Armastuse ja suhte horoskoop 13.maiks 2022


Jäär : Ärge laske tööpingel oma armuelu segada. Ärge kohelge oma kallimat ebaõiglaselt, jättes ta tähelepanuta, mida ta vajab. Tasakaalutunde säilitamine oma elus on oluline. Laske oma väljavalitul tunda end armastatuna, tehes talle komplimente.

Sõnn : Avastage, mis paneb suhte toimima, olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud. Seega kasutage oma aega ja energiat maksimaalselt, keskendudes sellele, mis teil on. Pöörake tähelepanu partnerluse tähtsusele, hoolimata sellest, mis teie elus veel toimub.

Kaksikud : Vanad haavad võisid teid praegu suhete osas pragmaatilisemaks muuta. Kahtlemata olete mures oma partneri heaolu pärast, kuid ärge kartke kogeda oma tundeid tema ees, ilma minevikule mõtlemata. Olevik on palju ilusam kui minevik, seega elage elu täielikult nüüd.

Vähk : teie armuelu võib üksi olemisest kasu saada, kuid mitte täna. Avameelselt romantilise huviga oma tunnetest rääkimine võib olla praegu ülioluline. Olge ettevaatlik, et te ei šokeeriks inimest nii ootamatu ilmutusega, et selle töötlemiseks kulub tal aega. Selle asemel rääkige tõtt südamest ja tehke see partnerile võimalikult mugavaks.

Lõvi : Negatiivsed mõtted tuleb kõrvale heita ja otsida uusi alternatiive. Teie ennasthävitavad kalduvused võivad tekkida siis, kui tegelete armastuse küsimustega. Kõrvaldage eeldus, et armastus ja suhted on keerulisemad kui vaja. Kui olete õiges suhtes, pole kunagi liiga hilja uuesti proovida.

Neitsi : Olete lootusrikas, kuid armuelu kahju parandamine võtab aega ja vajab vaeva. Vaenulikkus võib täna mõnes teises eluvaldkonnas esile kerkida ja kuigi te võite soovida andestada ja unustada, on teatud inimeste vahelisi elemente, mille puhul tundub leppimine keeruline. Isegi kui olete sellele avatud, ei pruugi teised teie entusiasmi täna jagada.

Kaalud : teie suhe on läbimas positiivset üleminekuperioodi. See sisendab hämmastust ja imestust, aga ka uuenenud veendumust armastuse jõus. Kui oled kaugsuhtes, võib plaanis olla üllatusreis kallima juurde. Kasutage seda õnnelikku perioodi maksimaalselt ära.

Skorpion : Lahkuminek võib olla keeruline, kuid see võib olla oluline, kui soovite oma romantilises suhtes edusamme näha. Kui varem ei olnud teil, üksiku inimesena, teatud käitumisviiside vastu midagi, siis nüüd, kui olete suhtes, on asjad muutunud. See, mida te varem tegite, ei sobi enam teie tulevikuga.

Ambur : täna tunnete soovi teha oma sõpradele ja perele oluline avaldus isikliku elu uue arengu kohta. Siiski peaksite mõtlema oma uudiste hoidmisele veel mõnda aega, kuni teie suhe võtab kindla kuju ja muutub stabiilsemaks. Andke sellele veel aega.

Kaljukits : Armastust täis õhkkonnas avate end tõenäolisemalt ning jagate oma mõtteid ja tundeid. Nüüd on aeg näidata oma kallimale, kui palju hoolite. Isegi kui teie partner alguses kõhkleb, vastab ta. See teeb teid mõlemad õnnelikuks ja annab selguse selle suhte tuleviku osas.

Veevalaja : Täna pole see päev, et kaotada rahu. Olge ettevaatlik oma kallimaga tülitsedes, mis on kasutu, sest see on hoiatusmärk, et pinged võivad tekkida piirkondades, kus neid tegelikult ei nõuta. Olge ettevaatlik, et mitte seada ohtu ühendust, mis teile kahele mõjuva põhjuseta meeldib.

Kalad : Ilma selge peata on teil oht armuelu osas hätta sattuda. Olete kellegi jaoks füüsiliselt ahvatlev, kuid ei tundu olevat kindel, et vastate sobival viisil. Võib-olla tahate astuda sammu tagasi ja mõelda, mida te sellelt uuelt suhtest soovite, enne kui kohe sisse astute.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope