Armastuse ja suhte horoskoop 13.12.2023.


Jäär: Armastus võib täna olla väljakutseid pakkuv ja ilus. Õpite oma mugavustsoonist välja astuma, riskides sügavama emotsionaalse sideme nimel haavatavusega. Siiski kuulake kindlasti oma partnerit ja mõistke tema mõtteid ja tundeid. Ärge kartke armastusdialooge, mida olete vältinud. Need võivad teie suhtes muutuda. Vallalised võivad kohtuda võluva isiksusega, mis äratab teie huvi.

Sõnn: Armastus on täna uudishimulik tants, millel on kiired keerlevad rütmid, mis võivad teid hingetuks jätta. Vallalised võivad ebaharilikes kohtades leida potentsiaalseid armuhuve.Olge avatud oma partneri vaatenurgale. Avastage vestlusi, mis ei piirdu igapäevaste majapidamistöödega. Näete, et teie suhe tugevneb. Kannatlikkus on voorus, mis teil loomupäraselt on, kasutage seda südameasjades targalt.

Kaksikud: Täna on romantika mõttes põnev päev. Võite avastada võimaluse uurida uut armusuhet või taaselustada vana leek. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, on suhtlemisel täna oluline roll. Päev kutsub teid väljendama oma tundeid avalikult, ausalt ja tundlikult oma armastuse suhtes. Vältige segadust, jääge autentseks ja armastus võib teie uksele koputada kõige ootamatumal viisil.

Vähk: Oodake romantikaosakonnas ootamatusi. See on aeg, kus uued algused võivad tunduda ebakindlad, kuid samas ka kutsuvad ja põnevad. Võtke julgelt riske ja astuge uurimata aladele, kuid pidage meeles, et siirus armastuses on kõige olulisem. Kui olete juba suhtes, planeerige oma partneri jaoks midagi erilist, näidake talle, kui palju see teie jaoks tähendab. Üksikute hingede jaoks on armastus nurga taga!

Lõvi: Südameasjades, sütitavad taevased jõud ilusa teekonna. Võib-olla toimub täna teie armuelus oluline nihe, mis avab uksed mõistmise ja suhtlemise kõrgemale tasemele. Olge aus ja väljendage oma tundeid. Tänane päev kutsub esile haavatavuse, parandades lõpuks teie suhteid. Vallalised, täna võib teie tee ristuda potentsiaalse hingesugulasega. Hoidke oma süda avatud uutele võimalustele ja laske armastuse maagial end võluda.

Neitsi: Armastus võib täna tunduda tormine, kuid pidage meeles – teie oskused seisnevad navigeerimises. Suhtlemine on võtmetähtsusega tagamaks, et teie suhe toimiks. Võib tekkida mõni arusaamatus, mis võib pingeid tuua. Siiski, kasutades oma rahulikku käitumist, aitate oma partneril tormine periood üle elada. Ärge unustage selle kaose keskel aega maha võtta, et hinnata üksteise pingutusi.

Kaalud: Armastus tundub paljutõotav, tuues teie suhetesse selgust. Täna tegelete armastusega seotud probleemidega rahulikult ja tasakaalukalt. Võib tekkida vestlusi, mis toovad teie romantilisse suhtesse uusi sügavusi või aitavad ravida vanu haavu. Vallaliste jaoks võib ootamatu kohtumine tekitada tähendusrikka sideme. Võtke avatud südamega armastuse võimalused omaks.

Skorpion: Päev kutsub teid usaldama uute alguste maagiat. Kuigi armastate sügavalt, võib teie emotsionaalne raudrüü teistele mõistatusena tunduda. Avaldage oma sügavaimad soovid ja tunded ja laske oma partner oma intensiivsete emotsioonide ja kirgede maailma. Vallaliste teed võivad ristuda erilise inimesega, kes võlub teie südame ja hinge. Võtke omaks haavatavus ja andke armastusele võimalus muuta teie maailm veelgi lummavamaks.

Ambur: Täna on pühendunud suhtes inimestele mõeldud, põhjalike kõneluste päev. Vaadake seda kui võimalust avameelseteks dialoogideks, et teie väljavalitu armastus kasvaks. Kuulake teravalt ja olge enda vastu aus, kui avastate oma emotsioone. Rääkige kõikidest muredest või soovidest, mis teil võivad olla. Ärge laske väikestel erinevustel saada suurteks probleemideks. Väljendage oma armastust võimalikult ehedalt, ilma hirmu ja ebakindluseta.

Kaljukits: Kui olete vallaline, võib see olla õige aeg väljendada oma tundeid kellelegi, kes on teie mõtetes mõlkunud. Suhtes olijate jaoks on hea päev tugevdada oma sidet, alustades sisukaid vestlusi ja jagades tulevikuplaane. Teist kumab läbi uuenenud enesekindlus, mis muudab teid oma partneri jaoks veelgi atraktiivsemaks.

Veevalaja: Armastus õitseb koos teie seiklushimu ja sädeleva karismaga, mis köidavad ihaldatud tähelepanu. Pühendunud suhetes võib kirg uuesti süttida üllatavalt intensiivselt, viies teid üksteisele lähemale. Vallalised võivad oma spontaansete ettevõtmiste käigus kohata intrigeerivaid väljavaateid, seega olge võimalustele avatud.

Kalad: Täna võid avastada oma suhtes uusi sügavusi. Vallalisena võid kohtuda kellegi erilisega. Teie loovus võib hästi toimida, tõmmates teisi teie poole nagu mesilasi mee juurde. Kuid ärge kiirustage veel südame asjadega. Kuigi armastuse teed tunduvad kutsuvad, leidke aega, et tunnetada hoovust ja kaaluda selle suunda. Siiras suhtlemine, nagu alati, jääb teie armuelu nurgakiviks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope