Armastuse ja suhte horoskoop 13.05.2023.


Jäär: Täna võite avastada, et tööelu võtab palju teie energiat ja tähelepanu.See kõik on teie karjääri jaoks suurepärane, kuid võib teie romantilises suhtes probleeme tekitada. Teie partner võib tunda, et ta ei saa piisavalt tähelepanu. Kui olete vallaline, võite aga avastada, et teie edukus aitab ligidale meelitada potentsiaalseid partnereid, kellele teie ambitsioonid avaldavad muljet.

 

Sõnn: Täna tunnete tugevat tungi, uurida uusi romantilisi horisonte ja laiendada oma vaatenurki südameasjadele. See on suurepärane aeg katsetada uusi tegevusi, mis võiksid sind potentsiaalse partneriga lähedasemaks muuta. Kui olete juba suhtes, võite tunda vajadust viia asjad järgmisele tasemele. Planeerige koos reisi või õppige midagi uut paarina. Ükskõik, millised on teie plaanid, edastage need selgelt.

 

Kaksikud: Täna võite kogeda romantilistes suhetes tõuse ja mõõnasid.Te liigute läbi emotsionaalsete muutuste ja seisate silmitsi varjatud probleemide või intensiivsete emotsioonidega. Oluline on säilitada oma partneriga läbipaistev suhtlus, et luua usaldust ja tulla toime mis tahes tekkivate väljakutsetega. Kui olete vallaline, võib teil olla romantilises plaanis suur soov turvalise, stabiilse ja lojaalse partneri järele.

 

Vähk: Täna on vallalistel suurepärane aeg uute inimestega tutvumiseks ja eriliste sidemete loomiseks. Võite avastada, et teie ellu tuleb keegi uus, kellel on potentsiaali olla romantiline partner. Hoidke meel avatud ja olge valmis uurima uusi võimalusi. Kui olete pühendunud suhtes, peate tegelema oma suhtlemisoskuse parandamisega, kuna on võimalikud arusaamatused. Olge oma partneriga avatud ja ärge kartke oma tundeid väljendada.

 

Lõvi: Kui olete suhtes, võite koos partneriga leida rõõmu ja rahulolu ühiste eesmärkide nimel töötamisest. Projektide kallal koostöö või vastutuse jagamine võib teie sidet tugevdada. Ärge unustage suhelda ja üksteise püüdlusi toetada. Vallaliste jaoks võib armastus puhkeda ootamatult, kui olete oma igapäevastesse ülesannetesse süvenenud. Hoidke avatud meel ja olge vastuvõtlik uutele tutvustele.

 

Neitsi: Tõenäoliselt tugevneb täna teie romantiline olemus ja teie suhetes on tunda mängulisust. Kui olete pühendunud partnerluses, tunnete omavahelist tugevat sidet ja võite leida end koos lõbusate ja romantiliste tegevustega. Vallalised võivad kogeda kõrgendatud tõmmet kellegi vastu, kes kehastab loovust ja spontaansust. See on suurepärane aeg tegeleda nende asjadega, mis pakuvad teile rõõmu ja eneseväljendust.

 

Kaalud: Täna on teie intuitsioon tugev ja tõenäoliselt kogete enda ümber peenenergiaid. Kasutage seda teavet oma lähedastega sügavamate sidemete loomiseks. Osalege südamlikes vestlustes, mis võimaldavad teil üksteist hingetasandil mõista ja toetada. See on ka ideaalne aeg oma mineviku, juurte ja lapsepõlvemälestuste üle mõtisklemiseks. Mineviku taasavastamine võib anda väärtuslikku teavet teie praegusest emotsionaalsest maastikust.

 

Skorpion: Sinu sõnadel on täna suur jõud, seega vali need targalt ja anna partnerile teada, kui palju ta sulle tähendab. Kasutage seda võimalust, et jagada kallimaga oma tundeid, soove ja unistusi. Vallaliste jaoks võib armastus puhkeda vestluste ja suhtlemise kaudu. Osalege ühiskondlikes tegevustes, kogunemistel ja ärge kartke alustada vestlusi uute inimestega. Teie kütkestavad sõnad võivad meelitada potentsiaalseid romantilisi suhtlusi.

 

Ambur: Tänane päev võib keskenduda teie romantilistele suhetele ja sellele, kuidas need ühtivad teie põhiväärtustega. Kui olete pühendunud suhtes, on õige aeg hinnata oma partnerluse stabiilsust ja turvalisust. Arutlege, kas teil ja teie partneril on sarnased väärtused ja tulevikueesmärgid. Vallaliste jaoks on tähtis mõista oma enesehinnangut ja seda, mida te potentsiaalses partneris oluliseks peate. Mõelge oma isiklikele väärtustele.

 

Kaljukits: Sinu loomulikku praktilisust ja ambitsioonikust täiendab täna,annus tundlikkust ja intuitsiooni. Olge oma emotsioonidega kooskõlas ja kasutage neid otsuste tegemisel suunava jõuna. Armastuse küsimustes toob see mõju, tugeva rõhu enesearmastusele ja enese eest hoolitsemisele. Võtke aega enda kasvatamiseks ja tegelege tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu ja eneseteostust.

 

Veevalaja: See on hea päev, et süveneda sügavale oma alateadvusesse ja uurida oma emotsioonide varjatud valdkondi. Armastuse küsimustes viitab see positsioneerimine sellele, et teil võib tekkida suur soov privaatsuse ja üksinduse järele. Võid leida lohutust välismaailmast taganedes ja oma sisemaailmale keskendudes. Kasutage seda võimalust hingeühenduse loomiseks ja oma vajaduste põhjalikuks mõistmiseks.

 

Kalad: Teie tänane sotsiaalne suhtlus suurendab romantilisi väljavaateid. See on aeg, mil võite leida end tõmmatuna,sarnaselt mõtlevate inimeste poole, kes jagavad teie huvisid. Grupitegevustes või seltskondlikel koosviibimistel osalemine võib tuua teie teele uusi romantilisi võimalusi. Hoia avatud meel ja ole vastuvõtlik uute inimestega kohtumiseks, sest sinu suhtlusringkonnast võib tekkida potentsiaalne romantiline partner.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope