Armastuse ja suhte horoskoop 13. oktoobriks 2022


Jäär: Täna võite tunda soovi anda oma olulisele inimesele liiga palju infot, teda kuulamata. Peaksite julgustama teda väljendama oma mõtteid ja tundeid suhte kohta. Andes talle võimaluse end aeg-ajalt väljendada. Kui pöörate tähelepanu, võite vestluse suunda muuta. Võtke aega ja proovige suhelda positiivselt.

Sõnn: Tänu sõbralikule ja mängulisele planeetide joondumisele võite täna oma ühiskondlikus elus kogeda ootamatut sündmuste pööret. Kui oskate hästi flirtida, võite saada kohtingule intrigeeriva inimesega. Teie kergekäeline ja ehe käitumine kütkestab. Teil kahel on palju maad, mida katta ja palju uusi asju, mida üksteise kohta õppida.

Kaksikud: Teie südames on täna rohkem tuld. Kui tegemist on romantiliste püüdlustega, olete ahvatlev, väärt vaeva, et võluda ja võimatu keelduda. Igaüks, kes on siiani teie kavalast haardest kõrvale hoidnud, ei pruugi seda praegu teha. Nad ei saa muud teha, kui armuda teie vaieldamatuse võlusse, mida kiirgate. Nautige kogu tähelepanu, te väärite seda!

Vähk: Teil ja teie kohtingu kaaslasel on potentsiaali tõeliselt ilusaks õhtuks, kui saate mõlemad üksteisega kasvõi veidi otsekohesed olla. On mõned asjad, mille kohta olete võib-olla olnud vähem kui tõesed, ja neil on potentsiaal tekitada hõõrdumist, kui te ei hakka neist ise rääkima. Kui olete seda teinud, saate oma potentsiaalse partneri kaisus lõõgastuda.

Lõvi: Kohting kellegagi, kes annab teile lubadusi lihtsalt sellepärast, et ta on nii armas, läheb täna vett vedama. Ta on sama šokeeritud kui teie, nii et teil pole vaja muretseda ega tunda end mingil moel ebapiisavana. Te olete samas paadis. Kui te lihtsalt lähete läbi oma päeva sama muretu viisil, mida te alati teete ja teil on naeratus näol, on teil hämmastav aeg.

Neitsi: Täna võib rääkimine kellegagi, kellest hoolite, osutuda intrigeerivaks kogemuseks. Võimalik, et teie tunded on ebastabiilsed. Ühel hetkel suhtute temasse positiivselt ja järgmisel minutil ei taha te muud, kui talle selja pöörata ja teises suunas minna. See on lihtsalt emotsionaalne ilm, nii et ärge võtke seda praegu liiga tõsiselt.

Kaalud: Võite täna olla üksildane ja ärrituv, sest usute, et väljavalitu on liiga keskendunud tööle, et teile tähelepanu pöörata. Teie omastav olemus paneb teid nii mõtlema. Astuge samm tagasi ja tuletage endale meelde, et see on ainult üks päev ja et kõigil on rasked päevad ning, et teie lähedased mõistavad. Armastage ja hoolitsege oma kaaslase eest ja ärge pange neile liigset stressi.

Skorpion: Peaksite olema ettevaatlik, kui räägite inimesega, keda armastate, sest tõenäoliselt tekivad vaidlused ja arusaamatused. Enamikku sellest võib ära hoida, kui olete oma sõnavaliku suhtes tähelepanelik, kuid kui teie partner on juba halvas tujus, võib olla vajalik täiendav ettevaatus. Jälgige, et te ei süvendaks probleemi.

Ambur: Võimalik, et partneriga ei kliki praegu päris palju, mis paneb teid uskuma, et teie suhtes on asjad seiskunud. Teie partner võib jätta teile mulje, et ta süüdistab teid väärteos, kui see nii ei ole. Oluline on oma väljavalituga sel teemal suhelda, et kõik arusaamatused saaksid lahendatud.

Kaljukits: Võite tahta, et inimene, kellest hoolite, hindaks teid selle eest, kes te olete ja kelleks soovite saada. Kuid ta võib uskuda, et peate oma suhetes teenima mõned privileegid, enne kui teile võimaluse annab. Parem on mitte proovida sellistel hetkdel kiirustada.

Veevalaja: Mõnikord peate selleks, et hoida seda, keda armastate, millestki või kellestki teisest lahti laskma. Pole haruldane, et sõpradel on kindlad veendumused selle kohta, keda ja millal peaksite armastama. Nende innukus teid aidata võib tekitada lõhe teie ja nende vahel ning panna teid tundma, et teil pole olukorra üle kontrolli. Te ei saa enam teeselda, et nende sõnad ei tee haiget.

Kalad: Minevik võis jätta teid uskuma, et iga kord, kui armute, lõpeb see samamoodi nagu eelmisel korral. Kuigi see võib mõnikord olla keeruline, proovige mõelda oma romantilistele kogemustele kui isikliku kasvu vahendile. Teid koolitati selle jaoks, mis tulevikus õnnestub, seega põhjused, miks asjad minevikus ei õnnestunud, olid teie enda huvides.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope