Armastuse ja suhte horoskoop 13.10.2023.


Jäär: Teie ja teie partneri vahel peab olema mõistmine, mis teid täna hoiab rahulolevana. Suheldes oma lähedastega, puutute kokku keeruliste olukordadega. Võib-olla aitab teie hea närv ja elutark suhtumine toimuvasse, säilitada rahu.Vallalised, olge ettevaatlikud kaugemate sugulaste suhtes, kes üritavad teie suhetesse sekkuda.

Sõnn: On õige aeg luua oma partneriga romantilisi hetki ja parandada intiimsust. Oma armsamaga vesteldes vajate kannatlikkust, sest teil on vaja palju mõistmist. Kontrollige oma emotsioone, kui räägite oma suhtest sõpradele, vastasel juhul võidakse teid naeruvääristada. Stabiilseid suhteid otsivad vallalised kohtuvad täna võluvate inimestega.

 

Kaksikud: Täna on hea päev vabastada oma flirtiv pool. Võtke omaks elu spontaansed aspektid ja laske neil oma südames romantikat inspireerida. Vallalised peaksid uurima kõiki võimalusi uute inimestega kohtumiseks. Vaadake gruppe ja kogukonnaüritusi kui ideaalset kohta sarnaselt mõtlevate inimeste meelitamiseks. Neile, kes on juba pühendunud suhetes, hoidke suhtlemist avatuna ja läbipaistvana, kuna on ülioluline aeg jagada oma mõtteid.

 

Vähk: Teie tundlikkus ja haavatavus on täna kõrgendatud, mis võib kaasa tuua ebakindlustunde teie suhetes. Siiski on oluline oma tundeid väljendada ja neid mitte tagasi hoida. Suhtlemine on kõigis suhetes võtmetähtsusega, seega leidke aega, et oma lähedastega kõik kitsaskohad selgeks rääkida. Kui olete vallaline, võite leida kontakti sümpaatse inimesega, kes on teistsugune kui teie tavaline tüüp.

 

Lõvi: Võite tunda end täna eriti sensuaalse ja romantilisena. Kui olete vallaline, on see suurepärane päev, et ennast väärtustada ja julgelt liikuda kellegi poole, kellest olete huvitatud. Kui olete pühendunud suhtes, suureneb teie kirg ja intiimsus. Kuid ärge olge oma partneri suhtes liiga domineeriv või kontrolliv. Lubage vastastikust andmist ja võtmist.

 

Neitsi: Tähtede seis näitab, et silmapiiril on armastus ja romantika. Olge avatud võimalustele ja laske oma südamel end juhtida. Neile, kes on juba suhtes, on see aeg tugevdada sidet oma partneriga. Võtke koos vastu uusi kogemusi ja uurige oma ühiseid huvisid. Vallalised kellele on silma jäänud inimene, kellest olete huvitatud, riskige-kes teab, kuhu see võib viia?

 

Kaalud: Armastuse vallas on täna päev, mil saate lõpuks rahulikult hingata. Vallalistel võib armastuses vedada, kuna tähtede seis avab uksed uuele romantikale ja aitab teil leida kedagi erilist. Pühendunud suhtes olevad inimesed peaksid veetma oma partneritega kvaliteetaega, rääkima oma tulevikust ja meenutama häid mälestusi, et sidet süvendada. See on suurepärane päev, et viia oma suhe järgmisele tasemele. Võtke oma emotsioonid omaks, olge hell ja laske armastusel täita oma süda soojusega.

 

Skorpion: On aeg oma armuelus leek süüdata. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes,õhutatakse teid oma kirgedele reageerima ja oma soove väljendama. Suhtlemine on võtmetähtsusega, seega olge oma partneriga (või potentsiaalse partneriga) aus ja avatud. Kui olete vallaline, ärge kartke initsiatiivi haarata ja teha esimene samm. Sinu enesekindlus ja sarm on vastupandamatud.

 

Ambur: Südameasjades tunnete end täna eriti seiklushimulise ja vabameelsena. See on suurepärane aeg riskida ja oma romantilises elus uusi asju proovida. Kui olete vallaline, hoidke avatud meelt ja olge vastuvõtlik uutele kogemustele. Kui olete suhtes, proovige asju vürtsitada ja lisada oma rutiini põnevust. Usalda oma intuitsiooni ja järgi täna oma südant.

 

Kaljukits: Võite avastada, et teie suhe või armuelu on täna fookuses. Tähtede energia julgustab sind oma tundeid väljendama ja oma partneriga avatult suhtlema. See on suurepärane aeg oma emotsionaalse sideme süvendamiseks, armastuse taaselustamiseks või isegi uute võimaluste uurimiseks. Ka vallalised võivad täna kohtuda kellegi erilisega, kuid ärge kiirustage millegagi. Võtke aega, et inimest enne otsuste tegemist tundma õppida.

 

Veevalaja: Kui olete suhtes, on täna ideaalne aeg oma romantika järgmisele tasemele viia. Üllata oma partnerit mõtliku žestiga ja väljenda oma armastust avalikult. Kui olete vallaline, andke endale võimalus ja laske oma võlul särada. Ärge kartke riskida ja astuda oma mugavustsoonist välja. Teie sarm ja karisma on kõigi aegade kõrgeimal tasemel.

 

Kalad: Täna võite tunda tugevat tõmmet kellegi vastu, kes erineb teie tavapärasest inimtüübist. Lubage endal olla avatud uutele kogemustele ja erinevatele inimestele. Teie kõrgendatud tundlikkus võib teid pisut emotsionaalseks muuta, kuid teie partner on mõistev ja toetav. Vallalised võivad leida armastatu ootamatust kohast.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope