Armastuse ja suhte horoskoop 14.02.2023.


Jäär: Tänane päev on südameasjade puhul, initsiatiivi võtmine ja aktiivsus. Kui olete vallaline, ärge kartke end esile tõsta ja teha esimene samm. Universum töötab teie kasuks, nii et võite kohtuda kellegi erilisega, kui astute kirgede maailma. Kui oled juba suhtes, siis hoia säde üleval! Planeerige oma partneriga romantiline väljasõit.

Sõnn: Kui oled suhtes, lähevad asjad suurepäraselt. Teie partner on toetav ja mõistev ning tunnete end temaga lähedasemana,kui kunagi varem. Kui olete vallaline, võite tunda end pisut üksildasena, kuid ärge muretsege – teie partner tuleb varsti teie soovidega kaasa. Peate olema kannatlik. Veetke aega, mis teid õnnelikuks teeb, ja nautige vallalise elu, kuni see kestab!

Kaksikud: Suhted võivad sellistel päevadel nagu täna tunduda intiimsemad. On loomulik, et tahate nautida üksteise kohalolekut ja keskenduda mõnda aega mitte millelegi muule. Veenduge, et te ei ignoreeriks oma muid kohustusi,protsessi käigus! Kui olete vallaline, võite täna tunda end pisut rahutuna. Võimalik, et tahate välja minna, kohtuda uute inimestega ja lihtsalt lõbutseda.

Vähk: Täna on hea päev oma tundeid sõnadesse panna. Ükskõik, kas kirjutate armastuskirja või ütlete oma partnerile, kui palju te hoolite, on teie sõnadel täna lisajõud. Kasutage seda võimalust, et end täielikult väljendada ja anda oma kallimale teada, kui sügavad on teie tunded. Kui olete vallaline, võite olla valmis uuele suhtele pühenduma. Õige inimene hindab teie ausust.

Lõvi: Tooge tänasesse päeva kindlasti mängulisust ja entusiasmi, sest see aitab muuta päeva eriliseks. See on suurepärane aeg välja minna ja oma seltskondlikku elu nautida. Kui teil on suhe, võib teile ja teie partnerile meeldida teha koos midagi, mis on väljaspool teie tavapärast rutiini. Kui olete vallaline, võib teid köita keegi, kes on loominguline ja täis elu. Igal juhul on hea aeg lõõgastuda ja lähedastega aega veeta.

Neitsi: Sinu armuelu on täna tõenäoliselt täis tõuse ja mõõnasid. Kui aga suudad oma pea püsti hoida ja positiivsele keskenduda, peaksid leidma mingi stabiilsuse. Vallaliste jaoks tähendab see võimalust olla avatud ja valmis proovima uusi asju. Kui olete suhtes, on oluline oma partneriga avatult rääkida sellest, mida tunnete. Ausus on alati parim poliitika!

 

Kaalud: Kui olete suhtes, võite tunda, et teie partner peab teid enesestmõistetavaks. On aeg rääkida ja anda talle teada, mida vajate. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes pole teie tavaline inimtüüp, kuid temas on midagi, mis teid köidab. Igal juhul on see suurepärane päev suhete edendamiseks. Pöörduge vanade sõprade või pereliikmete poole ja hoidke neid sidemeid.

 

Skorpion: Kui olete vallaline, võite täna tunda end pisut nördinult. Sul on tuju romantikaks ja soovid leida kedagi erilist, kellega oma elu jagada. Õnneks on universumi vandenõu teie kasuks. Hoidke silmad lahti kellegi uue ja põneva suhtes, kes võiks teid jalust rabada. Kui olete suhtes, lähevad asjad täna tõenäoliselt kuumaks. Ära lase sellel oma päeva rikkuda!

 

Ambur: Kui olete vallaline, võite mõnel seltskonnaüritusel kohtuda kellegi erilisega. Nii, et hoidke silmad lahti! Kui olete suhtes, saate koos partneriga mänguliselt aega veeta. Kuid hoiduge tõsistest vestlustest, kuna need ei pruugi hästi minna. Pidage meeles, et suhtleksite oma partneriga kergelt, kui soovite, et asjad püsiksid õigel teel.

 

Kaljukits: Emotsionaalse turvalisuse ja järjepidevuse tunne, romantilistes suhetes,võib olla midagi, mida te praegu ihkate. Üks või mõlemad teist võivad olla valmis viima suhte järgmisele tasemele ja hakkama mõtlema kihlumisele või abiellumisele. Kuid pidage meeles, et liigsel kiirustamisel võivad olla soovimatud tagajärjed. Olge kannatlik ja võtke aega.

 

Veevalaja: Võimalik, et teie romantiline elu võtab täna ootamatuid pöördeid. Keegi, kes erineb kardinaalselt sinu tüüpilisest romantilisest huvist, võib sulle silma jääda. See võib sinu ellu lisada põnevust ja seiklusi, kuid võib lisada ka ärevust ja ettearvamatust. Proovige uusi asju ja nautige, kuid võtke ka aeglaselt ja ärge tehke kiirustades valikuid.

 

Kalad: Sa võid täna tunda end kallimaga väga lähedaselt. Võimalik, et lõpuks saad aru, et oled selles inimeses oma hingesugulase avastanud. Kuid pidage meeles, et armastus on lill, mis vajab aega ja hoolt, et õitseda täies ilus. Ärge sundige asju tagant ja laske sellel uuel ühendusel orgaaniliselt areneda. Nautige oma tänast päeva tulevikule mõtlemata.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope