Armastuse ja suhte horoskoop 13. juuliks 2022


Jäär: Täna on hea päev oma armuelu veidi vürtsitada. Muutke asju natuke ja vaadake, mis juhtub. Miks mitte anda endast rohkem välja, et oma partnerit üllatada, tehes midagi pisut ebatavalist? Hoolimata asjaolust, et see on suhteliselt lihtne muudatus, hindate seda tõenäoliselt mõlemad.

Sõnn: Tulge oma mugavustsoonist välja ja proovige midagi uut, selle asemel, et oma tavapärasest rutiinist kinni pidada. Kui teie ja teie partner suudate midagi koos planeerida, lähendab see teid. Võtke aega töölt ja avastage koos uusi kohti.

Kaksikud: Olge täna valmis kohtuma armastusega kõige ootamatumal viisil. Võib-olla on mõni vana sõber, kes on teie vastu pikka aega salaja armastust kandnud. Kui hoolite sellest isikust, peaksite sellele liidule põhjalikult mõtlema, kuna olete selle sõbraga juba usalduse ja suhte loonud.

Vähk: Teile võib täna tulla uus romantiline huvi, nii et olge paindlik. Esmakordsel kohtumisel olete pisut kartlik, kuid pärast avameelset arutelu mõistate siin mõnda lubadust. Lähedase sõbra nõuannetest võib abi olla, kui te pole selle inimese suhtes ikka veel kindel. Ärge sulgege ust enne, kui olete tõeliselt aru saanud, mis teid ees ootab.

Lõvi: Empaatia on nakkav ja te kaldud rohkem nautima kellegi seltskonda, kes seda eksponeerib. Üksteise parem tundmaõppimine võib viia millegi tõsisemani. Teie ühendus pakub teile rõõmu ja saate üksteisele oma tundeid avalikult väljendada.

Neitsi: Tänu mõningate ummistunud emotsioonide vabanemisele on romantikaosakonnas täna asjad head. Arusaamatuste vältimiseks rääkige oma partneriga sellest, mida soovite ja veenduge, et olete mõlemad ühel lainel.

Kaalud: Ebarahuldav romantiline suhe võib olla üsna masendav. Teil võib olla raskusi püüda asju oma vaatenurgast õigeks teha. Praegu on kõige parem hoida enda ja asjatu segaduse vahel distantsi. On tõenäoline, et otsite hingamispausi, isegi kui see on vaid ajutine sündmuste käik.

Skorpion: Võimalik, et teie partnerile tuleb õrnalt meelde tuletada tõsiasja, et olete ainulaadne isiksus ja teil on vabadus valida, kuidas soovite oma elu veeta. See võib tunduda solvav, kui keegi kohtleb teid nii, nagu oleks tema aeg tema enda oma lihtsalt sellepärast, et olete temaga suhtes.

Ambur: Austage teed, mis viib aastate jooksul kestva armastuseni. Ärge kiirustage, eriti, kui otsite kaaslast, kes jääks teie kõrvale nii headel kui ka halbadel aegadel. Kellegi tundmaõppimine võtab aega ja tõelise armastuse leidmiseks pole otseteed.

Kaljukits: Kui tahate olla aus nii enda kui ka partneri vastu, peate tegema eneserefleksiooni. Oluline on mõelda veidi oma emotsioonidele, mitte pildile, mida proovite hetkel projitseerida. Ära lase oma egol takistada sind väljendamast seda, mida tegelikult tunnete; need on lihtsalt vabandused.

Veevalaja: Täna olete valmis oma partnerile rääkima mõnest oma elu lähedasest aspektist. Rohkem kui ühe inimese seltskond on midagi, mida võite hinnata, nii et võtke koosviibimisele kaasa ka kaaslane. Selle tulemusena saavad teie armuelu ja sõprussuhted tugevamad sidemed kõikjal kasuks.

Kalad: On võimalus, et teie romantilises elus juhtub täna midagi suurejoonelist. See võib panna teid tundma end täiesti teispoolsuses ja mõnda aega võib teid ümbritsevast tegelikust maailmast eraldada. Isegi kui olete väga hõivatud, peaksite leidma aega enda jaoks romantiliste fantaasiate loomiseks, sest kunagi ei tea, et suudate need teoks teha!

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope