Armastuse ja suhte horoskoop 13.11.2022.


Jäär: Enesekindluse tõus võib teie suhtega imesid teha. Tõenäoliselt tunnete end oma romantilistes tõekspidamistes turvaliselt, kuna teate, mille eest seisate. Uued romantilised võimalused võivad teile ette tulla ootamatutes kohtades, näiteks töökohal. Teades oma südamekutset, võib see aidata teil tunda endas rohkem rahu ja juurdunud reaalsust. Ärge kartke järgida oma sisetunnet.

Sõnn: Sa ei kaota kunagi kontrolli nii kaugele, et teised hakkavad kahtlema, milline on sinu kasvatus. Tänane astraalkorraldus soosib aga julgeid armulikke ettevõtmisi. Sulle meeldib suurendada ümbritsevate inimeste enesekindlust, parandades samal ajal oma välimust. Võite minna igale poole ja teada, et vähemalt üks inimene jumaldab teid.

Kaksikud: Selgus kiindumuse väljendamises võib nüüd olla võimalik. Ära ole arglik oma arvamust avaldades. Peaksite oma partneri seisukohtadele tähelepanelikult tähelepanu pöörama, kuid te ei peaks vestlusest taganema ega taganema, hoolimata sellest, mis ette tuleb. Kui olete praegu vallaline, on teil luksus olla potentsiaalsete kosilastega täiesti aus. Hoidke oma valikud avatuna ja haarake tulevikku.

Vähk: Romantika esikohale seadmine täna võib heisata mõned punased lipud. Isegi kui partneriga koju jäämine kõlab imeliselt, võite olla mures oma teiste sõprade võõrandamise pärast. Võib-olla sellepärast, et kardate, et nad teie selja taga vandenõu korraldavad, kuid te pole näinud selle kohta ühtegi tõendit. Kuid ärge tegutsege kiirustades, kuna võite teha oletuse, mis osutub valeks.

Lõvi: Romantika hetkeseis tekitab mitmeid mõtlemapanevaid küsimusi. Kui teil on praegu tõsine suhe, võite olla hämmingus oma partneri hiljutiste tegude pärast, kui need näivad olevat vastuolus teie ootustega, mis puudutavad armastavat käitumist. Võimalik, et nüüd on õige hetk sõna võtta ja piir tõmmata.

Neitsi: Kui teete asju oma tingimustel, võib see teie suhtes praegu pingeid tekitada. Vajadus füüsilise kontakti järele võib olla tohutu. Võib-olla ei olnud armsam varem selgesõnaliselt öelnud, mida ta tahab või võib-olla sina ei olnud seda teinud. Kui olete üksi, võib oma südame järgimine olla lihtsam, kui reaalne tegu. Tervikpildi omamine on oluline, sest tõenäoliselt on midagi, millest sa puudust tunned.

Kaalud: Tähed joonduvad, nii et võite veeta päeva, mõeldes välja kavala viisi, kuidas tõmmata konkreetse isiku tähelepanu, kes on erakordselt atraktiivne. Oma visa järjekindluse tõttu saavutate tõenäoliselt mõningaid saavutusi. Kuid ärge pühenduge enne, kui olete sada protsenti kindel, et olete teinud ideaalse valiku. Võtke aega ja tundke rahuldust.

Skorpion: Säilitage oma romantiliste suhete elujõudu mõne sihikindla tööga. Täiuslik õhtu koosneks imelisest romantilisest õhtusöögist, mida jagate kallimaga. Kuid monotoonsus võib teie suhetes pettumuse seemneid külvata, mis toob kaasa raskusi. Lisage oma kallima ellu tõelise kiindumuse rõõm.

Ambur: Armastussidemed on praegu ilmselt purunenud. Võib-olla soovite oma intiimset suhet vürtsitada põnevusega, kuid sellest väljavalitule rääkimine võib olla keeruline. Isegi kui teil on üldiselt hea end selgelt väljendada, võib teil praegu olla raske seda teha. Võib juhtuda, et olete potentsiaalse partneri poole pöördumiseks liiga häbelik. Andke aega, et näha, kas õiged sõnad tulevad meelde.

Kaljukits: Naudi korraks tähelepanu keskpunktis olemist. Täna on võimalik intensiivne tõmme teiste poole ja võite leida end mitme potentsiaalse kosilase hulgast. Püüdke mitte välja paista teiste suhtes üleolevana ega alandavana. Kui käitute ebaviisakalt, ignoreerivad nad teid. Veenduge, et te ei segaks ka inimeste emotsioone; see võib teie mainet kahjustada.

Veevalaja: On suur võimalus, et kohtad täna kedagi uut; võib-olla on ta see, kellega sa lõpuks kogu ülejäänud elu veedad. Kui te märkate, et palju silmi on täna teie poole tõmmatud, teate, et välimusele kulutatud aeg kulus hästi. Ärge unustage tõde, et teie sisemine ilu on sama oluline kui teie väline atraktiivsus.

Kalad: Teie romantiline elu on praegu muutuvas olekus. Võimalik, et teil on eelarvamus, kuhu suhe liigub, kui tegelikult pole teil aimugi. Võib-olla te ei juhi olukorda, nagu arvasite ja teie suhetes on asjad hägused. Kui see teid häirib, jätkake süvenemist! Hoidke silm peal kõigi ärevate tungide suhtes ja proovige neid kontrollida.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope