Armastuse ja suhte horoskoop 14.06.2023.


Jäär: Julge täna unistada. Avastage oma kujutlusvõime tohutuid võimalusi ja jagage oma nägemusi, olenemata sellest, kui suurejoonelised või näiliselt kättesaamatud nad on ning laske oma partneril sama teha. Koos saate asuda teekonnale, ühiste püüdluste täitmise poole, toetades üksteist igal sammul. Kui olete vallaline, avastate, et sõbraliku vestluse alustamine tundub märkimisväärselt lihtsam ja perspektiivikam.

 

Sõnn: Kujutage ette stsenaariumi, kus olete sattunud elunõuete keerisesse, olete koormatud kohustustest ja teid vaevab stress. Sellistel hetkedel saab sinu armastatu, kellel on sinu südames eriline koht, valguse majakas süüdata. Tal on maagiline võime rõõmustada teid, kui teie tuju on madal, tuletades meelde, et te pole oma võitlustes üksi. Olge partnerile kohaloleku eest tänulik.

 

Kaksikud: Täna olge avatud abi saamiseks, oma lähedastega ühendust võtma. Armastuses raskustega silmitsi seistes on oluline meeles pidada, et te pole üksi. Teie lähedased, nagu sõbrad ja perekond, võivad sellistel aegadel pakkuda väärtuslikke vaatenurki, juhiseid ja emotsionaalset tuge. Oma kohustuste jagamine ja nendelt nõu küsimine võib anda teile värske väljavaate ja aidata teil suhete keerukuses navigeerida.

 

Vähk: Koos partneriga lõbusate tegevuste tegemine,võimaldab teil lõõgastuda ja akusid laadida. Jagatud kogemused loovad püsivaid mälestusi ja soodustavad ühtsustunnet. Ükskõik, kas asute spontaansele teekonnale, tegelete põneva seiklusspordiga või proovite lihtsalt koos mõnda uut retsepti, need tegevused süstivad teie suhtesse värske annuse entusiasmi. Nad annavad võimaluse avastada uusi horisonte.

 

Lõvi: Armuelus põhimõtete austamine ei tähenda oma emotsioonide allasurumist või kellegi teisena teesklemist. See tähendab lähenemist suhtele siiruse ja pühendumusega. Tehke teadlikke valikuid, et seada esikohale nii enda kui ka oma partneri õnn ja heaolu. See nõuab aega ja jõupingutusi ühenduse ja usalduse loomiseks ning läbipaistva suhtluse edendamiseks

 

Neitsi: Kuigi sujuv armuelu on teie käeulatuses, puutute paratamatult kokku väljakutsetega. Need probleemid ei ole mõeldud teie edasiminekut takistama, vaid aitama teil kasvada ja areneda. Vaadake neid kui võimalusi isiklikuks arenguks ja tugevdage oma sidet partneriga. Seiske kõikidele väljakutsetele otse vastu, näidates üles visadust. See inspireerib ka teie partnerit lahendusi otsima.

 

Kaalud: Kui vaatate oma suhteid, eriti oma armastatuga, võite tunda rahutust. Tavaliselt kogetakse kahtlust või ebakindlust, eriti kui ootused on täitmata. Ausad vestlused oma tunnete üle võivad aidata ületada lõhet ja soodustada teie vahel sügavamat mõistmist. Lisaks, leidke aega endasse vaatamiseks ning oma vajaduste ja soovide mõistmiseks.

 

Skorpion: Sinu vankumatu sihikindlus ja kirglik loomus on alati olnud sinu tugevuseks südameasjades. Kuid täna juhatavad tähed teid avastama pehmemat, empaatilisemat poolt. See on päev,tõelise austuse avaldamiseks oma partneri soovide, unistuste ja emotsioonide vastu. Võtke aega, et kuulata tähelepanelikult ja mõista tema vajadusi tõeliselt. Võtke omaks mitmekesisus, mis muudab teie ühenduse tugevaks.

 

Ambur: Võtke täna aega oma emotsionaalse teekonna üle mõtisklemiseks ja lähenege armastusele uue küpsustundega. On aeg hinnata, kuidas te konfliktidega toime tulete ja oma soovidest partnerile teada annate. Kui olete pühendunud suhetes, astuge samm tagasi ja hinnake iga püsivat emotsionaalset pagasit. See on vallaliste võimalus kaaluda oma valmisolekut pühendunud suhteks.

 

Kaljukits: Teie partner võis end hiljuti hüljatuna tunda. Ta küll mõistab teie pühendumust kodule, kuid igatseb ka teie kiindumust ja kohalolu. Tänane päev annab teile võimaluse ületada lõhe oma koduste kohustuste ja armuelu vahel. Näidake oma partnerile, et teie suhe temaga on prioriteet, tehes oma majapidamiskohustustest pausi ja veetes koos kvaliteetaega.

 

Veevalaja: Vallaliste jaoks võib tänane päev tuua kohtumise kellegagi, kellel on väga erinevaid vaatenurki või uskumuste süsteeme. Kuigi esialgne külgetõmme võib olla vaieldamatu, võite maadelda vastuoluliste tunnetega,mis tekitavad teie südames emotsioonide keeristormi.Pühendunud suhtes inimesed, olge valmis potentsiaalseks eriarvamuseks oma partneriga. Kompromissi otsides austage üksteise seisukohti.

 

Kalad: Sinu sädelev vaimukus ja huumorimeel on täna kõigile vastupandamatud. Kui olete vallaline, aitab tähtede seis, tuua teie ellu inimese, kellel on sama huumorimeel ja elutõed ja see võib olla millegi erakordse algus. Pühendunud suhtes inimesed ,võiksid kasutada oma teravmeelsust, pingeliste olukordade leevendamiseks ning tuua tagasi suhtesse kergus ja rõõm, mis teid algselt kokku tõi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope