Armastuse ja suhte horoskoop 14.01.2023.


Jäär: Just praegu on ideaalne hetk oma partnerluse tuleviku planeerimiseks. Mõelge pühendumise teemale ja rääkige sellest, mida te mõlemad sellest suhtest tahate ja vajate. Lihtsalt mine vooluga kaasa ja anna oma partnerile võimalus rääkida. Kui olete vallaline ja soovite inimestega kohtuda, võib koosviibimine viia teid põneva uue vestluspartneri juurde.

 

Sõnn: Sea oma romantiline elu praegusel hetkel korda. Ärge mõelge elukaaslase leidmisel üle. Kasutage seda võimalust partneritega seotud murede lahendamiseks. Kui teil on selle ühenduse suhtes tõelisi kahtlusi, ärge hoidke neid enda teada.Arvestage oma lähimate inimeste panusega, arutades nendega olukorda.

 

Kaksikud: Kui teil on praegu suhe, seisake vastu soovile võtta omaks annan-võtan-hoiak. Tähtis on armastada siiralt, tingimusteta. Mis puutub armastusse, siis ei saa kunagi milleski kindel olla ja ei tasu püüda seda kiirustades leida. Kui suudate võita teise inimese usalduse, avastate, et ta käitub viisil, mis vastab teie ootustele.

 

Vähk: Olete teinud suuri jõupingutusi, et oma kaaslasega paremini sobida. Teie äsja avastatud optimismi ja elujõu tõttu, mida see suhtele annab, tunneb teie partner teiega koos olles, et ta on paremas kohas. Säilitades positiivse hoiaku ning energilise ja lootusrikka ellusuhtumise, võid luua tugeva aluse oma partnerluse jätkumiseks.

 

Lõvi: On võimalus, et kohtad täna kedagi väga ihaldusväärset. See kokkusaamine võib toimuda professionaalses keskkonnas või seltskondlikul üritusel. Sul hakkab kohe sädemeid pilduma . See, kui enesekindlalt sa end tunned, määrab, kas sa seda soovid. Sellegipoolest hindate te sellest tulenevat põnevust. Seetõttu peaksite partneriga suheldes esitlema oma parimat mina.

 

Neitsi: Positiivne meeleolu ja lahke käitumine aitavad teie armuelul täna õitseda. Kui kaaslane on teie kõrval, võite kogeda armastuse maagiat nagu ei kunagi varem. See mitte ainult ei täidaks teid meeldiva üllatusega, vaid annaks teile ka hindamatu mälestuse, mis kestab kaua. Nautige seda imelist faasi ja olge positiivne eelseisvateks paremateks aegadeks.

 

Kaalud: Võib-olla soovite uue tutvuse suhtes näha, kus te suhtetasandil asute. Võiksite praegu olla ristteel ja arutleda, kuidas selle võimaliku romantilise huviga edasi minna. Võib-olla soovite köita tähelepanu, oodates, et tunded teid hellitavad.Võiksite tegevusest eemale hoida ja lasta asjadel loomulikult kulgeda. Igal juhul tehke otsus!

 

Skorpion: Tunnete täna õhus romantikat ja see täidab teie silmavaate särava optimismiga. Olete ülepeakaela armunud kõigesse teid ümbritsevasse ja võib-olla soovite seda oma kallimaga jagada.Nende jaoks, kes on vallalised, on mõistlik strateegia,hellitada oma sõpru lootuses, et ootamatult sünnib midagi romantilist.

 

Ambur: Toimub palju, nii et proovige asju veidi kergemalt võtta, kui sa tunned, et kõik toimub liiga kiiresti. Andke endale lihtsalt ruumi ja aega, et mõelda, kus te olete ja kuhu soovite minna. Tunned end elujõulisena, kui leiad aega oma akude laadimiseks, veetes aega üksi. See annab olukorrale palju valgust.

 

Kaljukits: Looge romantiline õhkkond, jagades oma kaaslasele siirast kiitust. Seetõttu jätkab ta oma tahet,et oma niigi muljetavaldavat sooritust parandada. Isegi tagasihoidlikud pingutused teie poolel oleksid väga teretulnud. Seega, kui soovite oma suhet tugevdada, öelge oma partnerile, kui väga te teda armastate.

 

Veevalaja: On võimalus, et soovid veeta kogu tänase päeva oma partneriga koos.See on okei, kuid sulle võib tunduda, et ta tahab sinult praegu isiklikku ruumi. Võtke sobival ajal uuesti ühendust, et saaksite oma tunnete üle arutleda. On aeg hinnata uusi elemente üksteise elus.

 

Kalad: Ära lase oma mõttel takerduda ebasoodsatest ideedest oma kaaslase kohta. Kui sõidate armastavale suhtele omasel emotsionaalsel teerullil, võivad teie tunded metsikult ühest äärmusest teise kõikuda. Pikaajaliste tõrgete väljaselgitamiseks vajate hingamisruumi, nii et ärge lootke, et asjad jäävad samaks. Suhete loomine peaks kulgema omas tempos.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope