Armastuse ja suhte horoskoop 13.07.2023.


Jäär: T äna tunnete end tavapärasest seikluslikumana ja ihkate oma armuelus põnevust. Võtke risk ja väljendage oma tundeid kellelegi, kellest olete sisse võetud või planeerige oma partneriga spontaanset kohtingut. Teie sarm ja enesekindlus on vastupandamatud, seega nautige tähelepanu ja võtke omaks sind ümbritsev kirglik energia. Kui olete vallaline,võite meelitada kedagi, kellel on magnetiline isiksus, kuid veenduge, et võtaksite asju aeglaselt ja tutvuge enne pühendumist.

 

Sõnn: Tänane päev on mõeldud oma sisemise loovuse omaksvõtmiseks ja tavapärasest rutiinist väljamurdmiseks. See võib tähendada uute asjade proovimist, oma kirgede poole püüdlemist või lihtsalt kastist väljas mõtlemist. Ärge kartke riske võtta ja olla julge, sest see võib kaasa tuua põnevaid võimalusi ja ootamatuid õnnestumisi. Hoidke meel avatud ja usaldage oma instinkte, sest need juhatavad teid täisväärtuslike kogemuste poole.Võib-olla

tunnete end täna oma armuelus pisut rahutuna. Kui olete vallaline, kasutage võimalust kohtuda uute inimestega ja proovida uusi asju. Kui olete suhtes, rääkige oma partneriga avatult oma tunnetest ja soovidest. Ärge kartke koos midagi uut proovida.

 

Kaksikud: Tänane tähtede seis kutsub teid suunama oma sisemist jõudu ja energiat. See on päev, kus tunnete end enesekindlalt ja saate oma unistusi taga ajada.Teid võidakse kutsuda langetama olulisi otsuseid, mis mõjutavad elu pikemas perspektiivis. Seega hoidke uute võimaluste osas silmad lahti.

Kui olete vallaline, võite avastada, et keegi on ootamatult teie tähelepanu köitnud. On aeg avada oma süda uutele kogemustele ja võtta omaks armastus, mis teie teele tuleb. Kui olete pühendunud suhtes, on see suurepärane päev oma partneriga suhtlemise parandamiseks. Jagage oma tundeid ja töötage sügavama emotsionaalse sideme loomise nimel.

 

Vähk: Teie päev algab positiivse energia tulvaga, mis ajendab teid end kätte võtma ja oma eesmärke täitma. See on ideaalne aeg riskide võtmiseks ja uute asjade proovimiseks, kuna teil on suurem tõenäosus edu saavutada. Ärge hoidke end tagasi, pange oma süda ja hing sellesse, mida täna teete, ja tulemused ületavad teie ootusi.P äev toob uut romantikat neile, kes otsivad armastust. Vallalised, praegu on õige aeg liikuda ja näidata oma huvi inimese vastu, kellest olete olnud huvitatud. Paarid võivad oodata sädemete lendu, kui päev toob nende suhtesse tagasi nii vajaliku romantilise kirglikkuse.

 

Lõvi: Teie karisma ja magnetism säravad eredalt ja aitavad teid erinevates eluvaldkondades. Teie sisemine jõud ja enesekindlus on teistele nähtavad ning toovad kaasa rohkelt imetlust ja austust. Olge valvel ja keskendunud ning olge valmis tegema suuri edusamme.

Teie päikselise meelelaadi ja suure energiaga armuelu on hoo sisse saanud. Te võlute läbi oma vestluste ja inimesed, kes teile ette tulevad, on täielikult rabatud. Tunnete intensiivset kirge ja olemasolevad suhted tunduvad nagu sõõm värsket õhku. Pidage meeles, et armastus ei seisne ainult tunnetes,see tähendab tõelise huvi ülesnäitamist, kuulamist ja aega, et üksteist hinnata.

 

Neitsi: Täna on teil kaasasündinud võime keskenduda peenematele detailidele. Päev toob võimaluse süveneda ja seda supervõimet täiel rinnal kasutada. Saate keerulisi olukordi lahti murda, nüansse mõista ja nendega tegelemiseks süsteemselt läheneda. Kuid pidage meeles, et te ei jää analüüsitsüklisse kinni.T eile ja teie partnerile võib meeldida oma suhte dünaamika analüüsimine. Päev, et teha kindlaks valdkonnad, mis vajavad rohkem tööd, lahendada konflikte ja koostada teekaart tulevaste eesmärkide saavutamiseks. Vallalised, keskenduge kõigepealt iseenda armastamisele ja seltskonna nautimisele. Kui hindate oma väärtust, järgivad teised eeskuju.

 

Kaalud: Tänane energia võib tunduda väljakutsetena.Vältige soovi põgeneda või ebatervislike harjumustega liialdada. Selle asemel hingake sügavalt sisse ja keskenduge enne oluliste otsuste või toimingute tegemist. Oma armuelus võite tunda, kuidas tekib pinge või konflikt. Oluline on oma partneriga avatult ja ausalt suhelda, sest kergesti võivad tekkida arusaamatused. Ärge unustage leida enda sees tasakaal, enne kui hakkate oma suhetes konfliktidele lähenema. Kasutage seda energiat võimalusena tugevdada oma sidet ja süvendada üksteise mõistmist.

 

Skorpion: Olete sündinud juht ja täna on päev riskide võtmiseks ja oma instinktide järgimiseks. Teie tugev intuitsioon ja magnetiline karisma aitavad ligi tõmmata küllust ja luua võimalusi, mis võivad viia suure läbimurdeni teie isiklikus elus. Südameasjades on tänane päev, oma soovide omaks võtmiseks ja kirgede elluviimiseks ohjeldamatu intensiivsusega. Teie enesekindlus ja emotsionaalne sügavus muudavad teid veenvaks partneriks ning teie intensiivsus võib sütitada kellegi uuega leegi või taaselustada sideme teie praeguse armastusega. Suhtlemine võib olla pisut intensiivne, kuid ausus ja haavatavus võivad teie sidet süvendada ja viia suurema intiimsuseni.

 

Ambur: Usaldage oma instinkte ja järgige oma südant, sest universum juhatab teid uute põnevate võimaluste poole. Tänane romantiline energia on teie jaoks elektriline, õhus on kirge ja põnevust. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, tunnete tõenäoliselt uuenenud tõmmet kellegi erilise vastu. Ärge kartke oma valvsust alla lasta ja väljendada oma tõelisi tundeid, sest ausus ja haavatavus süvendavad teie sidemeid. Paarid peaksid leidma aega ka romantilisteks väljasõitudeks ja sisukateks vestlusteks, kuna teie suhe hakkab õitsema.

 

Kaljukits: Täna usaldage oma sisetunnet ja ärge kartke võtta kaalutletud riske.See võib olla päev, mil teete suure läbimurde oma isiklikus elus. Siiski on oluline püsida maa peal ja hoida oma prioriteedid kontrolli all. Õhus on romantikat. Tunnete end täna oma kallima vastu eriti kirglikuna ning teie partner märkab seda kindlasti. Kui olete vallaline, hoidke silma peal kellelgi erilisel, kes võib olla kohe sisenemas teie ellu. Lihtsalt olge ettevaatlik, et mitte liiga asju üle mõelda – mõnikord on parem lasta oma südamel rääkida.

 

Veevalaja: Täna,kutsutakse teid tegutsema. Ei piisa lihtsalt unistamisest, mida tahate, on aeg see teoks teha. Usaldage ennast ja oma võimeid ning olge valmis riske võtma ja uusi asju proovima. Olgu selleks uue projekti alustamine, või armastuse leidmine, nüüd on aeg seda teha. Ärge laske hirmul või kahtlusel end tagasi hoida.

Tähed joonduvad täna armastuse poole. Kui olete suhtes, oodake täiendavat romantikat ja kirge. Kui olete vallaline, olge avatud kellegagi kohtuma. Võti on jääda iseendale truuks ja mitte leppida millegi vähemaga,kui see, mida sa väärid. Usaldage oma instinkte ja järgige oma südant.

 

Kalad: Teie kõrgendatud intuitsioon suunab teid sügavama mõistmise ja tugevama sideme poole teid ümbritsevate inimestega. Võtke omaks soov otsida tõde ja veenduge, et teie teod on kooskõlas teie väärtustega. Ärge kartke usaldada oma instinkte ja järgida oma südant.

Teie emotsionaalne intuitsioon on täna kõrgendatud, mistõttu on see suurepärane päev partneriga ühenduse loomiseks või uue romantilise huviga tegelemiseks. Teie empaatiavõime ja teiste mõistmine aitab teie suhteid süvendada. Kui olete vallaline, usaldage, et universum juhatab teid õige inimese poole.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope