Armastuse ja suhte horoskoop 13.11.2023.


Jäär: Täna ei pruugi olla armuelus kõik täiuslik aga see ei tähenda, et te peaksite langema depressiooni. Ebatäiuslikkus võib mõnikord suhted ilusaks muuta, kuna võite koos kasvada ja arendada suhet. Vallalised, olge valmis end avama ootamatutele kogemustele ja inimestele, sest võite avastada ettenägematuid seoseid. Jätke oma hing vabaks ja reisige kõigi nende võimaluste kaudu. Ärge unustage, et teie suhe on ehitatav hoone.

 

Sõnn: Täna saab väiksemaid tülisid või arusaamatusi eraelus ära hoida, kui veedate aega koos armastatud inimesega. Püüdke kergelt vestelda, et tunda positiivsust. Tänane tähtede seis ei võimenda armastust, vaid pigem perekondlikke sidemed ja isiklikke tunded. Paaride jaoks on tänane päev, keskendumine lähedastega kvaliteetaja veetmisele.

 

Kaksikud: Vallalistel võib täna armastuses tulla takistusi, kuid ärge laske ennast sellest heidutada. Olge avatud, sest teid ootavad väärilised inimesed. Te ei pea millegagi kiirustama, lihtsalt võtke ühendust oma potentsiaalse partneriga. Keegi eriline võib tulla ja teid lõpuks jalust niita. Pühendunud suhtes olevate inimeste jaoks, võib täna olla võimalus oma suhet tugevamaks muuta.

 

Vähk: Armastuse osas tuleb harmooniline päev. See tähendab, et teie võlud ahvatlevad ja meelitavad potentsiaalseid partnereid. Suruge oma valvel olek maha. Ärge kartke seltskondlikel üritustel ja koosviibimistel osalemist, sest need võivad lihtsalt tekitada põnevaid sidemeid. Otsige seda erilist inimest, kes jagab teie maitset ja arvamusi. Samuti tunnete hea meelega sooje ja lohutavaid hetki oma lähedaste ja pereliikmetega.

 

Lõvi: Armastuse maailm on teie jaoks soodne. Kuid ärge unustage liikuda ettevaatlikult. Veenduge, et te ei kiirustaks ega teeks rutakaid otsuseid. Varuge suhete loomisel kannatlikkust. Loobuge sellest häbelikust pildist ja näidake tähelepanu saamiseks oma vaimukust, kuid hoidke siiski oma väärikust. Teie pühendunud suhe peaks eelistama meeskonnatööd. Panustage suhtesse ja planeerige paar üllatust.

 

Neitsi: Kui vajate armastust, siis hoidke oma ego kindlasti tagasi. Isiklikud vaidlused mõjutavad teie suhet, mis raskendavad omavahelist läbisaamist. Keskenduge rahumeelsete suhete loomisele. Vallalised, potentsiaalseid partnereid tõmbab teie avatud meel. Millestki loobumine võib osutuda teie suhetes suureks tasuvuseks. Kannatlikkus ja läbipaistev suhtlemine tagavad parema ja täisväärtuslikuma armuelu.

 

Kaalud: Vallalised, võtke uuesti ühendust oma lõbusa ja muretu minaga. Püüdke olla koos inimestega, kes mõistavad teie huumorimeelt ja armastavad teie flirtivat olemust. Lõpetage püüdlus, olla iga kord täiuslikult pädev. Olete kihiline inimene ning vahel on hea olla ebapraktiline ja kapriisne. Tegelege tegevustega, mis teevad teid õnnelikuks. Armastust võib leida kõikjalt, nii et ärge sulgege oma uksi uutele kogemustele.

 

Skorpion: Tähteda seis soovitab täna romantikast eemalduda ja keskenduda peresidemetele. On aeg oma lähedastele armastust tagasi anda, sest nemad on need, kes teid juhendasid ja toetasid. Te meelitate endasse positiivset energiat, kui proovite nende elu paremaks muuta. Vallalised, olge ennetavad ja tehke plaane erilise žesti jaoks, see võib väga lihtsalt teie tegusid armuelus mõjutada.

 

Ambur: Täna on hea aeg järelemõtlemiseks ja oma sisemise olemuse leidmiseks. Võtke aega, et analüüsida, millist tüüpi suhet soovite ja tehke kindlaks, kas olete selleks tõesti valmis või mitte. Pöörake tähelepanu uute sidemete loomisele ja mõelge, kes võiks osutuda teie tulevasteks kaaslasteks. Pühendunud suhetes olevad inimesed peavad võtma aega eneserefleksiooniks. Mõelge oma suhtele ja tegelege probleemiga, mis võis lõhesid põhjustada.

 

Kaljukits: Teie elustiil saab sel nädalal tõuke, tuues teie suhetesse lisapositiivsust ja intiimsust. Koos partneriga leiate uusi lähenemisviise oma armusuhte tugevdamiseks ja silmapaistva aja veetmiseks. Kuid olge teadlik survest, mis võib tuleneda vaimsetest konfliktidest. Kaaluge oma suhte taastamiseks aja maha võtmist, et ennast kasvatada. Pöörake paarina suurt tähelepanu ka väiksematele probleemidele.

 

Veevalaja: Te ei tea kunagi, millal armastus, mida otsite, võib teie ees olla. Perega koos aja veetmine ja nende tarkusejuttude kuulamine aitab teid romantikale lähemale suunata. Peale selle, pöörake tähelepanu ka iseendale ja hoolitsege selle eest, mis on teile endale vajalik. Vallalised, armumine võib tulla ootamatult, kui te seda kõige vähem loodate. Andke õnnele võimalus.

 

Kalad: Tänane päev pakub armastuse ihkajatele ahvatlevaid võimalusi. Teil võib olla uudseid ideid romantiliseks suhtlemiseks, seega olge avatud ootamatutele kohtumistele. Suhete osas võivad teie ees olla suured valikud, seega võtke arvesse oma intuitsiooni ja järgige oma südamesoove. Pühendunud partnerluses olevate inimeste jaoks on rõhk perekonnal ja sidemete tugevdamisel. Abielu võib nõuda liigset pühendumist ja hoolitsust.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope