Armastuse ja suhte horoskoop 14.06.2024.


Jäär: Täna võivad vallalised kalduda uut seltskonda otsima. Olge valmis ja ärge hoiduge elus üllatustest. Armastage ennast piisavalt, et lasta oma valvsusest sagedamini lahti, sest just sellistel hetkedel tekivad sügavad sidemed. Olge õnnelik jääge loomulikuks. Kui olete pühendunud suhtes, peaksite teie ja teie partner olema avatud ja andma endast parima, et tõestada, kui palju te üksteist hindate.

 

Sõnn: Kuna teie partner ei suuda teie mõtteid lugeda, peaksite olema kõnekas selle üle, mida vajate ja soovite. Siin oleks parim lähenemine, mitte panna partnerit ainult arvama, vaid olla aus ja oma mõtted sõnastada. Võite kergesti teha vea, arvates, et partner teab juba kõike, mis teie mõtetes toumub. Olge suhtlemisaldis, et teha esimene samm soojade emotsioonide väljendamisel.

 

Kaksikud: Tänane päev annab lootust, et vaatamata sellele, mida maailm näib vihjavat, pole kõik veel kadunud. Praegune periood on suhteliselt lühike ja kõik asjad, millest on kas valesti aru saadud või valesti tehtud, asenduvad selge arusaamisega. Sellepärast peate uskuma, et universum positsioneerib asjad teie kasuks. See on aeg, välja mõelda, oma ideaalne partner ja olla valmis omaks võtma kõik, mis järgmiseks tuleb.

 

Vähk: Teie armuelus on lootust tasakaalule jõuda, kui hoiate selget joont ja mõistate, et teie partner vajab selgust, nagu teiegi. Täna võib teie partner vajada täiendavat hoolt. Pöörake soovidele ja probleemidele suurt tähelepanu. Mõelge, mis võiks olla suhte jaoks parim. Ärge võtke armastust, mis teil on, iseenesestmõistetavana. Võitke väljakutsetega, kasutades neid isikliku arengu võimalusena.

 

Lõvi: Teie partner võib viimasel ajal olla veidi nördinud, teie otsustusvõime puudumise pärast. Olgu see päev selle probleemi lahendamise algust. Proovige kiiresti teha vähemalt mõned otsused, olgu see siis õhtusöögi või nädalavahetuse tegevuste osas. See, mitte ainult ei tõesta teie võimet käituda eeldatavalt ja kiiresti, vaid parandab ka teie armastavat suhet, muutes suhtlemise harmoonilisemaks.

 

Neitsi: Ärge vältige reaalse maailma mõju puudutavat diskussiooni. Rahalised mured võivad viidata kokkusobimatusele. Seega pole vahet, et armastus on seotud ka lahkete puudutuste või õrnade sõnadega, see on ka üksteise toetamine igapäevases elus. Olge täna valmis uuteks seosteks, mida saab sõna-sõnalt tõlgendada, nii südamliku sideme, kui ka rahaliste eesmärkide tasandil.

 

Kaalud: Enamasti naudivad, pühendunud suhetes olevad inimesed mugavust, mis nende suhtega kaasneb. Tänane päev sunnib enesevaatlust. Kerkib suur küsimus, kas teie kaks olete ootuste ja elueesmärkide osas ühel meelel? Öelge selgelt, et teie meeskonnatöö põhineb austusel üksteise ja teie, kui meeskonna eesmärkide vastu.

 

Skorpion: Täna vihjab kosmos teie armuelu uutele algustele. Seetõttu ilmneb töötades, kohtudes või igapäevaelus liikudes, sügavate ja lähedaste suhete potentsiaal. Olge võimalikult vaba ja minge julgelt välja ning kohtuge ja tervitage kõiki, kellega kokku puutute. Olge tähelepanelik ja lootke, et leiate kellegi, kellel on samad tunded, kui teil ja kelle hing läheb teie nägemisest põlema.

 

Ambur: Täna võite kogeda võnkumist soovi vahel kohtuda partneriga, et jagada oma elu, või säilitada oma vabadus. Võite tunda teatud külgetõmmet konkreetse inimese vastu, kuid ärge kiirustage suhet alustama, veendumata, et see inimene räägib enda kohta tõtt. Lihtsalt olge tema läheduses teie ise ja tunnetage tema energiat.

 

Kaljukits: Aktsepteerige väljakutseid, kui avatud uksi, sideme tugevdamiseks. Olge väljenduses selge ja aktiivne kuulaja ja otsige väljakutsetega silmitsi seistes lahendusi. Võite järgida üksteise signaale, et määrata kindlaks oma suhte varjundid ja jätta ebaõnnestumised selja taha. Suhe ei seisne optimaalse positsiooni otsimises, vaid selles, kuidas läbi armastuse võitled. Olge kannatlik.

 

Veevalaja: Võimalik, et peate tegelema süütundega, mis tuleneb varasemates suhetes tehtud vigadest. Inimene peab arenema ja ei tohiks kahetseda seda, mida ta minevikus tegi või valis. Andke endale enesekompass ja teadke, et minevik, rõõmsad ja kurvad hetked on teinud teist selle inimese, kes te täna olete. Ärge vaadake seda, kui vastupanu kasvule, võtke seda, kui positiivset sammu edasi.

 

Kalad: Usaldus on kõigi tulevaste suhete alus, olenemata sellest, kas need on romantilised või mitte. Tõuske tõelise minani ja jätke endast maha tegurid, mis teid hirmutavad. Teie võitmatu vaim tõmbab ligi neid, kes panevad teid tundma rohkem iha, kui kunagi varem. Sukelduge sügavalt tegevustesse, mis rikastavad teie vaimu ja soodustavad kirge teie sees. Te peate jääma avatuks saatuse romantilistele žestidele.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope