Armastuse ja suhte horoskoop 13.08.2023.


Jäär: Teie kirg ja energia on täna nakatavad ning inimesi tõmbab teie magnetiline aura. Kasutage seda oma isiklike sammude tegemiseks ning usaldage, et universum on teie seljataga.

Te tunnete end oma armuelus eriti kirglikult ja tulisena. Teie enesekindlus on kõigi aegade kõrgeim, muutes teid potentsiaalsete partnerite jaoks vastupandamatuks. Kui olete pühendunud suhetes, oodake, et teie ja teie armsama vahel suhted kuumeneks, te mõlemad toidate teineteise energiat.

 

Sõnn: Teil on suurepärane positsioon isikliku edu saavutamiseks, kuid see nõuab teilt keskendumist ja pühendumist. Teie positiivne energia ja loominguline vaim aitavad teil ületada kõik ettetulevad takistused.K ui olete vallaline, on see suurepärane aeg ennast avada ja armastuse loomiseks riskida. Tähed on joondatud teie kasuks ja võite kohata kedagi erilist, kes jagab teie huve ja väärtusi. Nende jaoks, kes on juba suhtes, on täna võtmetähtsusega suhtlemine ja mõistmine. Võtke aega, et oma partneriga sügavamal tasandil suhelda ja kuulata tema vajadusi.

 

Kaksikud: Armastuse küsimustes ootavad teid meeldivad üllatused. Kui olete vallaline, võite kohata kedagi erilist, kes vallutab teie südame. See inimene on tõenäoliselt loominguline, võluv ja keegi, kes jagab teie armastust seikluste ja lõbu vastu. Kui olete pühendunud suhetes, on see hea aeg partneriga ühenduse taastamiseks ja armuelu vürtsitamiseks. Planeerige romantiline puhkus või üllatuskohting ja vaadake, kuidas teie suhe õitseb.

 

Vähk: Täna on aeg kasutada oma sisemist jõudu ja vastupidavust.Kui teil on tegemist isikliku probleemiga, hoidke end keskendununa ja ärge laske kellelgi või millelgi end alandada.Kui olete suhtes, kasutage seda aega oma partneriga ühenduse taastamiseks ja oma sideme tugevdamiseks. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes vallutab teie südame. Pidage meeles, et võtaksite asju aeglaselt.

 

Lõvi: Tänane päev annab teile enesekindluse ja julguse oma unistuste poole püüdlemiseks. On aeg kasutada oma sisemist jõudu ja usaldada oma intuitsiooni, isegi kui see tähendab mugavustsoonist välja astumist.Kui otsite võimalust armastusele, on käes aeg, mil saate sellest päevast kinni haarata ja lasta oma tulisel kirel läbi paista.Kui olete vallaline, ärge kartke uusi asju proovida – keegi eriline võib nurga taga oodata. Kui olete suhtes, seadke esikohale suhtlemine ja ausus, kuna võivad tekkida arusaamatused.

 

Neitsi: Olete harjunud iga detaili analüüsima ja ette planeerima. Kuid sel nädalal palub kosmos teil lahti lasta ja usaldada universumi maagiat. Hoidke meel avatud ja laske end uutest võimalustest üllatada.Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, olge valmis üllatusteks oma armuelus. Usaldage oma sisetunnet ja ärge kartke millegi uuega riskida. Kui olete juba suhtes, kasutage seda energiat, et tugevdada sidet oma partneriga ja proovida koos uusi asju.

 

Kaalud: Teie loominguline energia on täna kõrge, nii et kasutage seda oma unistuste elluviimiseks. Samuti tugevneb teie intuitsioon, seega usaldage oma sisetunnet ja võtke kalkuleeritud riske, sest päev on täis romantilisi

võimalusi. Vallalised tõmbavad austajate tähelepanu, seega olge avatud uutele kogemustele. Nende jaoks, kes on pühendunud suhetes, on aeg asju vürtsitada ja keskenduda sädeme uuesti süttimisele. Suhtlemine on konfliktide või arusaamatuste lahendamise võtmeks, seega kuulake kindlasti oma partnerit tähelepanelikult.

 

Skorpion: Isiklikus elus, on täna aeg edasiminekuks, julguseks erineda ja uute teede rajamiseks.Romantilistes suhetes võite kogeda fantastilisi hetki. Olenemata sellest, kas see on suhte loomine olulise inimesega,ühise huvi tõttu või väga vajalik vestlus- armastus on õhus. Vallalistele võib tänane päev pakkuda uusi võimalusi tutvumiseks ja uute partnerite leidmiseks.

 

Ambur: Täna u saldage oma sisetunnet ja uskuge endasse. Teil on kõik selleks, et jõuda tähtede poole ja saavutada oma metsikumad unistused. Tänane päev on mõeldud endast märku andmiseks ja maailmale näitamiseks, milleks te võimeline olete.Õ hus on armastus. Kui olete vallaline, hoidke silm peal kellelgi uuel, kes võiks teid jalust rabada. Kui olete juba suhtes, oodake, et armuelu muutuks kuumaks. Suhelge kindlasti oma partneriga selgelt ja ärge kartke oma arvamust avaldada.

 

Kaljukits: See on teie aeg särada ja näidata maailmale, milleks te võimeline olete. Teie raske töö ja pingutused hakkavad täna vilja kandma.

Võtke kindlasti aega enda jaoks ja lõõgastuge.

Kui olete vallaline, olge avatud uutele võimalustele ja suhelge paljude potensiaalsete partneritega. Kunagi ei tea,millal erilise inimesega kohtute. Neile, kes on juba suhtes, on see suurepärane aeg säde uuesti süüdata ja oma partnerile romantilisi üllatusi planeerida. Ärge kartke oma tundeid väljendada ja suhelda avatult.

 

Veevalaja: Täna usaldage oma instinkte ja järgige oma südant ning näete kindlasti uskumatuid edusamme ja edasiminekut.

Südameasjades on teil kirglik ja rahuldustpakkuv päev. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või jahtite seda erilist inimest, kosmilised energiad joonduvad teie kasuks. Täna keskendute tugevalt sidemete süvendamisele ja tähenduslike suhete loomisele. Kasutage seda võimalust, et näidata oma lähedastele, kui palju nad teie jaoks tähendavad ja olge avatud uutele romantilistele võimalustele, mis võivad teie teele tulla.

 

Kalad: Täna kutsutakse teid oma mugavustsoonist välja astuma ja uusi horisonte uurima. Teie loovus ja intuitsioon on kõrgendatud, andes teile võimaluse näha kaugemale. Võtke omaks seiklustunne ja olge avatud võimalustele, mis teie teele tulevad.

Südameasjades toob tänane päev uuenemise tunde. Kui olete suhtes, võite avastada, et teie ja teie partner olete rohkem seotud kui kunagi varem. Vallalised võivad tunda tõmmet kellegi poole, kes on ainulaadne ja salapärane. Usaldage oma instinkte ja ärge kartke armastusega riskida.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope