Armastuse ja suhte horoskoop 13.06.2024.


Jäär: Täna on ees ootamas veetlev pööre. Sõbra või lihtsalt tuttavaga, lihtne ja argine vestlus, võib võtta enneolematu pöörde, mis võib viia paarisuhteni. Selline üllatuslik seis võib saada vapustavaks emotsioonide paljastamiseks ja aidata kaasa sügavamate tunnete tekkimisele. Lubage endale vooluga kaasa minna ja nautige seda faasi.

Sõnn: Täna on väga oluline, mitte üksteist eksitada ega unustada, mis tahes kohustused, kuna see võib kahjustada olemasolevat suhtlust. Pole paremat viisi oma partnerile muljet avaldada, kui näidata talle, et ta on teie jaoks oluline ja te austate tema arvamust. Veenduge, et lohutate oma partnerit ja tugevdate sidet, mida te omavahel jagate.

Kaksikud: Kui leiate end otsimas uusi inimesi, kellega suhelda, peate teadma, et oma südant saate valvata ainult teie ise. Olete täiesti normaalne, et nõuate oma partnerilt parimat või otsite endale parimat kaaslast. Aktsepteerige seda, kes te olete ja otsige ainult tõsiseid suhteid, mida olete väärt. Kui olete pühendunud suhtes, avastage oma partneriga lähedane vaimne side, et oma rahutud mõtted stabiliseerida.

Vähk: Kuigi teie partner võib teha midagi, mis paneb teie vere keema, ei tohiks see põhjustada rivaalitsemistunnet, et teie suhte varjutada. Kritiseerimise asemel selgitage hellalt, mida vajate. Oluline on mõista, et teie partneri armastuskeel ei pruugi olla sama, mis teie oma. Teie side peab olema usaldusväärne, et see ühendus püsiks.

Lõvi: Täna kuulutab kosmos, et te ei tohiks enam olla seotud hirmuga. Teie närvid võivad olla pingul ja saata ristsignaale, kuid oluline on vältida hirmul oma armuelu mõjutada. Võtke omaks haavatavus ja autentsus. Ärge laske neil romantilistel võimalustel käest minna, mis tekitab teie sees selle naljaka tunde. Vestluses või kohtumisel proovige olla avatud uutele pööretele.

Neitsi: Täna meelitage hellushetkedega võimalusi, et alustada sisukat vestlust oma partnerluse dünaamika üle. Võtke aega, et teha rohkem selgeks, mida kumbki teist tahab, mis teid hirmutab või mis võiks teid õnnelikuks teha. Samuti, mis aitab kaasa suhte stabiilsusele ja kus võiks kasv või muutus olla väärtuslik? Veenduge, et olete valmis koos kasvama.

Kaalud: Aktsepteerige ilma kaebusteta seda, mida teie partner otsustab teha, hoolimata teie reservatsioonidest. Kui loote üksteisega tugevama sideme, sütitab teie kompromissitu olemus uuesti teie jagatud armastuse. Vallalised, pange oma uhkus kõrvale ja tehke seda, mida teie süda ihkab. Toetades oma partneri otsuseid, muutub suhte vundament tugevamaks.Kompromiss määrab püsivate suhete tooni.

Skorpion: Ärge peitke end reaalsuse müüride taha ja olge valmis üllatuseks, kui mõni huvitav inimene, tõmbab teid enda poole. Kaevuge julgelt oma huvidesse ja kirgedesse, keemiat otsides, sest võite leida ühise eesmärgi, mille kallal saaksite mõlemad koos töötada ja seetõttu võib teil olla, millele suhet ehitada. Usaldage protsessi, aktsepteerige ja võtke omaks kõik tõusud ja mõõnad, mis armastusel on varuks.

Ambur: Täna on täiesti hea aktsepteerida oma partneri hellitavaid võtteid. Ärge pöörake neist eemale. Võite arvata, et see on rohkem, kui sõbralik žest. Pole vaja tunda end valesti, kui lubate end kiindumusega üle külvata. Barjääride eemaldamine ja negatiivsetes mõtetes kahtlemine, avab võimaluse luua sügavam intiimsuse ja suhtlemise tase.

Kaljukits: Täna võib olla viimane aeg hakata mõtlema, kuidas tahaksite oma romantilist elu veeta. Olete mõtisklevas staadiumis ja proovite otsustada, millist armastust soovite. Kas on aeg rahuneda ja olla pühendunud suhtes või võib-olla soovite veel vallaliseks jääda? Tähtis on kuulata, mida te soovite ja vajate, sest teie sisetunne juhib teid alati õiges suunas.

 

Veevalaja: Õppige olema kannatlik, proovige mõista oma partneri kõiki aspekte ja jätkake tööd suhte tugevdamise nimel. Ärge laske rutiinil sädet tuhmistada. Süstige oma suhtlusesse spontaansust ja kirge. Jätkake teabe jagamist vabalt ja midagi varjamata, sealhulgas lootusi, muresid ja eesmärke. Te hoiate ära selle hääbumise, tehes kõik endast oleneva, et leek armastuses uuesti süüdata.

 

Kalad: Nautige väljavaateid oma elustiili ühiselt täiustada. Kas see on uute lõbusate tegevuste proovimine, tervislike eluviiside järgimine või lihtsalt üksteisega vaba aja veetmine. Kasutage seda etappi maksimaalselt. Olge teadlikud üksteise unistustest ja soovidest. Kui olete vallaline, astuge oma mugavustsoonist välja ja proovige uusi seiklusi, et avastada romantilisi mõtteid.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope