Armastuse ja suhte horoskoop 13. aprilliks 2022


Jäär : Väljendage oma väljavalitule, kui väga teda hindate. Võtke aega, et väljendada oma tunnustust oma suhte positiivsete elementide eest oma partneriga. Kui olete hiljuti jätnud midagi head rääkimata, ei pruugi ta end turvaliselt ja mugavalt tunda.

Sõnn : Lubage endal lahti lasta kõigest, mis teid elus edasi liikumast takistab. Pole vaja raisata aega minevikule mõeldes; see tirib teid ainult alla. Kui suudate varasemast stressist lahti lasta ja suunata oma tähelepanu sellele, mida tegelikult tahate, siis premeeritakse teid parema suhtega.

Kaksikud : Võimalik, et hakkate nägema, kuidas teie praegune partnerlus on pigem tüütu kui lõbus kogemus. Võib-olla tunnete end sellest suhtest lämbununa selle väljakujunenud mustrite tõttu. Võimalik, et teie ja teie partner vajate oma läheduse taastamiseks isiklikku ruumi ja aega.

Vähk : alustamine nõuab takistuste eemaldamist ja initsiatiivi rakendamist. Tehke täna esimene samm uues romantilises ühenduses; tähed on teie poolt. Pange pall veerema, vastasel juhul ei pruugi inimene, kellest mõtlete, aru saada, mida tunnete.

Lõvi : Ärge hinnake raamatut selle kaante järgi. Võite tunda soovi jagada oma mõtteid konkreetse inimese kohta, kuna olukord tundub paljutõotav. Ainus probleem on see, et olete võib-olla alahinnanud tema isiksust. Ta võib osutuda ebahuvitavaks või ekstsentriliseks.

Neitsi : See on päev, mis võib tuua kaasa intensiivseid hetki teie ja teie kallima vahel. Kui te ei pea tööle minema ega muid kiireloomulisi ülesandeid täitma, võib see olla lõbus. Püüdke oma partneriga veidi aega veeta.

Kaalud : Õhk on täidetud harmooniaga. Teie lähedased näitavad teile, kui palju te neile tähendate, väljendades oma kiindumust. Ärge püüdke mõista teid ümbritsevat aukartust äratavat keskkonda. Ärge raisake ühtki hetke tänasest olemasolust. Kasutage kogemusi, kuni saate.

Skorpion : Veenduge, et näeksite täna parim välja, sest tunnete palju kirge. Investeerige tuleviku tarbeks, et oma välimust kaunistada. Suhtlus romantilise partneriga võib sisaldada palju romantikat, näiteks lihtsalt üksteise seltskonna nautimine, ilma sõnadeta.

Ambur : Kuna varasemad sündmused pole läinud plaanipäraselt, võite täna tunda end oma armuelus närusena. See ei ole maailma lõpp, sest saate seda aega kasutada oma ootuste osas partneri suhtes ümberhindamiseks. Partneri leidmine on lihtsam, kui teil on parem ettekujutus sellest, mida elult soovite.

Kaljukits : Vaatamata tõsiasjale, et teie praegune suhe on hea, vajab see teie abi, et õigele teele tagasi jõuda. Neid, kes pakuvad meeldivat vaheldust teie tüüpilisele rutiinile, ei tohiks liiga tõsiselt võtta. Täna jälgige oma tundeid oma partneri vastu.

Veevalaja : Teie armuelus on toimumas suur pööre paremuse poole. Pöörake tähelepanu suhte võimalustele, sest neid on palju. Kui teie missioon on tehtud, saate lõpuks hinge tõmmata. Eduka suhte tagamiseks tuleks oma otsus teha kiiresti ja detailid lõpule viia ilma liigset aega raiskamata.

Kalad : lõpetage armastuse otsimine ja elage lihtsalt hetkes. Võtke täna rahulikult. Tehke oma sõpradega koosviibimine või üks imeline eine. Eeldatakse, et meelelahutuslik tegevus on sel ajal väga lõbus, nii et saate nendes tegevustes osalemisest palju nalja ja naudingut.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope