Armastuse ja suhte horoskoop 13. juuniks 2022


Jäär : Kui teil on kombeks oma kallimat ignoreerida, ei pruugi asjad täna plaanipäraselt minna. Suhtlemine inimesega, kellest hoolite, aitab teil säilitada rahumeelse mõtteviisi. Valmistage end ette, et süveneda oma partneri keerukasse psüühikasse. Ühine majapidamistoimingutes osalemine tugevdab sidet.

Sõnn : On võimalus, et olete partneriga täna mitmes küsimuses eriarvamusel. Peate veenduma, et säilitate kontrolli oma käitumise üle. Õnne saladus peitub teie valitud sõnade hoolikas kaalumises. Investeerige oma aega ja energiat selle suhte hoidmisse ning ignoreerige asjatuid vaidlusi.

Kaksikud : Teie armuelu kulgeb probleemideta, mis võimaldab teil kogeda emotsionaalset õnne. Kui olete valmis, avastate, et teie võimalused romantiliste partnerite jaoks muutuvad palju ulatuslikumaks. Saate suurema kaastunde ja koostöö selle inimese poolt, kellest hoolite.

Vähk : Kui soovite, et teiega täna midagi head juhtuks, peate oma eesmärkide saavutamiseks järgima vähem tavapärast teed. Kui olete otsinud kedagi, kellel on sama eriline ellusuhtumine kui teil, siis võib teil täna olla õnne. Olge avatud uute inimestega kohtumiseks ja olge oma ajakava suhtes paindlik.

Lõvi : Mis puutub teie isiklikesse suhetesse, siis on teil potentsiaali paremini teha, kuid millegipärast pöördute pidevalt tagasi vana suhte juurde, mis on mugav, kuid ei paku teile täielikku eneseteostust. Mõelge hoolikalt erinevatele valikutele, mis teil on ja ka põhjustele, miks teete sama vea ikka ja jälle

Neitsi : Kui olete tulutult püüdnud leida viisi, kuidas mõne konkreetse kallimaga intiimsemaks saada, siis on võimalik, et teie unistus võib täna teoks saada. Näib, nagu oleksite lihtsalt ebaõnnestunud üksteisega ühenduse pidamisel, kuid nüüd on teil võimalus lõpuks see oluline ühendus luua.

Kaalud : Tänane atmosfäär on intensiivsuse ja kirega laetud. Kui olete mõelnud, kuidas selle ühe väga erakordse inimese tähelepanu köita parimal viisil, siis on see praegu teie käsutuses ja seda saab saavutada oma eesmärkide selgesõnalise väljendamisega.

Skorpion : Täna tundub, et teie magnetiline veetlus tõmbab absoluutselt kõiki. Saate palju tähelepanu kõikjal, kuhu lähete. Ärge kasutage ära teisi selle võimega inimesi; sellegipoolest võiksite seda kasutada, et oma suhtesse põnevust lisada ja armuelu täisväärtuslikuks muuta.

Ambur : Kui olete äsja veebis partneriga kohtunud, on suur tõenäosus, et olete selle inimesega vestelnud ja flirtinud, ilma et oleksite kunagi isiklikult kohtunud. Täna on päev, mil kohtute selle inimesega suure tõenäosusega esimest korda ja leiate, et ühisest vestlusest on kasu.

Kaljukits : Võimalik, et hakkate märkama asju, mis vajavad muutmist ja kohustusi, mida peate oma eesmärkide saavutamiseks võtma. Looge endale ajakava, mis võimaldab teil säilitada tervisliku segu tööst, mängust ja romantilistest tegevustest. Võite avastada, et prioriteetide seadmine on palju lihtsam.

Veevalaja : teie tervis ja heaolu võivad kasu saada, kui vabanete oma elus negatiivsetest mõjudest, näiteks mürgistest suhetest. Isegi kui teie partner ei ole praegu huvitatud teiega koos treenimisest või asjadest, mis tema heaolu tõstavad, lubage endale enesearmastust. Tähtsustage end ja tõstke oma minapilti.

Kalad : täna ei ole õige päev oma valvsust alla lasta. Kahjutu flirtimine on hea, kuid te ei tohiks lasta end praegu romantikast kaasa haarata. Inimesed, kes on vallalised ja otsivad kaaslast, peaksid olema ettevaatlikud nende suhtes, kes üritavad neid romantiliselt jälitada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope