta armastuse tunnet. Teie loomupärane lahkus ja soojus aitavad luua hooliva keskkonna, kus teie partner tunneb, nagu oleks ta maailma kõige kallim ja hinnatuim inimene. Ve enduge, et olete olemas, kui ta teid vajab, andke talle emotsionaalset tuge, mille järele ta ihkab. Te olete aluskivi, mis ei nihku. Teie purunematu toetus paneb teie suhte aluse.

 

Kaksikud: Tähed näitavad, et käes on parim aeg armastada ja armastatud saada. Täna alustate lihtsalt vestlust intrigeeriva inimesega ja universum joondub, et see juhtuks. Kasutage enda ümber voolavat armastuse energiat, et teha oma murranguline samm. Korrald age üllatuskohting või vaba aja veetmine koos. Ärge olge häbelik. Laske tõelistel tunnetel, oma kütkestav sarm esile tuua.

 

Vähk: Armastuse võimalusi otsides ärge unustage, et tõeline kinnitus tuleb seestpoolt. Hinnake oma partneri armastust ja tuge, kuid olge ka teadlik oma väärtusest ilma välise heakskiiduta. Investeerige täna oma soovide ja kalduvuste arendamisse ja säilitamisse, seega rikastub teie emotsionaalne elu. Rääkige oma partneriga samal teemal. Tunnustage üksteise saavutusi.

 

Lõvi: Keegi teie lähedastest võib olla valmis täna nõu andma. Ärge kõhelge tema lugu kuulamast ja olge emotsioonidega leebe. Kasutage kuulamise ja kohanemisega kaasnevat võimalust, mis võib omakorda viia sügavama tunnustuse ja mõistmiseni. See võib aidata teie lootustandva suhte arendamisel ja tugevdamisel. Usaldage ja kuulake oma südant.

 

Neitsi: Täna võivad valitseda kõrged emotsioonid, kui lahendate rahaliste või perekondlike probleemide tõttu tekkinud konflikte. Teie ja teie armastatu, võite tunda välismaailma survet, mis võib põhjustada väiksemaid tülisid. Oluline on nende lahkarvamustega toime tulla, kasutades empaatiat ja mõistmist. Leidke viis olukorra kokkuvõtmiseks ja suhelge oma partneriga, et leida algpõhjus. Olge üksteisele toeks.

 

Kaalud: Täna toimub teie armuelus läbimurre. Võite armuda kellessegi, keda te pole varem näinud ja kes võib olla teie vastand. Nende energia võib puudutada teid, sügaval teie sees. Võtke riske ja võite kogeda toredat kogemust. Isegi kui teie mineviku südamevalu on jätkuvalt põhirõhk, teadke, et universum töötab selle nimel, et tuua teile uut armastust. Andke endale vabadus uurida ja olla avatud.

 

Skorpion: Kui otsite oma ideaalset hingesugulast, ärge keskenduge ebarealistlikele standarditele ja ärge unustage tõeliste ühenduste ilu. Olge ettevaatlik, et teiel armastusevajadus ei muutuks liiga kriitiliseks või analüütiliseks mõtteviisiks, kuna see võib takistada teil tõeliselt õnn elikku suhet leida. Tehke teed ootamatustele ja olge üle ebakindlusest, mis viib teid mööda teed, millest te võib-olla ei tea.

 

Ambur: Kasutage tänast päeva oma hinge, mõistuse ja südamega suhtlemiseks. Kuulake kindlasti oma sisehäält, see võib aidata teil leida inimesi, kellele on olulised samad asjad, mis teile. Olge paindlik ja valmistuge kohtuma uute inimestega, see võib olla link teie romantilise unistuse elluviimiseks. Jätkake seda eneseuurimise teekonda, sest see loob aluse kohtumiseks kellegagi, kes sobib teiega.

 

Kaljukits: Täna on päev, mil peaksite oma partneriga tõsiselt rääkima, kui teil on minevikus olnud probleeme isikliku ruumi või erinevate vajadustega. Illustreerige oma emotsionaalset kiindumust ja vajadust vabaduse järele, selgitades, et te ei kavatse neist mitte mingil juhul lahku minna, vaid leida tasakaal, mis töötab teie mõlema jaoks. Selle kaastundliku ja mõistva viisil avalikustamise kaudu, saate leida mugava viisi koos liikumiseks.

 

Veevalaja: Täna on uus päev, täis põnevaid võimalusi! See võib olla kangekaelne tuttav või kauaaegne sõber, kes sunnib teid pimekohtingule minema ja see, mida nad arvavad, võib olla õige. Minge vooluga kaasa ja kasutage neid võimalusi, mida te muidu ignoreeriksite. See pimekohting võib olla hea võimalus kohtuda uue inimesega, kes võib olla meeldiv üllatus, või isegi kellegagi, keda olete alati otsinud.

 

Kalad: Tänane energia pakub nii üllatusi, kui raskusi. Teie suhe partneriga on kindel, territooriumil valitseb rahu. Nautige seda rahulikkuse hetke ja sügavama ühenduse otsimist, tähenduslike vestluste ja jagatud kogemuste kaudu. Sellegipoolest võib rutiin igavaks muutuda. Mõistke, et kõigil suhetel on oma tõusud ja mõõnad, täna on see väärikalt tippudel püsimine.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope