Armastuse ja suhte horoskoop 13. septembriks 2022


Jäär : Tänased takistused armuteekonnal võivad tunduda ületamatud. Võimalik, et teatud põhiprobleemid takistavad teil andmast oma praegusele suhtele endast kõike. On näriv hirm, kuigi tahate sealt välja, pole see praegu võimalik. Laske endal olla kesksel kohal ja kuulake oma sisetunnet

Sõnn : Kui te ei ole tundnud end viimasel ajal mugavalt oma romantilisi tundeid jagades, on nüüd õige hetk seda teha. Võib olla raskusi tasakaalu leidmisega enda vastu aususe ja oma vajaduste esikohale seadmise vahel. Ärge raisake seda, mis teil on, sest kunagi ei tea, millal kuskil rohi rohelisem on. Selle asemel, et igatseda puhast lehte, proovige leida võimalusi praeguse olukorra parandamiseks.

Kaksikud : Praegu on aeg, mil teie ja teie väljavalitu võite hakata üksteisest üha kaugenema. Võite temaga ühendust võtta, et veeta koos kvaliteetaega, kuid avastate, et ta on äkki omapäi läinud. Olge kannatlik; prognoos näitab, et asjad võivad peagi paraneda.

Vähk : Teie ja partneri vahel tekib armastav ja hooliv side. On suur võimalus, et saate meeldiva üllatuse osaliseks ja säilitate positiivse hoiaku kogu päeva. Tänane päev on ideaalne väikeseks puhkuseks oma kallimaga. Täna on päev, mil mõned teist kohtuvad inimesega, kellega veedate oma ülejäänud elu. Nautige armastuse hiilgust täiel rinnal.

Lõvi : Tõenäoliselt ei ole teie partner praegu samas vaimses seisundis. Võimalik, et teie kaaslane reageerib uuele arusaamale, mille te talle esitate, skeptiliselt. Võib-olla kardab ta lihtsalt laineid tekitada ja pigem tallavad vett ettevaatlikult. Rahulikkuse säilitamine on ülioluline. Arutage oma ideid üksteisega ja vaadake, kas suudate jõuda kokkuleppele, mis toob kasu teile mõlemale.

Neitsi : Pingutage oma romantiliste suhete nimel. Võimalik, et see on hea eesmärgiga, sest midagi, mis vajab parandamist, võib teie tähelepanust ilma jääda. Siiski on võimalus, et teil on raskusi oma tunnete väljendamisega.

Kaalud : Raha pärast muretsemine on normaalne, kuid partner võib aidata teil asju objektiivsemalt näha. Nüüd on ideaalne aeg oma kallimaga ühise eelarve loomiseks; pidage meeles, et see ei sõltu ainult teist, ja olge avatud nende soovitustele, kuidas rahaga paremini ümber käia. Mõelge sellele, kuidas teie kohtingelu mõjutab teie pangakontot, kui olete praegu vallaline.

Skorpion : Särate praegu eredamalt kui kunagi varem. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, kannate täna oma tundeid kui aumärki. Teisest küljest on oluline alati meeles pidada oma väljavalitu, eakaaslasi ja tulevikuväljavaateid. Teid kutsutakse üles saavutama suuremat tasakaalutunnet oma igapäevaelu erinevates aspektides. Vältige ebakorrektset tegutsemist ja emotsioonide kontrollimist, vältides puhanguid.

Ambur : Tõenäoliselt soovite veeta päeva oma kallima seltsis, kuna igatsete armsaid ja õrnasid hetki, mida jagada. Teie suhtlusstiil ei ole pinnapealne, isegi kui teil on pisut omapärane karisma. Selle asemel on see mõeldud kiindumuse näitamiseks, kui keeruline olukord on lahendatud. Isegi kui soovite lihtsalt lõbutseda, võib flirt viia millegi tõsiseni.

Kaljukits : Võimalus, et kannatate täna meeleolumuutuste all, on üsna suur; seepärast peaksite tegema kõik endast oleneva, et vältida oma pettumuse valamist partneri peale. Lisaks on võimalik, et tunnete ka tugevat soovi oma vabadust väljendada. See kehtib olenemata sellest, kas olete juba pühendunud suhtes või mitte. Hoidke jalad maas, jäädes samas kohanemisvõimeliseks.

Veevalaja : On tõenäoline, et teie armusuhtes tekkinud hiljutiste arusaamatuste tõttu võite praegu olla sünges meeleolus. Kuid pidage meeles, et see on vaid ajutine. Peaksite püüdma säilitada külma närvi ja vältida vaidluste süvenemist, sest see suurendab teie ja teie partneri vahelist ebaõnne taset.

Kalad : Pingutage täna, et tugevdada usaldussidemeid ja avatud dialoogi teie ja teie partneri vahel. See on suurepärane võimalus lõplikult lahendada kõik püsivad erimeelsused ja teha oma südames ruumi armastusele.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope