Armastuse ja suhte horoskoop 14.04.2023.


Jäär: Tänases päevas on potentsiaali,imelisteks kogemusteks ja tähenduslikeks ühendusteks ning oma valikute eest vastutades saate sellest maksimumi võtta. Selle asemel, et lihtsalt oma partneri soovitustega kaasa minna, kinnitage ja edastage oma eelistused. See võib hõlmata plaanide soovitamist või oma ideede väljendamist päeva veetmiseks. Kasutage võimalust olla oma valikutes sõltumatu.

 

Sõnn: Teie suhtlusstiilis on impulsiivsus, te võite rääkida ilma oma sõnade mõju täielikult arvesse võtmata. See võib põhjustada teie partnerile tahtmatult haiget või teda ärritada. Harmooniliste suhete säilitamiseks oma lähedastega võib olla mõistlik teha paus ja mõelda enne rääkimist, et hinnata, kas teie sõnad on tõesti ütlemist väärt. Võtke aega!

 

Kaksikud: Oluline on tunnistada, et lahknevad arvamused ja vaatenurgad on igas suhtes loomulikud. Siiski ei tohiks need varjutada viljaka koostöö potentsiaali. Selle asemel, et keskenduda erinevustele, kasutage võimalust suunata oma energiad ühise eesmärgi poole. See võib viia sünergilise efektini, kus mõlema poole ühised jõupingutused annavad tulemusi, mis sobivad teie mõlema jaoks.

 

Vähk: Saate väljendada end selgelt ja siiralt, teades, et on okei oma arvamust avaldada, kartmata arusaamatust või valesti tõlgendamist. Pole vaja varjata oma tõelisi kavatsusi. Selle asemel võite lihtsalt öelda, mida mõtlete ja mõelda seda, mida ütlete. Seega, ärge hoiduge täna tõe rääkimisest. Võtke omaks ehtsa suhtlemise jõud ja andke oma lähedastele täpselt teada, mida tunnete.

 

Lõvi: Valmisolek ohverdada ennast, oma partneri heaolu nimel võib luua tugeva aluse armastusele ja usaldusele. Seades armsama vajadused enda omadest kõrgemale, näitate üles tõelist ja ennastsalgavat pühendumust suhtele. See võib soodustada sügavat emotsionaalset sidet ja seda tugevdada. Siiski on oluline leida tasakaal ja mitte muutuda ülemäära omastavaks.

 

Neitsi: Pidage meeles, et just väikesed žestid võivad suhtes suurt mõju avaldada. Seega kasutage võimalust, et näidata oma partnerile, kui palju ta teile tähendab, planeerides üllatustegevuse, mis hoiab armastuse leeki eredana. Teie läbimõeldud pingutused loovad kindlasti püsiva mulje ning täidavad teie partneri südame soojuse ja rõõmuga. Laske oma loovusel tegutseda, kui tulete välja ainulaadsete ideedega.

 

Kaalud: Võimalik, et teid ootab täna meeldiv üllatus, sest võite tutvuda ootamatult,partnerit otsitava inimesega. Tõenäosus tähenduslike sidemete loomiseks on suur ja te ei jää põnevusest kõrvale. Paaride jaoks võib päev olla eriline, kuna nad naudivad oma lähedaste sidemete rõõmu. Võite otsustada,et viite oma suhte järgmisele tasemele.

 

Skorpion: Täna võib-olla ideaalne võimalus puhata ja oma suhet noorendada. Te tunnete vajadust auru välja lasta ja oma kallimaga sädemed uuesti sütitada. See on võimalus seada oma side prioriteediks ja luua hellitatud hetki, mis jäävad teiega kogu eluks. Hea aeg on ennast laadida, taastada energia ja taasavastada rõõm,olla koos armastatud inimesega.

 

Ambur: Oodake veetlevat ja kiinduvat sidet oma partneriga, kuna teie suhe kiirgab soojust ja armastust. Sind ootab meeldiv üllatus, mis teeb tuju helgemaks ja toidab su päeva. Töölt koju naastes võidakse teid tervitada läbimõeldud kingitusega, mis suurendab veelgi päevarõõmu. Täna on ideaalne aeg oma kallimaga põgusa ekskursiooni planeerimiseks.

 

Kaljukits: See, mis võis esialgu tunduda ületamatu probleem, võib osutuda võimaluseks kasvada ja õppida. See võib olla vajadus üksteist paremini mõista, teha kompromisse või leida uusi viise ühenduse loomiseks. Koos väljakutsetega töötades võite hakata oma suhet veelgi rohkem hindama ja väärtustama. Nii et ärge kiirustage armastusest loobuma, kui seisate silmitsi raskustega.

 

Veevalaja: Võite leida end ainulaadse ja ebatavalise suhte loomisel, mis kaldub kõrvale teie varasematest kogemustest. See värske side sütitab tõenäoliselt teie uudishimu ja ajendab teid uudsete tegevuste juurde. Seda kaardistamata territooriumi uurides võite luua ka intrigeerivaid sõprussuhteid, mis lisavad teie elule sügavust ja rikkust.

 

Kalad: Hoidke oma süda avatud ootamatutele kohtumistele ja olge valmis armastuse küsimustes valima. Usaldage oma intuitsiooni, sest see võib suunata teid tähendusrikka sideme poole, millel on potentsiaal areneda rahuldustpakkuvaks romantiliseks suhteks. Siiski on oluline märkida, et kõrgendatud emotsioonidega võib tekkida kalduvus idealiseerida armastust või näha seda, mida soovite näha, mitte seda, mis seal tegelikult on.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope