Armastuse ja suhte horoskoop 13. veebruariks 2022


Jäär: on soodne aeg sisekaemuseks, kuhu on teie soovid teid viimasel ajal viinud. Ärge siduge end millegagi, mis ei tee teile head enesetunnet. Ärge lohistage suhet, mille säilivusaeg on möödas. Olge valmis uut algust tegema. Pühendunud inimesed leiavad oma partneriga tugeva emotsionaalse intiimsuse.

Sõnn: võta vastutus oma varasemate tegude eest. Oled oma parimas vormis, kui püüad end parandada. Istu maha ja uuri, kus oled oma partnerile liiga palju survet avaldanud, mille tõttu on asjad nii palju lendu läinud. Sul on veel üks võimalus seda õigesti teha, kuid te sa tohi egoprobleeme tõstatada. Aktsepteerimine on esimene samm.

Kaksikud: Sa pead oma lähedastega suhtlema. Mida paremini oled oma partneri käitumisest teadlik, seda suurem on võimalus see suhe stabiilseks muuta. Peaksite jääma lootusrikkaks, hoolimata probleemidest, millega olete varem kokku puutunud. Püüa luua tervislikke suhteid olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes.

Vähk: ära varja täna oma tundeid ja räägi välja. Võib olla mõni hoolikalt valvatud saladus, mida võiksite oma partneriga jagada. Laske see välja ja tunnete suurt kergendust ja rõõmu. See loob värskeid mälestusi, mis jäävad teile pikka aega kalliks. Teie partner austab teid pärast seda veelgi rohkem.

Lõvi: Sinu isiklik elu muutub iga päevaga huvitavamaks. Teil on kalduvus veeta päeva oma partneriga ja otsida kindlust nii enda kui ka suhte kohta. Küsige oma lähedastelt nõu, kui vaja. Pühendunud saavad kavandada ühiseid otsuseid kodu ja perekonnaga seotud küsimustes.

Neitsi: Te aeglustate pärast kirglikku tööelu oma elurütmi naasmist. Saate oma energia tagasi ja soovite oma kallimaga aega veeta. Olete valmis oma emotsionaalset tuge pakkuma ja tegema kõik vajaliku, et romantika jätkuks. Mida rohkem teie partner teiega ühendust võtab, seda paremini end tunnete.

Kaalud: Oled tõenäoliselt unenäolises olekus ja võib täna olla reaalsusest eemal. Teie sees võib tekkida vastasseis selle üle, kuidas teie armuelus on olukord ja kuidas soovite, et see oleks. Teie armuelu võib takistada teie sotsiaalsete kohustuste täitmist. Vaadake uuesti üle, mõelge ja hinnake oma prioriteedid ümber.

Skorpion: hoidke asjad lihtsad ja püsige maa peal. Tunnete täna soovi kuulata oma südant, mis võib teie armuelus tekitada soovimatuid olukordi. Tüsistuste vältimiseks peate seadma piirid. Suhtes olevad inimesed peavad aru saama, mida nende süda soovib, ja vältima oma partneriga suheldes liiga objektiivset olemist.

Ambur: See on üks neist päevadest, mil teie pikaajalised eesmärgid võivad teie uskumuste süsteemi segada. Kui asjad tunduvad teie armuelus ebakindlad, astuge samm tagasi ja laske neil loomulikult kulgeda. Ärge kiirustage asju edasi viima. Rääkige oma partneriga ja väljendage oma ebakindlust. Suhtes olijad peaksid vältima ülemuslikku käitumist.

Kaljukits: Peate end maksma panema, kui tegemist on armastusega seotud küsimustega. Ärge oodake õiget hetke, sest seda ei tule. Kasutage hetke ja avaldage oma arvamust tugevalt ning võtke kindel seisukoht selles, mida peate õigeks. Suhtes olijad peavad oma tundeid oma partnerile väljendama, muidu võidakse neid külma pärast valesti mõista.

Veevalaja: Tundub, et teie südames on valu, mida pole veel kustutatud. Olete oma armuelus sõltumatu, kuid see võib olla kest, mis peletab teie hirmu tagasilükkamise ees. Sulle lähedased inimesed püüavad vaid aidata sul end uuesti avastada. Pööra tähelepanu tagasisidele, mida saate inimestelt, keda armastad.

Kalad: võid taastada ühenduse oma minevikust kellegagi, kellega sa pole pikka aega rääkinud. See võib olla üle juhusliku arutelu, kuid see sütitab mälestusi minevikust, mis võib muuta sind emotsionaalseks. Aga ära otsusta sellises meeleseisundis ja lase sellel tundel mööduda. Mõtle hästi, enne kui otsustad selle inimesega uuesti suhelda.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 17.

Ennustaja Miranda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope