Armastuse ja suhte horoskoop 13.12.2022.


Jäär: Suure tõenäosusega on teie suhe jõudmas uude, rohkem pühendunud faasi ja peaksite olema selleks valmis. Teie ja teie kallim võiksite täna rääkida sellest,mis teile mõlemale rõõmu valmistab. Seda tehes proovige vältida oma kaaslase üle domineerimist. On loomulik, et tahad rääkida sellest, kuidas sa end sellises olukorras tunned, kuid võib-olla on parem korraks kuulata.

Sõnn: Tänulikkus praeguse hetke eest on hädavajalik. Võite lõpuks lõõgastuda teadmises, et teid armastatakse ja aktsepteeritakse just sellisena, nagu olete. Partneri vankumatu kiindumuse toel suudate mineviku selja taha jätta ja jätkata oma suhtes optimismi. Sellised ühendused on haruldased ja neid tuleks auheafffstada ja hinnata, kuni need kestavad.

Kaksikud: Julge olla see, kes sa tegelikult oled. Teile pakutakse võimalust parandada lähedane side, mis on teile probleeme valmistanud. Rohkem kui enamik teisi mõistate, et armastusel on potentsiaal muuta isegi kõige keerulisemad suhted avatud ja ausa tunnete väljendamise imeks. Sellise nihke saavutamiseks on vaja ainult valmisolekut olla otsekohene, ehtne ja tundlik.

Vähk: Täna eksponeerite end mitmel viisil, mistõttu teid on raske mõista . Siiski on võimalik, et teie suhte praegune seis nõuab ausust. Sa peaksid nüüd oma kallimale tõtt rääkima. Ärge jätkake oma vestlust ebakindlate juttudega. Suhe võib paraneda, kui investeerite sellesse ja veedate oma kallimaga kvaliteetaega.

Leo: Sa pole pikka aega oma romantilise eluga nii rahul olnud. Teie sobivus oma kallimaga on praegu kõigi aegade parim, nii et kui olete mõelnud talle abieluettepaneku tegemise peale, võib täna olla selleks suurepärane aeg. On suur võimalus, et teie idee kiidetakse nüüd heaks ja tunded saavad vastukaja. Lihtsalt tee seda ja sa oled õnnelik!

 

Neitsi: Võtke tänasest päevast maksimumi, et õppida tundma enda ja oma partneri nõudmisi ja neid aktsepteerida. Alates materiaalsest kuni vaimseni tunnete end täiesti vabalt, arutledes selle üle, mida soovite. Kui teil ja teie partneril on juba kindel suhe, veedate kindlasti koos kvaliteetaeg . Võiksite mõnest asjast rääkida pigem varem kui hiljem.

 

Kaalud: Romantilised elemendid teie suhtes on täna üsna positiivsed, seega kasutage seda asjaolu maksimaalselt ära. Täna on päev, kus saate kogeda oma partneri armastuse tugevust ja jagada seda temaga. Väike kiindumuse demonstreerimine – verbaalne ja mitteverbaalne – paneb teie partneri tundma end ainulaadsena ja ihaldusväärsena. Pikaajalised paarid naudivad oma partnerluse stabiilsust.

 

Skorpion: Täna on seikluseks ideaalsed tingimused. Mõnus viis veeta päev linnast eemal on minna vaatamisväärsustega tutvuma. Päeva päikesepaisteline ja lootusrikas õhkkond on ideaalne selleks, et tuua sõber kohtingule, isegi kui teie elus pole praegu kedagi erilist. Proovige julgelt veeta kvaliteetaega uue inimesega, kes teis huvi äratab.

 

Ambur: Teie avameelsus seoses emotsioonidega suureneb täna märgatavalt. Võib-olla soovite oodata paremat hetke, et väljendada oma mõtteid. Isegi kui teie emotsioonid on laes, ei näe teie ega teie partner olukorda selgelt. Oleks ideaalne, kui saaksite sellel aja lihtsalt üksteise seltskonda nautida, ilma üksteisele suuri ootusi seadmata.

 

Kaljukits: Isegi kui te aktiivselt kohtamas ei käi, on täna päev, mil peate kindlasti kohtuma põneva persooniga. Seetõttu ei tohiks täna peole mineku suhtes kahelda. Lööge ennast üles ja proovige hea välja näha. See keegi võib olla tundmatu, keda te pole kunagi varem kohanud. Tunnete end täna vapustavalt hästi.

 

Veevalaja: Teie suhe on arengu punktis, mil see võib olla teistele eeskujuks. Täna on päev süvendada oma sidet kallimaga ja arendada igavesi kiindumussidemeid. Saate oma kihlatut või abikaasat rõõmustada isegi kõige väiksemate žestidega. Võite kavandada neile üllatuse või saata neile südamlikud sõnad. Sinu kaaslane on rõõmust ja kiindumusest üle ujutatud.

 

Kalad: Tunnete, et teie armuasjad edenevad palju aeglasemalt, kui te tahaksite, kuid proovige jääda kannatlikuks. Teie praegune armupartner ja teie,võite mõlemad olla liiga hõivatud töö ja muude kohustustega, et veeta praegu palju aega koos. Nii kurb, kui see ka pole, jääte ellu. Samal ajal proovige mitte lasta oma muredel võimust võtta.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope