Armastuse ja suhte horoskoop 14.04.2024.


Jäär: Täna kontrollige emotsioone, eriti viha. Võite endast välja minna, põhjustades suhtes tõsiseid probleeme. Olge erimeelsuste arutelu ajal rahulik. Vältige ebameeldivaid emotsioone ja ärge süvenege minevikku. Päeva teine ​​pool on hea armastuse väljendamiseks ja püsisuhtes paarid, näevad täna peres õnne. Vallalised saavad armastusega seotud teemadel lähedastelt tuge.

Sõnn: Kõrvalseisja võib täna olla, teie suhtes, lõhe põhjuseks. Käsitlege seda probleemi ettevaatlikult. See võib olla isegi teie endine väljavalitu, keda peate tervisliku kooselu nimel vältima. Üksikud võib täna oodata üllatust, eriti päeva teisel poolel. Need, kellel on täna õhtul ametlik üritus või pereüritus, näevad palju võimalusi tutvumiseks huvitavate inimestega, mis võib viia ootamatu ettepanekuni.

Kaksikud: Olge täna suhetes julge. Võib ette tulla mitmeid probleeme ja õnneliku armuelu säilitamiseks, peate olema valmis väljakutsetele vastu astuma. Mõned inimesed võivad seista silmitsi perekonna vastuväidetega ja see võib teie armastust mõjutada. Ka kaugsuhetes on täna tõsiseid probleeme. Ärge kahjustage partneri ego ja kindlasti jätkab teie suhe uue distantsi läbimist.

Vähk: Teie väljavalitu võib täna olla tundlik ja seetõttu on ülioluline olla romantiliste asjade suhtes ettevaatlik. Mõned paarid teevad täna olulisi otsuseid. Veenduge, et käsitleksite probleeme õrnalt ja hoidke egod suhtest eemal. Päeva esimene pool on hea ettepanekute tegemiseks partnerile. Vallalised võivad kohata, reisil, üritusel või restoranis, huvitavat inimest. Oodake kohtingu ettepanekuga, päev või paar.

Lõvi: Täna on hea päev, armuelus olevate probleemide lahendamiseks. Olge suhetes rohkem loominguline. Täna on hea armsamat ka perele tutvustada ja suhe järgmisele tasemele viia. Abielu on samuti kaartidel. Mõned püsisuhtes paarid, kes on mõlgutanud lahkumineku mõtteid, kogevad täna helgemaid hetki. Vallalised leiavad, et päev on köitev ja võivad sukelduda ööellu.

Neitsi: Hoiduge täna arusaamatuste eest. Armsam võib saada, mõnest teie sõnast valesti aru ja see põhjustab tormi. Päeva esimesel poolel on hea võimalus ootamatuteks pööreteks suhetes, mis annavad positiivse laengu. Vältige vaidlusi tühiste küsimuste üle ja laske partneril teha ettepanekuid erinevate asjade kohta elus. Vallalised, suhelge täna aktiivselt, väljaspood kodu ja võimalus kohtuda huvitava persooniga on väga tõenäoline.

Kaalud: Südameasjades on tänane energia tasakaalus. Kui olete vallaline, võite tunda tõmmet kellegi vastu, kes on teie vastand, kuid pidage meeles, et eduka suhte eesmärk on leida keegi, kes teid täiendab. Kui olete juba suhtes, veenduge, et te ei annaks liiga palju ega saaks liiga vähe vastu. Tasakaal on praegu suhtes võtmetähtsusega. Täna on hea, koos partneriga, planeerida romantiline nädalalõpp.

Skorpion: Täna on oodata armuellu üllatusi. Teie lähedased aktsepteerivad teie suhet ja väljavalitu räägib hea meelega abielu teemadel. Vallalised võivad positiivse laengu saada, sõpruskonnas viibides ja suhteteemadesse süüvides. Need, kes on olnud viimastel päevadel väga armunud, peavad rohkem koos aega veetma. Planeerige partnerile üllatuskingitus!

Ambur: Vaidlused ja tülid on terve suhte lahutamatu osa, kuid nende südamesse võtmisel on tõsised tagajärjed. Õnnelikuks jäämiseks tehke juba täna veaotsing kõigis probleemides, isegi väiksemates. Jagage oma emotsioone, veetes rohkem aega koos partneriga.Mõned püsisuhtes inimesed võivad endise armsamaga kohtuda, kuid tuleb veenduda, et see ei mõjutaks suhet.

Kaljukits: Olge täna armastuse osas õnnelik. Veetke oma väljavalituga rohkem aega ja jagage oma emotsioone. Avatud suhtlemine aitab lahendada väiksemaid hõõrumisi, tagades pikas perspektiivis hea sideme. Mõned vallalised võivad kohtuda endise leegiga, mis toob uue võimaluse isiklikku ellu. Abielus või pühendunud suhtes inimesed,ei tohi siiski teha midagi, mis võib nende suhet mõjutada. Kontoriromantikast oleks soovitatav loobuda, sest teid võidakse teolt tabada.

Veevalaja: Päeva teises pooles ootavad teid helgemad romantikahetked. Vältige minevikku süvenemist ja ebameeldivate asjade arutamist. Täna võivad ette tulla mõned erimeelsused, mis vajavad lahendamist, ennem päeva lõppu Õhtul on hea loomingulisemalt aega veeta. Üksikud saavad võimaluse minna kohtingule ja avastada, et uus suhe on tärkamas.

Kalad: Olge armuelus mõistlik. Teie väljavalitu võib valida argumente ja see võib põhjustada probleeme. Varuge siiski kannatlikkust ja ärge kaotage tuju. Lähenege probleemidele küpse suhtumisega. Veetke oma väljavalituga rohkem aega ja jagage oma emotsioone. Teie partner soovib, et te oleksite romantilistes asjades koostööaldim. Vallalistel on head väljavaated, ühite tuttavate kaudu,kohtuda põneva isiksusega.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope