Armastuse ja suhte horoskoop 13.09.2023.


Jäär: Te peate suutma täna oma tundeid partneriga jagada, et vabastada stress, mis on teid kaua häirinud. Kasutage igat võimalust oma partneriga kahekesi olla ja koos kvaliteetaega veeta. Proovige paarina midagi loomingulist ette võtta. See võib olla teie lemmikhobi või mis tahes päevane sotsiaalne tegevus. See mitte ainult ei hoia teid hõivatud, vaid tagab ka intiimsuse parandamise.

 

Sõnn: Praegu on suurepärane aeg oma suhteprobleemidega tõsiselt tegelemiseks, eriti nendega, mis põhjustavad sagedasi tülisid. Mõistke probleemide algpõhjuseid ja lahendage asjad kiiresti üheskoos. Isegi kui olete hõivatud, peate varuma veidi aega, et teie partner saaks väljendada, kui palju see side teile mõlemale oluline on. Planeerige koos midagi erilist, näiteks vaadake filmi või kuulake õhtul muusikat, et lõõgastuda.

 

Kaksikud: Teie armusuhe on midagi, millele peaksite keskenduma. Väiksed arusaamatused tekitavad frustratsiooni. Pealegi muudavad teie ametialased kohustused asja täna veelgi tõsisemaks. Andke endast parim ja vaadake, kuidas see kulgeb, nii et olete mõlemad teineteise elus aktiivselt kaasatud. Isegi väikseim pingutus loeb täna, nii et proovige luua oma partneri jaoks midagi erilist.

 

Vähk: On vaja mõista, kuidas teie suhe kiiresti järgmisele tasemele tõuseb. Võite teha enda jaoks olulisi märkmeid ja tagada, et teie partner on võrdselt teiega, seotud koduste asjadega. Saate katsetada uusi ülesandeid, nagu koos majapidamistööde tegemine või kokkamine, mis parandab teie mõlema vahelist lähedust. Asjad lähevad paremaks, kui hakkate keskenduma usaldusprobleemidele.

 

Lõvi: Peate oma suhetes tõrgete vältimiseks jagama kohustused enda ja partneri vahel. Kuulake oma elukaaslase sõnu, et ta ei tunneks end ignoreerituna. Kui olete endiselt vallaline, on nüüd aeg proovida leida hingesugulane ja välja minna. Peate suhtlema, et luua uusi sidemeid, mis viivad teid armastuse eesmärkidele lähemale.

 

Neitsi: Täna on õige aeg oma suhtes teatud korrektiivid teha. Veenduge, et te ei järgi oma sõprade või kolleegide nõuandeid. See, et need on teile teada, ei tähenda, et nõuanne on õige. Teie ego ei tohi sattuda teie armusideme keskele, vastasel juhul võib see teie suhte rikkuda. Tehke paarina kõik endast olenev, et saaksite usaldusprobleemidest kergesti lahti.

 

Kaalud: Täna kogete oma partneriga mõningaid erimeelsusi. Peate mõistma, et teil ja teie partneril on erinevad mõtteviisid ja arusaamad. Te ei tohiks keskenduda sellele, “kes võidab”. Selle asemel mõelge kogu olukorrale ka oma partneri vaatenurgast ja seejärel otsustage, mida teha. Vallalised,kes soovivad suhtemaailma sukelduda,peaksid võtma natuke aega, et kõigepealt ennast tundma õppida.

 

Skorpion: Täna peaksite oma armusuhtesse ettevaatlikult suhtuma. Kui olete abielus, võite saada häid uudiseid paarina. Planeerige asjaajamised teie mõlema ajakava järgi, et saaksite pärast kirgliku päeva,koos aega veeta. Võite olla ärritunud millegi pärast, mida teie partner tahtmatult ütles. Andke sellele veidi aega settida, kuni olete teadlik, kuidas teie suhe kulgeb.

 

Ambur: Nüüd on aeg oma suhet kasvatada. Tehke täna koos midagi loomingulist, mängige mänge ja lõbutsege. Mitte iga päev ei väljenda partner teie soovide vastu huvi, nii et proovige pidada viljakaid vestlusi. Andke teineteiselevõimalikult palju armastust ja hoolt, et saaksite oma tundeid parimal viisil väljendada. Muretsemiseks pole põhjust, sest ka teie partner valib romantilise väljasõidu,koosolemise rõõmu.

 

Kaljukits: Teie armusuhet võib täna mõjutada kolmanda isiku saabumine. See võib tekitada kahtlusi, kuid proovige selles veenduda, enne kui oma partneri vastu midagi ette võtate. Keskenduge headele asjadele, olles samas olukorrast teadlik. Kui olete vallaline ja tunnete kellelegi vastu huvi, on suur tõenäosus, et ta helistab teile, et kohtuda ja aega veeta. Teie ausus aitab teil täna suhteid selle inimesega edasi viia.

 

Veevalaja: Praegu on suurepärane aeg oma tuimaks muutunud armusuhtele vürtsi andmiseks. Kui tunnete pettumust, peaksite seda väljendama, et teil oleks koos läbipaistev suhe. Teie üllatuseks võib teie partner avada ka häirivaid olulisi probleeme. Kiirel päeval ei pruugi olla võimalik koos palju aega veeta. Küll aga veab, et teil on üsna mõistev kaaslane ja ta toetab hea meelega.

 

Kalad: Peaksite oma tõelisi muresid armusuhtes näitama, selle asemel, et probleemidest eemale hoida. Võite arvata, et asjad lähevad aja jooksul paremaks, kuid te ei saa oma tunnete väljendamiseks sobivamat aega nagu täna. Kui mõni teie partneri tegu häirib teid, rääkige sellest, ilma oma partnerit süüdistamata. See teenib palju eesmärke ja saate taas keskenduda tunnetele. Planeerige ka reis lähedalasuvasse kohta.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope