Armastuse ja suhte horoskoop 14.03.2024.


Jäär: Tänane astraaljoondumine julgustab teid südameasjades juhtpositsioonile asuma. Teie tavaline kõhklus, sügavamate tunnete väljendamisel näib haihtuvat, jättes teid tavapärasest avatumaks ja julgemaks. Kui olete vallaline, võib teie suurenenud karisma meelitada huvitavaid uusi sidemeid. Suhtes olijate jaoks on õige aeg oma sidet noorendada, ootamatute žestide või vestlustega, mis kalduvad igapäevasest kõrvale.

Sõnn: Vallalised võivad täna sattuda potentsiaalsetesse armuhuvidesse, kõige argisemates kohtades. Mõelge pigem toidupoe vahekäikudele, kui kuuvalgel õhtusöökidele. Suhtes olevad inimesed peavad täna, ideaalseks ja hubaseks kodus veetmist. Ühised tööd võivad üllatavalt muutuda lõbusateks tegevusteks. Pidage meeles, et suhtlemine on teie tänase päeva salajane koostisosa.

Kaksikud: Armastus võtab täna kummalise pöörde. Kui üksikud, ootamatud kohtumised võivad tekitada uusi huvisid, siis hoidke avatud südant. Suhtes olevad inimesed võivad leida, et nende partnerid ihkavad rohkem spontaansust ja anduvad sellele. Suhelge avalikult ja võtke omaks veidrused. Tänane ettearvamatu energia võib paljastada sügavamaid seoseid või aidata teil taasavastada rõõmu teie partnerlusest.

Vähk: Kui olete vallaline, võib ootamatu suhtlus tekitada huvitava sideme. Suhetes olevad inimesed peaksid valmistuma ootamatute tõdede ilmnemiseks. Nende ilmutuste eesmärk ei ole sidemeid lõhkuda, vaid süvendada. Hoidke süda avatud ja pidage meeles, et suhtlus on teie parim vahend, nendel lainetel navigeerimiseks. Naerge koos saatuse veidruste üle ja laske oma haavatavustel ennast lähemale tuua.

Lõvi: Kui Veenus flirdib teie tähemärgiga, särab teie romantiline elu potentsiaaliga. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, on teie karismaatiline aura vastupandamatu, tõmmates austajaid nagu ööliblikaid leeki. Suhtes olijate jaoks on see ilus päev kire taaselustamiseks. Vallalised võivad sattuda otse ootamatusse, kuid põnevasse vestlusesse. Pidage meeles, et tõeline armastus jumaldab teie tõelist mina, seega pole vaja maske ega teesklusi.

Neitsi: Teie valitseja Merkuur vaatab Veenusele silma, vihjates, et teie armuelus võib suhtlemine võtta põneva pöörde. Kui olete vallaline, võib see olla päev, mil komistate võõra inimesega vaimuka nalja peale, mis sütitab sädemeid. Kui olete juba partnerlussuhtes, lisage oma suhtlusesse mängulist dialoogi, see võib viia sügavamate seosteni.

Kaalud: Täna süvendab kosmiline energia teie romantilisi sidemeid, tekitades tavapärasest sügavamale süvenevaid vestlusi. Kui olete vallaline, on teie loomulik võlu eriti võimas, ärge imestage, kui tõmbate ligi austajaid ootamatutest kohtadest. Suhtes olijatele julgustab tänane päev ausat dialoogi. Arutage tulevikuplaane, teie partnerlus on valmis liikuma järgmisele tasemele.

Skorpion: Armastus on seiklus, eriti täna. Olenemata sellest, kas olete vallaline või seotud, leiate oma suhtlusest sügavust ja tähendust. Vestlused võivad pöörduda tuleviku poole või paljastada varjatud emotsioone. Ärge hoiduge nendest dialoogidest, need on teed sügavamate ühenduste poole. Kui olete vallaline, võib ootamatu kohtumine tekitada huvi. Kuid pidage meeles, et armastus ei seisne ainult intensiivsuses, see puudutab ka teie jagatud rõõmu ja naeru. Niisiis, hoidke asju vajadusel kergelt ja laske oma huumoril olla sild kellegi südamesse.

Ambur: Amor sihib otse teie poole. Üksik või kiindunud – tähed joonduvad, et teie armuelu vürtsitada. Kui olete vallaline, võib võluv kohtumine teie päeva ümber pöörata. Nende jaoks, kes on pühendunud suhtes on hea aeg kavandada koos oma partneriga midagi ebatavalist, et säde uuesti süttiks. Suhtlemine on täna võtmetähtsusega – jagage oma soove ja kuulake nende soove.

Kaljukits: Tähed joonduvad, et pakkuda teile sügavate emotsionaalsete sidemete päeva. Kui aga Veenus pilgutab mänguliselt silma,
võite oodata ka sädemeid ja kergekäelist pahandust. Suhtlemine on teie kuldpilet, olenemata sellest, kas olete vallaline või põimunud armastuse õrna embusse. Südamest rääkimine võib tuua kaasa meeldivaid üllatusi, kuid pidage meeles, et ajastus on kõik.

Veevalaja: Romantika vallas on täna vajalik suhtlemine. Teie vaimukus ja sarm on haripunktis, mistõttu on suurepärane aeg jagada oma tundeid ja unistusi kellegi erilisega. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, tugevdab sügavate ja sisukate vestluste pidamine teie sidemeid. Ühine kirg uue tuttavaga võib täna sädeme süüdata.

Kalad: Kalad, romantika vallas, olete nagu kala avavees – tohutud võimalused! Täna võite märgata, et teie tunded saavad erksa varjundi. Kui olete vallaline, võib juhuslik kohtumine tekitada ootamatu sideme, nii et hoidke oma silmad ja süda avatud. Neile, kes on suhtes, on see ideaalne aeg rutiinist välja murdmiseks. Planeerige üllatus, mis kõnetab teie partneri hinge. Pidage meeles, et mõte on see, mis loeb ja teie läbimõeldus on täna teie suurim võlu.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope