Armastuse ja suhte horoskoop 14.03.2023.


Jäär: Päev võib alata väljakutsete ja pingetega teie suhetes, kuid väikese pingutuse ja suhtlemisega saate üle kõigist takistustest. Võtke aega oma partneriga ühenduse loomiseks ning väljendage oma tundeid avalikult ja ausalt. Kui olete vallaline, võib tänane päev olla hea uute inimestega kohtumiseks. Usaldage oma sisetunnet ja riskige tutvuda kellegagi, kes teile silma jääb.

Sõnn: Võid avastada, et su romantilised suhted võtavad täna tõsisema tooni. Võid tunda oma armuelus tugevat soovi stabiilsuse ja pühendumuse järele ning see võib viia sind koos partneriga oluliste tulevikuotsuste tegemiseni. Kui olete vallaline, võib sind tõmmata kellegi poole, kellel on lojaalsuse, usaldusväärsuse ja turvalisuse omadused.

Kaksikud: Täna võivad teie romantilised suhted jääda tahaplaanile, kuna teie tähelepanu köidavad karjäär ja muud kohustused. See aga ei tähenda, et teie armuelu see üldse ei mõjutaks. Teie partner või potentsiaalne armastushuvi võib tunda end tähelepanuta jäetuna, kui ta tunneb, et te ei sea teda piisavalt esikohale. Seetõttu proovige temaga suhelda ja kinnitage talle, et ta on teile endiselt oluline.

 

Vähk: Võid täna tunda tugevat intiimsuse ja emotsionaalse sideme soovi. Praeguste planeetide seisuga võib aga teie armuelus tekkida mõningasi väljakutseid. Võimalik, et teie ja teie partner ei ole ühel lainel või teil on raskusi oma vajaduste ja tunnete edastamisega. Nende väljakutsete lahendamise võti on olla üksteisega avatud ja aus.

 

Lõvi: Täna võid tunda oma armuelus suurt vajadust romantika ja kiindumuse järele. Teie süda on avatud ja olete valmis väljendama oma tundeid oma partnerile või potentsiaalsele armasamale.Kui olete pühendunud suhtes, on see suurepärane päev, et planeerida eriline kohtinguõhtu või üllatada oma partnerit mõtliku žestiga. Vallaliste puhul võid avastada, et keegi hakkab sulle täna silma. Hoia ergas meel ja ole avatud uutele kogemustele.

 

Neitsi: Võid täna tunda end tavapärasest emotsionaalsemalt. See võib olla hea aeg südamest südamesse vestlemiseks oma partneri või kellegagi, kelle vastu teil on tunded. Siiski olge ettevaatlik, et teie emotsioonid ei muutuks ebareaalseks.Proovige jääda tegelikkusele truuks. Kui oled vallaline, võid tunda suuremat soovi kaaslase järele. Kaaluge kellegi poole pöördumist, kellest olete huvitatud olnud.

 

Kaalud: Täna võid tunda oma romantilistes suhetes tugevat soovi ühenduse ja intiimsuse järele. Tõenäoliselt tunnete end tavapärasest tundlikumana ja vastuvõtlikumana, mis võib aidata teil saada oma partneri tähelepanu ja süvendada teie emotsionaalset sidet. Kui olete vallaline, on see suurepärane aeg uute inimestega kohtuda. Võite avastada, et teil on eriline side kellegagi, kes jagab teie huve ja väärtusi.

 

Skorpion: Tänane planeetide seis viitab sellele, et peate võib-olla oma partneriga kannatlikum olema. Suhtlemine ei pruugi kulgeda nii lihtsalt, kui soovite, kuid oluline on jääda avatuks ja püüda mõista üksteise vaatenurki. Kui oled vallaline, on hea aeg aktiivsetest suhteotsingutest puhata ja iseendale keskenduda. Usalda, universum toob õigel ajal sinu ellu õige inimese.

 

Ambur: Võid täna tunda tugevat soovi oma partnerile oma tundeid väljendada. Siiski on oluline oma sõnu hoolikalt valida ja veenduda, et suhtlete selgelt. Vältige ennatlike järelduste ja oletuste tegemist, sest see võib põhjustada arusaamatusi. Kui olete vallaline, võite avastada tunded kellegi vastu, kes erineb teie tavapärasest valikust.

 

Kaljukits:Täna võite avastada, et teie emotsioonid on südameasjade osas laes. Võib-olla tunnete end eriti tundlikuna oma partneri vajaduste ja soovide suhtes ning võite olla kalduvam ka oma tundeid väljendama. See võib olla suurepärane aeg oma kallimaga sideme süvendamiseks, kui olete mõlemad valmis olema üksteisega avatud ja ausad.

 

Veevalaja: Võid avastada, et täna keskendud suhtlemisele. See on hea päev, et väljendada oma tundeid ja olla oma partneriga avatud. Kui olete end tagasi hoidnud või keerulisi vestlusi vältinud, on nüüd aeg nendega tegeleda. Oluline on olla aus ja selge oma vajaduste ja soovide osas, et luua tugevam side oma kallimaga. Vallalised võivad avastada, et nad kohtuvad mõne seltskonnaürituse kaudu kellegi uuega.

 

Kalad: Täna võid tunda soovi mõelda oma romantilisele tulevikule. Kaaluge kallimaga kvaliteetaega, et rääkida ning jagada oma mõtteid ja tundeid üksteisega. See võib aidata teil tugevdada oma sidet ja suurendada emotsionaalset intiimsust. Kui olete vallaline, on see hea aeg välja minna ja uute inimestega kohtuda. Sa ei tea kunagi, kellega võid sobida!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope