Armastuse ja suhte horoskoop 13.04.2024.


Jäär: Võtke hetk, enne kui annate hinnanguid või teete oletusi oma partneri emotsioonide kohta. Mõelge positiivsetele kogemustele ja kallitele hetkedele, mida olete koos jaganud. Tuletage meelde armastust ja õnne, mis teid mõlemaid seob. Kuid pidage meeles, et täna võib teie suhet mõjutada perekondlik probleem. Kui juhtute olema vallaline, on võimalus kohata kedagi kütkestavat, kes võib teie ellu siseneda ühise sõbra kaudu.

Sõnn: Täna on sõbrad ja perekond on tunnistajaks teie suhetes toimuvatele positiivsetele muutustele, mis võivad olla ka neile inspiratsiooniallikaks. Kui suhtlete täna uute inimestega, oleks kõige parem jääda endale truuks ja lasta asjadel loomulikult edeneda. Vallaliste jaoks võib armastus tuua ootamatuid üllatusi. Võimalik, et võite sattuda vanasse suhtekeerisesse või kohtuda seltskondlikul koosviibimisel mõne põneva inimesega.

Kaksikud: Võite sattuda keerulisse emotsioonide segusse, olles ebakindel, millise suuna peaks teie süda armastuse küsimustes võtma. Võite olla dilemma ees, kuna te ei suuda otsustada, kas peaksite pühenduma kellelegi, kellest tõeliselt hoolite, isegi kui te ei tunne end romantiliselt armunud. Võtke aeg mõtisklemiseks, mis võib anda praegusest olukorrast väärtusliku ülevaate.

Vähk: Kui teie armuelu on soiku jäänud, on aeg muutusteks. Naer on suurepärane vahend, partneriga, jagatud sideme tugevdamiseks. Siiski olge ettevaatlik hetkede suhtes, mil tekib emotsionaalne katkestus. Kõikide lünkade täitmiseks kavandage koos hubane õhtu ja sütitage uuesti intiimsuse lõõm. Nende jaoks, kes on vallalised, võib katkenud ühendus põhjustada pettumust.

Lõvi: Veetke täna oma kallimaga kvaliteetaega, sest nende hetkede tähtsustamine on hädavajalik. Võib-olla ootab ees väljakutseid pakkuv vestlus, seoses rahaasjadega, mis võib tekitada teie vahel distantsi. Selle probleemi lahendamiseks tehke koostööd eelarve koostamisel ja finantseesmärkide seadmisel. Neile, kes on vallalised, annab tänane päev võimaluse kohtuda uute inimestega. Teie veenev isiksus tõmbab potentsiaalseid partnereid ligi.

Neitsi: Õigeaegne ja tõsine vestlus võib julgustada, suhtes olevaid inimesi, oma partnerluse tuleviku üle arutama. Kuigi pealtnäha võib tunduda kõik korras, siiski, tõenäoliselt esineb varjatud muresid, mis vajavad tähelepanu. Tänane päev annab võimaluse lahendada mineviku konflikte, tuues lahenduse ja kasvu. Need, kes on vallalised, olge täna avatud ootamatutele sõnumitele intrigeerivatelt isikutelt, mis võiksid teie päeva eredamaks muuta.

Kaalud: Täna võite kokku puutuda perekondliku väljakutsega. Lähenege sellele ühtse meeskonnana ja pidage avatud vestlusi. See on võimalus tugevdada emotsionaalseid sidemeid ja saada väärtuslikke teadmisi oma lähedastelt, eriti mõjukatelt sõpradelt. Parandage õnne suurendamiseks suhtlemist oma partneriga. Kui olete praegu vallaline, olge ettevaatlik võimalike arusaamatuste suhtes, mis on põhjustatud suhtlemisest või segasetest signaalidest.

Skorpion: Veenduge, et kuulate oma partnerit. Teie kaaslane võib otsida kedagi, keda usaldada. Kui teie suhetes on probleeme, lahendage need kiiresti, et vältida edasisi probleeme. Rahulikud vestlused, koos aktiivse kuulamisega on üliolulised. Rõõmustava üllatusena võib teie partner kavandada teile romantilise õhtu. Hinda kõrgelt teie omavahelist sidet. Kui olete vallaline, võib täna mõnel seltskonnaüritusel osalemine tekitada põneva suhte.

Ambur: Võtke aega oma unistuste jagamiseks ja julgustage oma partnerit sama tegema. Pidage meeles, et armastus tundub ebatäiuslik ilma püüdlusteta. Oma partnerile rõõmu toomiseks üllatage teda läbimõeldud kingitusega, mis teeb ta kindlasti õnnelikuks. Ja kui juhtute olema vallaline ja märkate kedagi huvitavat, ärge kartke alustada vestlust oma ühiste huvide üle. Selle tulemuseks võib olla põnev ühendus.

Kaljukits: Andke oma partnerile ruumi, mida ta vajab, ja austage tema iseseisvust, sest täna võib teil tekkida väljakutseid pakkuv vestlus, mis võib viia ühenduse katkemiseni. Selle vastutuse võtmine võib teie suhteid tugevdada. Lisaks, kui kohting ei vasta teie ootustele, ärge heituge. Pigem kasutage seda võimalusena eneserefleksiooniks ja saage selgust, mida te partneris tõeliselt ihaldate.

Veevalaja: Täna võivad teie ja teie partneri vahel tekkida arusaamatused, mis põhjustavad vaidlusi. Siiski pole põhjust muretsemiseks, sest silmapiiril on kirglik ja intiimne hetk. Võtke see kogu hingest omaks, et tugevdada oma sidet. Nende jaoks, kes on vallalised, võib ootamatu kohtumine, köita teie tähelepanu ja tekitada huvi. Laske sidemel loomulikult areneda, ilma kiirustamata.

Kalad: Paaridel võib varuks olla üllatusi, näiteks eriline kohting või kordumatu armastusavaldus. Oluline on neid žeste hinnata ja tänulikkust üles näidata. Neile, kes on sideme kaotanud, võib see olla hea võimalus taastada suhe. Vallalised võivad kohata kedagi, kes seab nende tõekspidamised proovile, seega on mõistlik jääda truuks isiklikele väärtustele, olles samal ajal uutele vaatenurkadele avatud.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope