Armastuse ja suhte horoskoop 13. märtsiks 2022


Jäär : Võimalik, et viis, kuidas olete oma partnerlust juhtinud, hakkab veidi vananema. Suhtest välja murdmine on sama lihtne kui selle fakti tunnistamine. Kui otsite teistsugust armastusekogemust, võib nüüd olla õige hetk. Televiisori vaatamine on suurepärane viis end diivanile kerida, kuid võib-olla vajate praegu midagi sensuaalsemat.

Sõnn : Isegi kui peate hilisemaks tarbeks varuma, kasutage kõiki armastusnõuandeid, mida täna saate. See on ideaalne aeg, et värskendada oma arusaamist armastusest ja romantikast. Kui olete vallaline, võiksite lihvida oma teadmisi hea suhte dünaamika kohta. Kui kellegagi kohtamas käite, võid avastada tema salajase igatsuse.

Kaksikud : Õhus on palju romantikat ja võib-olla suudate täna selle korralikult ära kasutada. Keegi teie läheduses võib olla teist täielikult vaimustatud. Kui oskate sõnu hästi kasutada, võite enda ümber meelitada austajaid. Voodis või internetis – flirtimine võib olla suurepärane viis lõbutsemiseks ja uute inimestega kohtumiseks.

Vähk : täna võiksite pingutada, et parandada oma suutlikkust kallimaga suhtlemisel. Rääkimisel tuleks olla ettevaatlik, sest teie sõnad võivad teie väljavalitut rohkem kahjustada, kui te aru saate. Tulevikus tuleb kindlasti, hetkel õpitu, kasuks.

Lõvi : hingesugulane aitab mõista, kuidas säilitada tervislik tasakaal oma karjääri ja isikliku elu vahel. Te vajate hädasti puhkust ja rahu. Otsige abi oma kallimalt. Planeerige näiteks romantiline õhtu kahekesi. Kasutage rõõmsat keskkonda maksimaalselt ja hoidke silm peal võimalustel tuleviku tarbeks.

Neitsi : Täna on teil kalduvus olla realistlikum. Harmooniatunde säilitamiseks on vaja olla diplomaatiline. Romantiline ekskursioon rahulikku asukohta võimaldab teil oma partneriga sügavamal emotsionaalsel tasandil ühendust luua. Lammutage suhtlustakistused ja vältige kaugenemist.

Kaalud : Seoses teie sotsiaalse suhtlusega on täna laes nii emotsionaalne intensiivsus kui ka intuitiivne selgus. Kui olete vallaline võite kohtuda kellegi uue ja huvitavaga. Armastuse ja romantika puhul on oluline säilitada usk ja usaldada protsessi.

Skorpion : Varuge üksi olemise aega, mida väga vajate. Peate suurendama oma emotsionaalse keskkonna intensiivsust, mis võib olla samal ajal nii valgustav kui ka terapeutiline. Kaaluge enesekaastunde harjutamist ja oma elu üksikasjade kontrollimise impulsist lahti laskmist. Sellegipoolest on oluline uurida oma emotsionaalseid reaktsioone ja teha vajadusel muudatusi.

Ambur : Ärge kunagi öelge „mitte iial“, kui oled oodanud kellegi naasmist või otsinud armusuhte sulgemist. See on hea aeg oma romantilise elu üle järele mõtlemiseks. Keegi võib eikusagilt ilmuda. Kuid mis veelgi olulisem, peate lähinädalatel kasutama diskreetsust.

Kaljukits : pöörake tähelepanu asjadele, mida saate mõjutada. Inimese elukäiku võib võrrelda pendli omaga. Kasutage oma tugevaid külgi valdkondades, mis teile hästi mõjuvad, kui tunnete, et armastus ei lähe nii, nagu peaks. Kui teil on vaja käike vahetada ja suhteprobleemile keskenduda, võib enesekindluse suurendamine olla kasulik.

Veevalaja : Kui soovite kohtuda kellegi erilisega, peate panustama aega ja vaeva. Alustage ise. Pole tähtis, kui see praegu midagi ei vii, lihtsalt andke teistele endast teada. Looge uusi tutvusi. Ärge kartke rääkida inimestele, kellega kohtute, oma unistustest, hobidest ja muudest huvidest.

Kalad : selleks, et näidata tunnustust oma partneri kiindumuse sügavuse suhtes, tooge tänasesse päeva rohkem eneseväljendust. Teie kaaslane suudab samal ajal tegeleda kõigi teie füüsiliste, emotsionaalsete ja vaimsete vajadustega.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope